Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rouge nin Düşüşü

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

@Cuce

Bende kankasını savunmak için saçmalayan insanlara çok gülüyorum. 7 sayfa yazı olmuş 100 defa anlattı insanlar nedenini de sebebini de. Bu kadar anlattıktan sonra mantıksız biçimde "şu şöyledir" deyip, kasedi başa saran insana gülünür, yeniden anlatmaya kasılmaz.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Kankamı?

Acıkcası Palin'in ismine senin mesajını gordukten sonra baktım oğrendim. Tanımam etmem.

Tartışma mantığı karşılıklı cevap vermektir, "ahahah ne komik lan bu ,gulunur buna hatta gulunmez bile kıvranılır" demek cevap değildir tekrar kasıp yazamıyosan onceki mesajını quote'larsın ki buda ciddi bi aşğalamadır aslında yapmadan once kırıcı bı davranış olduğunun farkına varmak gerekir.

tekrar belirtiyimde Palin'i tanımam etmem, amacım kendisini korumakta değildir ayrıca derdimde değildir kimseyi korumak paticike kimseyi korumadım şimdiye kadar hiç bi zamanda korumam. Bireyi korumak ayrımcılıktır, ayrımcılığı sevmem tavrım herzamanki kişiye yonelik değil tavra yoneliktir. Kim bu şekilde cıkışsa zaten gelip yazarım bole bole diye. Gangrelin tavrının yanlış karşısındakine değer vermiyen "ben her şeyi
bilirim sen bilmezsin" diyerek tartışma ahlakının yakınından bile gecmiyen bi tavır olduğu soledim.

Olup olmadık şeylere okumadan etmeden gulmek yanlıştır.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Yine de en sevmediğim şeydir 20 kişi osman mı iyi hüseyin mi diye tartışır durur, hüseyinciler kanıtları koyar falan tam iş rayında seyreder duruma gelirken bir osmancı arkadaş
-Valla Osman daha iyi. Sağolun, teveccühünüz.
der aradan çekilir. Akabinde aynı muhabbet bi daha başa döner. Ha neyse post kasıyoruz diyen olursa saygım var.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

ben şimdiye kadar,rogue olduğum için hiçbir teklifimin geri çevrildiğini hatırlamıyorum.Bu tamamen,o anda grup toplamaya çalışan vatandaşın kişisel tercihidir.Demekki bazılarımıza fazla,bazılarımıza az,bazılarımıza da hiç rast gelmemiş rogue sevmeyenler.Oyunda en kısa sürede,en büyük dmg veren sınıf tabiki rogue'dir.Görevini iyi yapan,iyi bir tankla baş etmeye çalışan 1 2 mob'un arkalarına stealth'te geçip ambushla bir tanesinin canını tek vuruşla yarıya düşürmek,ardından bir backstab vurup.zavallı son saniyelerini yaşarken onu kendi haline bırakıp diğer zavallıya geçip 1 2 sinister ve ardından kidney shot yapıp tanker'in yumuşak kollarına bırakmak ve diğer zavallıların arkasına geçmek.... Sağlam bir gruba dalmadan önce,sağlam bir mobu sap'lamak.Ve grubun yükünü hafifletmek...Burada bence ana nokta,iyi bir tanker sayesinde agro çekmemek.Skullcrasher'da sadece druid ve rogue'lardan oluşan bir guild bile var.Genelde 3 druid 2 rogue giriyorlar ins'lere.1 veya 2 druid tanklarken,2 rogue kan döküyor ve gene 1 yada 2 druid heal atıyor.insanlar rogue'ları çatır çatır adam kessinler diye alıyorlar takımlarına zaten.Ama biz bunun yanında sık sık adam stunlayıp,arada bir adam saplayıp,ortalık sakinleştiğinde de herkesin büyük bir heyecanla beklediği sandıkları açıyoruz. Daha ne olacağıdı?garpuzdamı gesseydig??[signature][hline]CoH:CONTRALLER lvl 21 illusion/radiation controller
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya bak tartışmalara bak.

Şaka gibi davranıyorsunuz. Devamlı bir ego ego ego. Eyvallah ego bir miktar olmalı elbette, ama bu kadar egoya sahip bir insan, nasıl gerçek hayatta yaşamını idame ettirebilir, şaşıyorum gerçekten.

