Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alkışlar Asmalı Konak için !!!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

:şak: :şak: :şak:

gerçekten çok güzel bir dizi ben tv izlemeyen birisiyim. Ama bu sene atv nin dizilerine taktım Baba ve Asmalı konağı izliyorum.
Çoğunuz bu dizi için önyargılısınız hatta çoğunuz bunu okurken karakterim hakkında yorum yapıcaksınız içinizden.
Normalde bu dizi izlemiyorum ama sonra 3-4 bölüm çok sardı.
Bi gün annemler izliyordu bende yanlarında izledim direk sardı.
Görüntü kalitesi müthiş oyuncular müthiş senaryo müthiş gerçekten çok güzel bir dizi.
Türkiyede ki en büyük yerli dizilerden bir tanesi bence.
Benim için en iyisi ama başka varmı bilmiyorum.

gerçekten harika bir dizi yapmışlar yarında son bölümü zaten.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Valla en nefret ettiğim dizilerden bir tanesi. Bir dizi ağalık sistemini bu kadar övebilir. Türkiyeden sonsuza dek atılması gerken bir olayı bize ak, pak, güzel gösterek bu kadar aşılayabilir tebrik ediyorum doğrusu. Hiç bir güzel yanı yok doğrusu, görüntü kalitesi diyorsan son dönem bütün dizilerin görüntü kalitesi cok güzel. Konu güzel dersen bence eski dönem amerikan filmlerinin yumuşatılmış hali. Diziye bakınca dallas aklıma geliyor doğrusu.
Ama zevkler tartışılmaz.
Bende *şak* *şak* *şak* alkışlıyorum böyle bir diziden en aznından 3 ay kurtulduğum için.
Sosyal ağlarda paylaş

izlemediğimden buna özel bir yorum yapmayayım ama yeni dönem türk dizilerinin %90'ında ağa, mafya, doğulu insanlar, doğu töreleri (doğunun ne insanına ne töresine bir garezim var ama her dizide de olmaz ki kardeşim, laz olsun başka bişi olsun bir sefer de) ve alakalı temaları görmekten usanılmayacak gibi değil, ne kalitede olursa olsun hemen önyargıyla yaklaşıyorum çünkü birbirini andırıyor herbiri, istisnasına rastlamadım henüz..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

O kitle komple gidicek demedim. O kitlenin dışındakilerin kesin gitmeyeceğini belirttim. Tabi çıkar yine giden tek tük.
O kitleden de pek adam gideceğini sanmıyorum, sonuçta televizyonda bedavaya izledikleri bişey ve çok daha kaliteli yabancı yapım filmler dururken o filme gitmek bu ülke yaşam standartlarına göre büyük lüks.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Bir iki tane laz dizisi var da hiç yapamıyolar laz taklidi. Konuşmaları falan acaip yapay yani annemde biraz karadeniz şivesi var tabi 25 yaşına kadar rizede yaşadığı için ben de biliyorum sonuçta akrabalar var orda yani inanılmaz yapay geliyo bize milletin oyunculukları. Şener şen falan yapmaya çalıştı .ıçtı sıvadı resmen eridi bitti gözümde.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul'da büyümüş laz filan olsun o halde, özcan deniz'in şivesi de çok doğuluya benziyor sanki. laz olmasın egeli olsun, trakyalı olsun. ya da bıraksınlar yöreleri filan, istanbullu olsun. ne olursa olsun da yok kına gecesi yok lahmacun yok çiğköfte yok çatapat tabancalarıyla incir çekirdeğini doldurmayacak kan davası hesaplaşmaları filan bıraksınlar bunları artık..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak bilmiyorum emin değilim ama duyduğuma göre dizi yarın sonlanmıcakmış. Yani dizi bitecek ama sonu gelmiyecekmiş. Sonunu sadece Sinemaya gidenler seyredecekmiş. Yani bir şekilde yarın "to be continued" olayı söz konusu olacakmış. Yani diziyi sevenler ve son bölümünü seyretmek isteyenler mecburen sinemaya gidecek. O yüzden o kitleden tek tük değil bayağı bir izleyicinin gideceği kesin. Hataa Sibel Can dedi ki:"Aslında film yapımcıarının hakkı ama halk açısından düşündüğümde bedava başlamış ve devamm etmiş bir şeyin sonunu para vererek izlemek garip geliyor bana " diye bir eleştride bulundu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 16 June 2003 02:25 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 15 June 2003 18:48 tarihinde demiş ki:
Türkiyede ki en büyük yerli dizilerden bir tanesi bence.
Benim için en iyisi ama başka varmı bilmiyorum.

