Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares Türk IP lerini blocklamış.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Ben kafalarına gore ip banlayabileceklerine inanmıyorum. Hatta bir ip banı söz oldugunuda sanmıyorum...Olayın tamamen teknik bir sorun oldugunu ve giderilmeye çalışıldıgını falan sanıyorum...Çunku herhangi bir şekilde rastgele seçilerek ip banlaması olacagını sanmıyorum. Şu anda msn den konustugum bir arkadas ile ilgili bilgi vereyim kendisi dupeci ve uzerınde dupe item hatta itemler var kullanıyor mesela staff'ı dupe, şu anda bulundugu cafeden giremiyor oyuna ama 2 sokak aşağıda bulunan bir cafeden oyuna girdi ve herşeyi hala uzerınde duruyor ve oynayabiliyor...Şimdi soruyorum item temizligi olsa o arkadastaki itemler nie duruyor, kontrol edilmedi diyorsanız oyuna nasıl giriyor, kontrol edildi oyuna o yuzden giriyor diyorsanız itemler nie duruyor...İp banı var diyorsanız char nie banlı degil adam o cafeden degilde az ötedeki cafeden oyuna girip gene hiç bişey yokmuş gibi oynayabiliyor...İp banlaması var ise eger charlarında banlanması gerekir die dusunuyorum... Ben olay teknik bir sorun diyorum......
Sosyal ağlarda paylaş

IRC Adresı ne.Fatih ıstıosan IMZA toplayalım herkes gelsın ISTANBUl da bır yerde bulusalım.1 SENELIK emek + Para + Premıum Uyelık.Bunları Kım karsılayacak.

SU IRC adresını verırmısınız...[signature][hline]Name : ....
Server : Ares
Clan : TOWN
Rogue :D
Sosyal ağlarda paylaş

ip banı ıle char banının alakası olmazkı olayı soyle dusun bellı baslı turk cıkıslı ıplerın blocklandıgı gıbı.
ornek verıyorum
81.213.xxx li ipler ve 85 ıle baslaynların hıc bırısı gıremezken
81.215 gıbı ıpler azınlıkta olmasına ragmen gırıyor.
bır sey daha var 81.215 te turkey yazıyo o da turk cıkıslı gozukuyor ama
neden onun blok yemedıgını anlamıs degılım.belkıde o cıkısın cok azınlıkta oldugundan olabılır.
Sosyal ağlarda paylaş

81.215 ile giren yunanlılar var
o yüzden banlayamazlar
paylaşılan ip sınıfında 81.215[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bi yerde de haklı adamlar...

hani hep dediğimiz azınlık bi Türk grubu varya. Oyunun serserileri. Ks yapanlar, küfredenler vs.

Şimdi o azınlık grubu otursun kına yaksın bi tarafına.. 1000 kere dedik tüm Türkiye'yi banlatacaksınız, yapmayın diye... Sonunda korktuğum başımıza geldi..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün oyundaki tüm gmlerle, syslerle, techoplarla görüştüm.
root banlamış. Kimsenin açmaya izni yokmuş... *!yersen*[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

su an pek vaktim yok sonra yine bir seyler yazarim ama bi ayrinti soyleyim:
oyun icinde de yapiliyor bu hata. ingilizce de "ı" harfi yok. dolayisiyla cumlelerinizde bunu kullandiginizda adamlar garip karakterler goruyor (isletim sistemlerine ve dillere gore degisiyor).. yani mail atacaksaniz, irc'de konusacaksaniz dikkat edin ki adamlar yine "fuckin noob turk" diye baslamasin.[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

Başlıcam böyle işe. Şimdide msn e bağlanamıyorum...

*!Etrafta kutup ayısı varmı diye bakınır*[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...