Normalce tartışın. Burası ICQ, MSN veya benzer bir platform değil.[signature][hline]Those who don't understand Linux are doomed to reinvent it, poorly.
Sosyal ağlarda paylaş

level 2 hunterim var yeni açtım, petimin 123k healthi ve 1242315 dps i var, onyxia lucifron ragnaros ne varsa tanklıyorum petimle, rogue zaten inanılmaz berbat bi class, dps yerlerde, pvp desen yok, görünmez oluyo bi tek onu da petim koklayarak buluyo. evet hunterlar dmgmeter da ilk 5 e giremiyor olabilir ama o damagemeterlar bozuk arkadaşım söyledi, çünkü ben geçen gün aimed shotla 12k vurdum, petim de yanımdaydı o da 10k vurdu bi anda herkes öldü, sonra thrall geldi ona okumu ve mail zırhımı gösterdim düşüp bayıldı, çekicini aldım petime yedirdim şimdi daha çok damage vuruyo, rogue damage veremiyo demişmiydim, mail da giyemez zaten onlar. hunter ayrıca kendi kendine xp alıyo bunları yazarken level 3 oldum, rogue hunter kavgası yapmak niyetinde değilim. gerçek hayatta da avcıyım, havalı tüfeğim var, her gün 10 bıldırcın ve 4 onyxia vuruyorum. bu arada petimin ismi EHOAUEEA, ama bu oyundaki petim, gerçek petim bir muhabbet kuşu, bazen konuşuyo çok gülüyorum. saygılar sunarım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
s1eger, 14 Haziran 2005 04:09 tarihinde demiş ki:
level 2 hunterim var yeni açtım, petimin 123k healthi ve 1242315 dps i var, onyxia lucifron ragnaros ne varsa tanklıyorum petimle, rogue zaten inanılmaz berbat bi class, dps yerlerde, pvp desen yok, görünmez oluyo bi tek onu da petim koklayarak buluyo. evet hunterlar dmgmeter da ilk 5 e giremiyor olabilir ama o damagemeterlar bozuk arkadaşım söyledi, çünkü ben geçen gün aimed shotla 12k vurdum, petim de yanımdaydı o da 10k vurdu bi anda herkes öldü, sonra thrall geldi ona okumu ve mail zırhımı gösterdim düşüp bayıldı, çekicini aldım petime yedirdim şimdi daha çok damage vuruyo, rogue damage veremiyo demişmiydim, mail da giyemez zaten onlar. hunter ayrıca kendi kendine xp alıyo bunları yazarken level 3 oldum, rogue hunter kavgası yapmak niyetinde değilim. gerçek hayatta da avcıyım, havalı tüfeğim var, her gün 10 bıldırcın ve 4 onyxia vuruyorum. bu arada petimin ismi EHOAUEEA, ama bu oyundaki petim, gerçek petim bir muhabbet kuşu, bazen konuşuyo çok gülüyorum. saygılar sunarım.

Ahahahahhahahahahahahhaha
Sosyal ağlarda paylaş

Raiddeki 2. en önemli class mı? hö O.o

çok uçmuşunuz siz, heal me diye bağıran bir rogue görürsek direk raidden atarız zaten. Nasıl hunter vs rogue tartışmasına geldi roguedan onu anlamış değilim =p Benim allahtan hiçbir iddiam yok, hunter über bizsiz raid olmaz vs vs gibi şeyler çok gereksiz. Rogue dışındaki classların yorumu sanırım yeterli oluyordur hehe[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili Pirvan,

burada hiç yok yere Hunterların abilitylerini alıp roguelarınkileriyle karşılaştırıp garip bir mantık örgüsüyle Rogueların gereksiz olduğu argümanına ulaşmışsın, bunu gördüm
cevap verdim

onyxia için: 2 tane Rogue ile 4 tane Rogue aynı değildir
yanlara gidenler casterlar, healerlardır, rogueların bir kısmı da whelp gruplarla kapılara giderler, 1-2 rogueun onyxianın altında ayrık bir şekilde damage vermesi hiç bir şeyi değiştirmez

hunter fd atmayı unutmazsa aggroyu çekmesi imkansız demişsin peki, ama bunu "hUnt3rl@r pwnz0rrz r0gu3 b@b@ owbnzzr0rrzzrum ben k3nk eziqu3sin s3n l0l0l0l0" amacıyla söylemenin manası yok rogue lar da aggro managementı gerekti mi iyi yapar, bunun dışında feign death in bir resisti de var, tankın üstünden alması için sağa sola koşuşturması gerekebilir, rogue un vanishi var

neyse seninle düzgün konuşurum kardeşim

hatta gel bak, o kadar düzgün konuşurum ki o "evladım insan Babasıyla böyle konuşur mu" lafını ağzına sokar dişlerini de eline vermek zorunluluğunda kalırım, terbiyesizliğin ana bacı karıştırmanın gerekliliği yok, adamın saçından tutup kafasını omuriliğinden ayırırlar sonra

iyi sabahlar, iyi oyunlar

ps: ha diyorsan ki ben şerefsizim, şerefsiz doğdum kusura bakma düzelemiyorum işin içine aile eşrafı karıştırmadan edemiyorum neden? çünkü şerefsizliğimin dozajı yok

o zaman bak yukarıda bir özel mesaj butonu var, onu kullan

[Bu mesaj neverhood2 tarafından 14 Haziran 2005 06:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj neverhood2 tarafından 14 Haziran 2005 06:55 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj neverhood2 tarafından 14 Haziran 2005 07:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 14 Haziran 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
Kankamı?