Athena - Yavaş...[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

sen hiç objektif bakmayı denedinmi? böyle bir yorum sence biraz ayıp kaçmıyormu?
Bence demişim. zaten.
sence ne olur bilmem.
ama siz önyargılısınız asmalı konak herkes izliyor "aptal seyirci kesimi" diye önyargı oluşuyor ve izlemek istemiyorsunuz[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 16 June 2003 02:56 tarihinde demiş ki:
O kitle komple gidicek demedim. O kitlenin dışındakilerin kesin gitmeyeceğini belirttim. Tabi çıkar yine giden tek tük.
O kitleden de pek adam gideceğini sanmıyorum, sonuçta televizyonda bedavaya izledikleri bişey ve çok daha kaliteli yabancı yapım filmler dururken o filme gitmek bu ülke yaşam standartlarına göre büyük lüks.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

sen öyle san... ne manyakları var asmalı konağın ve 1 kere gidenin 1 le kalacağını da sanmıyorum 3 kere 4 kere giden birsürü kişi olcak emin ol...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten öyle veya böyle bir şekilde izleyici rekorları kıran bir dizi filmi şu anda. Bu bilinen brşey öyle veya böyle kabul etmeliyiz.
Sinemada yayınlanacak olan son bölümü bana göre izleyici rekorları kıracak. buna yürekten inanıyorum.
Ben başlarda diziyi izlemiyordum(son 3-4 bölüme kadar) fakat çevremde o kadar çok insan bu diziyi konuşuyrduki ben bile sırf bu konuşmalara yabancı kalmamak için izlemek zorunda hissettim kendimi :)
Son 3-4 bölümdür öyle ya da böyle izliyorum. konulara az da olsa aşinayım ve sanıryorum sinemadaki son bölümünede gideceğim. Konusu hoş, sürükleyici. Komedi vs. herşeyi dizide bir araya çok güzel getirmişler. Bana göre evdeki hizmetkarlardan kapıdaki korumalara kadar oyuncu kardrsou işini süper yapıyor. Eh bize de sinemada oynayacak son bölümüne giderek bu diziye noktayı koymak gerek diye düşünüyorum.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

black chaos eger tanidigim kisiysen(croswell) sana bi dost tavsiyesi veriyim..bencede bu dizi cok guzel ama millet direk on yargili bakiyo millet dizi yi seyretmeden dizi hakkinda konusuyo agalik sistemini ovuyo demissiniz..diziyi seyretseydiginiz seymen aganin agalik konusunda cok guzel bi konusmasi var baharla bunu dinleyince azim acik kaldi ve goruntu kotu diyenlere ablam uni deki ogretmenlerinin cogu(reklam ogretmenlei vs vs..)hepsi goruntulerin hepsinin cok guzel oldugunu soyluyomus..ve arada giren bazi resim gibi.. (mesela gunes batimi gibi) o olaylarin da cok guzel oldugunu soyluyolarmis..fazla uzatmaya gerek yok ama son olarak sunu soyliim..bu diziye kotu diyenler diziyi seyretmemistir bile..cunku seyretseler kotu dedikleri cogu seyin aslinda mukemmel derecesinde guzel oldugunu gorebilirlerdi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 16 June 2003 12:24 tarihinde demiş ki:
sen hiç objektif bakmayı denedinmi? böyle bir yorum sence biraz ayıp kaçmıyormu?
Bence demişim. zaten.
sence ne olur bilmem.
ama siz önyargılısınız asmalı konak herkes izliyor "aptal seyirci kesimi" diye önyargı oluşuyor ve izlemek istemiyorsunuz[hline]bla bla bla ...

evet zaten objektif baktığım için böyle düünüyorum.ayrıca niye ayıp kaçsın abi buda benim düşüncem.benden senin düşüncene ne kadar saygı duymamı bekliyosan,bende aynı şeyi bekliyorum.

ben orda sana hakaret etmemişim.seni kıracak rencide edecek hiç bişii dememişim.sadece senin düşüncene farklı bi uslupla karşı gelmişim. ok?[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...