Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares Türk IP lerini blocklamış.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
10 dakika kadar önce noter huzurunda avukatıma gereken yetkiyi veren belgeyi imzaladım. Ödediğim ücretin karşılığı kasti ve bilerek kesildiği için maddi tazminat davası açacak avukat..

Hayırlı uğurlu olsun... İlk dava benden umarım devamı gelir...

Ahh ahhh kimse beni dinlemior. Bu iş tek tek olmaz... Herkes toplanıcak öyle olucak yada çoğunluk toplanıcak öyle olucak... adamlar tek tek mi uraşırlar sanıyosunuz....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

hackerlık aslında basitte öğrenmesi zaman alıo
gir verdiğim adye
ordan öğren
baktın yağamıon söle onlar yapsınlar
ben şimdi
proxy arıom çalışan bakalım
olacakmı olursa haber veririm ama
sanmıom ben daha acemmiyim
kngihts ın bisürü firewall u falan wardır aşamam die tahmin ediom
ama eğer aşarda o user pass leri falan alırsam
o hesapların hepsini silkmeyen onlardan daha i..ne olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
malboro_man, 30 Mayıs 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
hackerlık aslında basitte öğrenmesi zaman alıo
gir verdiğim adye
ordan öğren
baktın yağamıon söle onlar yapsınlar
ben şimdi
proxy arıom çalışan bakalım
olacakmı olursa haber veririm ama
sanmıom ben daha acemmiyim
kngihts ın bisürü firewall u falan wardır aşamam die tahmin ediom
ama eğer aşarda o user pass leri falan alırsam
o hesapların hepsini silkmeyen onlardan daha i..ne olsun

Basit dediğin şey hacker lik değil lamer lik canımcım...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya neyini hackliosunuz allaşkına.. Hacklenebilse ben şimdiye kadar 1000 kere hacklemiştim. Ayrıca adamların db leri en az 1-2 Gb.. nasıl down edeceksin o db yi :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

www.turkhackerlar.birligi.com var ama açılmıyo, burası Türk hackerlar derneği idi ama bişiler olmuş herhalde :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:12 tarihinde demiş ki:
Ya neyini hackliosunuz allaşkına.. Hacklenebilse ben şimdiye kadar 1000 kere hacklemiştim. Ayrıca adamların db leri en az 1-2 Gb.. nasıl down edeceksin o db yi :D

yahu ne bilim işte insan sinirden napıcagını bilmiyo ki konuşuyoruz öyle[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olayın başlangıç noktasındaki iki isim Exacitor ve Jade_Real...

Neden diye sormayın söyletemezsiniz.. 2 gün önceki savaşa girenler az çok tahmin edebilir.

Dip : bu bilgi sağlam yerden geldi...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Dear Knight Online eGamers,

At long last we are pleased to announced that Knight Ascension the next level of Knight Online has finally arrived to the English version.

The Knight Ascension Full Client version 1298 is up for downloading. Please visit official website on the download page to download the latest full client version 1298 Knight Ascension.

Do not attempt to install it after the download is complete. The Knight Ascension will only be available on 1st June 2005.

Upon the Knight Ascension launching, every Knight Online eGamers will be required to reinstall this full client 1298 or auto patch them from the current existing client which will take some time.

On 1st June 2005, our servers will be down for the version upgrading. Downtime schedule will be available on Tuesday 31st May 2005.

Regards,
Knight Online Team
Sosyal ağlarda paylaş

Az küfür etmemiştim jade ye....... iyi güzel demiştik bilmemne demiştik sonra mecburaiyettem sözlerimizi geri aldık.....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

fatih abi.. açtığın davanın olumlu yönde olması ihtimali yüksek mi??... eğer gerçekten kazanabilicek isek bende yardımcı olmak isterim... aile avukatlarımız ve ailemizde avukat olan herkesi bu konuda seferber edebilirim... fakat senin sözünü almak istiyorum... bir işe yarıyacak ise hemen konuşucam... çok ciddiyim...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar özellikle maddi tazminat davası açmak için sizinde maddi durumunuzun iyi olması lazım.
En basit örneği talep ettiğiniz tazminat bedelinin %10 unu harç olarak baştan yatırıyorsunuz...

Ben avukata 250 milyara kadar izin verdim. Varsa kendine bu konuda güvenen gelsin beraber ilerleyelim bu yolda.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wise, 30 Mayıs 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
Fatih sen bir server acsana ? Yasal diilse madem sende ac Fatih?Bizde oraya girelim... Olmazmı Bak bizi ip ban caktılar sende ac 10.000 15.000 $ verme..Isımde vermeyız ac fatih sende bir server orada oynayalım..

Ben bu oyunun derdiyle uğraşamam... Ayrıca oyun için gereken bağlantı ve pc masrafıda var. Boş yere bu kadar para harcamak pek mantıklı gelmiyor bana[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...