Acıkcası Palin'in ismine senin mesajını gordukten sonra baktım oğrendim. Tanımam etmem.

Tartışma mantığı karşılıklı cevap vermektir, "ahahah ne komik lan bu ,gulunur buna hatta gulunmez bile kıvranılır" demek cevap değildir tekrar kasıp yazamıyosan onceki mesajını quote'larsın ki buda ciddi bi aşğalamadır aslında yapmadan once kırıcı bı davranış olduğunun farkına varmak gerekir.

tekrar belirtiyimde Palin'i tanımam etmem, amacım kendisini korumakta değildir ayrıca derdimde değildir kimseyi korumak paticike kimseyi korumadım şimdiye kadar hiç bi zamanda korumam. Bireyi korumak ayrımcılıktır, ayrımcılığı sevmem tavrım herzamanki kişiye yonelik değil tavra yoneliktir. Kim bu şekilde cıkışsa zaten gelip yazarım bole bole diye. Gangrelin tavrının yanlış karşısındakine değer vermiyen "ben her şeyi
bilirim sen bilmezsin" diyerek tartışma ahlakının yakınından bile gecmiyen bi tavır olduğu soledim.

Olup olmadık şeylere okumadan etmeden gulmek yanlıştır.

bırak adam biri cevap verince direk teypten çalmaya başlıyor
"yalakasın"
"kankanı savunuyorsun"
vs
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu tartışma gereksiz bence ben hunter ve hiç rogue açmadım ama bence her class ın kendine ait ve has yerleri var oyunda şunun düşüşü bunun yükselişi bence saçma geliyor zaten herkes herkesi kesecek veya ultimate bir class olacak şeklinde bir şey yok değil mi ...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue her instance icin münasip classtir illaki istenir
Warlocklardan sonra en iyi Dmg dealerlerdir
Rfc sinden molten coresine kadar her instance Rogue ister zorunluluk degildir ama iş yapar bi rogueniz varsa hoş sonuclar ortaya cikarir bu Rogue denen mahluklar genelde Barmen spec denilen 21/8/22 dagilimiyla oynar lakin bu Rogue yaratigi Zerg gibi üredigi icin heryer rogue olup taşmiştir shaman populasyonunu geçen tek mahlukdur vs vs
En seri lvl atlanan classlardan biridir kasmadiysaniz bi tane kasin derim çok keyiflidir max 15 gün kasin 60 larsiniz zaten.
Yanliz şu dialoglara alisiniz la huso gel bi swamp yapalim ot kalmadi
veya
ulan şerefsizlere bak 50 s yazmişlar /g boşda herbalist varmi?
Anlamadim kim rogue istemiyor saçmalık yahu
[signature][hline][Dreadlords]
Regalya

[Bu mesaj Regalya tarafından 14 Haziran 2005 09:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tartışma gereksiz ve seviyesiz bir boyuta ulaşmaya başladı.Son olarak Rogue ve Hunter ; ikiside farklı işlevleri olan , ikiside son derece kullanışlı , belli instancelarda çok iş gören , belli instance larda az iş gören , yüksek dps si olan 2 güzel sınıf bokunu çıkarmaya , sidik yarışı yapmaya gerek yok.
Damage meter'da ilk 5 e giren veya en çok zarar veren olayına gülüp geçiyorum , resmen counter-strike daki eski günlerimi hatırladım top5 deki 1nci olan oyuncuyu herkes çok iyi oynar sanıyordu.

'Buradaki genel kanı ; rogue da hunter da faydalı iki sınıf.Belli instance larda rogue belli instancelarda rogue çok iş görür.Her iki sınıfda yüksek dps vurur.'

