Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rouge nin Düşüşü

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

topic`i tamamiyla okumadim sadece ilk 3 sayfayi inceleyebildim. daha sonra diger sayfalarida okuyacagim. ama su kisma kadar ki goruslerimi belirtiyim.

her class`in birbirine ihtiyac duydugu yerler vardir. ben raid`ime yada partime rogue almam diye bir mantik olmaz. cok da sacma geliyor bana bu dusunce.
misal veriyim. Stratholme Scarlet de IMP Sap olmadan nasi ilerlenicek? Hunter`in trapleri ile mi?
ornekler cogaltilabilir.
acikca iyi oynayan bir rogue her zaman aranan bir class`dir. hic oyle agroyu uzerinede almaz. feint ceker gerekirse ve uzerine gelen agroyu yeniden tannk`a verir. tabi bunu yapan rogue az cunku henuz karakterinin inceliklerini bilmiyor olabilirler.

kendi kurdugum raidlerde her zaman oncelikle tank`in agro almasini ve belli bir sure sonra diger melee`lerin boss `a dalmasini soylerim. bunu bir cok kisi yapmiyor ve dogal olarak da zorlaniyorlar.
diger bir konuya gelirse dps konusunda hunter`in one gecmesi zaten olanaksiz da imkansizda bu kadar da kesin konusuyorum. cunku hic bir instance`da bir hunter`in rogue`ye yetistigini gormedim. dps konusunda hunter onde diyen neye gore diyor aciklarsa ben ve benim gibi bir cok rogue ogrenmek ister.

mc ve onyxia`larda rogue cok gereksiz denmis. bu da ilgincime geldi. acikcasi onyxia`yi hunter`in dps`i ilemi kesmeyi dusunuyorsunuz?
rogue oynayan insanin bulundugu raid`e gore item bulundurursa ve bu yerlerde nerede duracagini ve ne zaman dalacagini bilirse kesinlikle ne heal`a ihtiyac duyar abarti sekilde ne de tankin gorevini yapmasini engellemis olur. malibunun dedigi gibi aoe`ye abanan bir boss`un dibinde backstap icin bekleyen rogue olurse bende onu reslemem bile :) kisaca oynayisa bagli.

simdilik son olarak sunu demek istiyorum.
server`larda roguelerin instance bulmasi zor bunu kabul ediyorum. ama kendi adima konusursam kesinlikle bu zorlugu yasamadim. cunku kendi raid`imi kendim kuruyorum. serverdaki bir cok insan da boylece taniyor seni.
rogue oynayanlara tavsiye kendi raidlerini kendileri kursunlar.

[Bu mesaj Greandisthas tarafından 23 Haziran 2005 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bencede paladin ler suxor ve ruj lar ownez.

Bu oyunda kısa zamanda çok fazla zarar veren 4 sınıf var bana kalırsa.En başta Mage sonra Warlock sonra Rogue ve 4ncüde Hunter.Ayrıca dps olayı tamamen talent+ekipmanada bağlı bir şey.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Lorath Tauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-
Sosyal ağlarda paylaş

Hunterı dps konusunda neden bu kadar küçümsediniz anlamadım.Evet oyundaki en ezik karakter, death zoneu olan tek karakter , nerf üstüne nerf yiyip dps si düsürülen bi karakter ama mana yakıldığı zaman cok da ii dps yapan bi karakter.MC&Onyxia da rogue dan daha iyi bi karakter.Bol bol rogue um olcana bol bol hunterım olsun tercih ederim.Max range de ne fear yer ne dmg yer paşa paşa dmgini koyar gecer.MC de dmg meter da 1 rogue haric bütün rogue ları gectiği de görülmüştür ayrıca.O rogue da Cam izbesidir o gün de çok ballıymış izbe crit üstüne crit atmış yoksa şansı yoktu :)[signature][hline]"Death is only the begining"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Escobar, 23 Haziran 2005 14:02 tarihinde demiş ki:

4-Hunter'lar şöleyiz böleyiz diyo ama çoğu autoshota bırakıp televizyon izliyor.Mana'nın bitmeme sebebide bu zaten.

Anka bu sana bişey hatırlattı mı ? AFKtr :D[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Afkyotr o bi kere.. Ayrıca sevdiklerinden sölüolar öyle =P
Harbi sağlam leroyluk olmuştu o gün neyse =P[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Onyxia veya MC deneyimim yok, henüz yeni 60 oldum ve yeni yeni raid'lere girmeye başladım. Yaşadığım tek sıkıntı fazla rogue olması başka birşey değil.

Ironforge'da LFM diye yırtınan adamların büyük bölümü rogue'lardan oluşuyor ayrıca, en azından benim oynadığım sunucuda bu şekilde. Çünkü raid'e item çıkarmak için giriyor ve şansını bölmek istemiyor. Benim gibi düşük roll atan biriyse çok haklı bir neden.

Diğer yandan gördüğüm Nightslayer setli rogue'lar bir şekilde girebilmişler demek ki Onyxia veya MC'a, yani birileri raid'e alıyor bir şekilde. Hunter'ları savunan arkadaşların görüşlerine saygılıyım ama oyundaki her karakter sınıfının eşit derecede önemli olduğuna inanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

evet uzun tartışmalardan sonra rogue umu dinlenmeye aldım şu an için yeni bi paladin kasıyorum bakalım şnasıda iyi gibi güzel droplar düşüyo umarım rogue daki ugursuzluğum bunda da olmaz:P[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...