Bana gelince , bir çok arkadaşında yazdığı gibi , Moltencore ve Onxyia için genelde max 4 rogue alıyoruz , her parti de 1 healer ve 1 tank bulundurmaya özen gösteriyoruz , yine genelde raid gubunda 4 warlock ve 4 hunter oluyor.Herkes nasıl oynamasını bildiği için genelde hızlı ilerliyoruz ve combat sonunda ölen kişi sayısı en fazla 3-4 kişi oluyor.Çoğu rogue da fire resist veren ekipman bulunuyor üstüne onlara fire res. pot. yapılıyor aynısı tank lar içinde geçerli.Ranged damage dealerlar mümkün oldugunca uzaktan savaşıyorlar bu sayede fazla zarar almıyorlar.Bu anlattıklarım bilinen şeyler , bu sayede herşey yolunda gidiyor.Gereksiz sınıf diye bir şey yok bu oyunda , öyle olsaydı kimse o sınıfı seçmezdi sadece belli yerlerde belli sınıflar çok iş görür belli yerlerdede az iş görür olay budur.Önemli olan elindeki imkanları en iyi şekilde değenlendirip , max performans elde etmektir.

Kimseyi ezmeye , artistçe tavır takınmaya , çok biliyorum havasına girmeye gerek yok.

--end of discussion-[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Lorath Tauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arloth, 14 Haziran 2005 09:52 tarihinde demiş ki:
Bu tartışma gereksiz ve seviyesiz bir boyuta ulaşmaya başladı.Son olarak Rogue ve Hunter ; ikiside farklı işlevleri olan , ikiside son derece kullanışlı , belli instancelarda çok iş gören , belli instance larda az iş gören , yüksek dps si olan 2 güzel sınıf bokunu çıkarmaya , sidik yarışı yapmaya gerek yok.
Damage meter'da ilk 5 e giren veya en çok zarar veren olayına gülüp geçiyorum , resmen counter-strike daki eski günlerimi hatırladım top5 deki 1nci olan oyuncuyu herkes çok iyi oynar sanıyordu.

'Buradaki genel kanı ; rogue da hunter da faydalı iki sınıf.Belli instance larda rogue belli instancelarda rogue çok iş görür.Her iki sınıfda yüksek dps vurur.'

Bana gelince , bir çok arkadaşında yazdığı gibi , Moltencore ve Onxyia için genelde max 4 rogue alıyoruz , her parti de 1 healer ve 1 tank bulundurmaya özen gösteriyoruz , yine genelde raid gubunda 4 warlock ve 4 hunter oluyor.Herkes nasıl oynamasını bildiği için genelde hızlı ilerliyoruz ve combat sonunda ölen kişi sayısı en fazla 3-4 kişi oluyor.Çoğu rogue da fire resist veren ekipman bulunuyor üstüne onlara fire res. pot. yapılıyor aynısı tank lar içinde geçerli.Ranged damage dealerlar mümkün oldugunca uzaktan savaşıyorlar bu sayede fazla zarar almıyorlar.Bu anlattıklarım bilinen şeyler , bu sayede herşey yolunda gidiyor.Gereksiz sınıf diye bir şey yok bu oyunda , öyle olsaydı kimse o sınıfı seçmezdi sadece belli yerlerde belli sınıflar çok iş görür belli yerlerdede az iş görür olay budur.Önemli olan elindeki imkanları en iyi şekilde değenlendirip , max performans elde etmektir.

Kimseyi ezmeye , artistçe tavır takınmaya , çok biliyorum havasına girmeye gerek yok.

--end of discussion-

bence son nokta bu....[signature][hline]Burnin Legion - LvL 41 - Human - Mage - Mayweda
Sosyal ağlarda paylaş

"Rogue en önemli 2. classtır" cümlesine tepkimi tekrarlıyorum.

Bu oyunu oynayan, MC Bossları & Onyxia & Azuregos & Kazzak gibi encounterlarda bulunmuş, bu tip yaratıkları öldürmeyi başarabilmiş arkadaşlar, zaten ne dediğimi anlıyorlardır.

Ben bir mage'im, ama kalkıpta hiçbir zaman "Mage!!11! En önemli 43534373. karakter" demiyorum, çünkü gerçek değil, olamazda. Kendi sınıfımı da, yaptıklarımı da kalkıp abartarak anlatmıyorum. Zaten BL'de oynayanlar nasıl birisi olduğumu, nasıl oynadığımı, ne çeşit bilgiye sahip olduğumu bilir.

Burda kalkıpta, "Rogue'um, 2. damage dealerım, MT'den aggro almam da, überim, en önemli 2. classım" diyen arkadaşlar varsa, sadece gülerim, gülmem yerde sürünürüm :)[signature][hline]Ragnaros yells: DIE INSECTS!
Shaman casts Frost Shock.
Shaman casts Frost Shock.
Ragnaros yells: WTF?! NERF!

Elonia of Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...