Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares Türk IP lerini blocklamış.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

abi hack olayını gecin bi defa defacelerlede olmaz o dedikleriniz hacker dedikleriniz siteye ddos atsınlar servere gitmez bile knighonline serverini hacklemek kolay olsa merak etme baskaları simdiye indirmişlerdi yani o iş biraz zor hatta birazı bırak imkansız :) Dava hakkıda yok anlıcanız bu iş burda biter :) ama tekrar acıcaklar mecburlar o war savaşlarında inanın hem human hemde orc tarafında girdim savaşa türklerden baska savaşmayı beceren yok :) %75-80 oranında türkler var dierleride gitsin worm kessin :Pp[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Server açılsın, dupenin ve hackin kralını yapıcam herkese dağıtıcam sonra oyunu bırakıcam...

Oyun açılırsa herkese en az 1 gold bar dağıtmazsam ......[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Son dakika gelişmesi :

it would be a brand new server, just for turkish people
<[H]eaT> lol!!
and all of their old turkish chars would be transferred[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

mod3m gm olduu söylentileri cıkmıştı deil dediler sonunda bi oyuncu daha vardı adını hatırlamıyom ama ben gecen ban listesine bakıyodum iki kişi banlanmışdı banlayanda mod3m olarak geciyodu demekki gm yetkiside var adamda :D hem player hem gm zevkli olsa gerek :Pp[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:59 tarihinde demiş ki:
Son dakika gelişmesi :

it would be a brand new server, just for turkish people
<[H]eaT> lol!!
and all of their old turkish chars would be transferred

Evet bende okudm işte son bomba bu.........[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

abi cok sevıyorum su adamların once kendılerını bısı sanıp bazı boylarından buyuk ısler yapmasını sonra gerı almalarını
not:burda ben kendı dusuncemı belırttım oyle kaza falan oldugunu da sanmıyorum olayın oyuncu durumu cok dusunce gerı acmıslar yenı bı turk server falanda char transfer adı altında mılletı gaza getırıp oynamaya tesvık ve sonradan maddı bı problem yasadıklarını belırtıp yenı server ısınde camura yatmaları olarak dusunuyorum.[signature][hline]---------Kadikoy Anadolu-------------
Sosyal ağlarda paylaş

aha buldum lan dava açma hakkınız hala devam ediyor. çünkü anlaşmanın en başında member oldugunuz sürece sayılan kurallara uymazsanız accountunuzun kapatılacagı yazılıyor ve bu tür bir kapatılma karşısında hiçbir şekilde hak talep edemeyeceginiz yazıyor. ama bu olay kurallar dahilinde bir olay degil zaten hatayla yapmışlar[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Jade_Real o savaşta bende kaptandım. Exacitor denen velete en güzel cevap "shut up & fight" olacaktı. bence o şekilde laf yetiştirmeyecektin.

O tür insanların yüzüne tükürsen yarabbi şükür derler...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

hoca *okunu cıkarıyolar yannız,ne demek bu ya sadece turklere ozel bi server acilabilir.bu biraz almanların 2.dunya savasında yahudilere yaptıgı gibi almanların oldugu yere yahudiler giremiyodu.bu iş eger gercekten öyleyse...bilmiyorum belki ben yannıs dusunuyorum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere hackleme konusunu kafanızdan atın adamlarda 256 bit ssl var aylar sürer...

Mahkeme konusu acaip sakat bulgura giderken eldeki pirinçten olmakta var...

Ares açılırsa bazı planlarım var onları yapıcam.
Türkler için özel server açılırsa orada belki kasabilirim (!)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 30 Mayıs 2005 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

My current understanding is that the turkish ip range ban wasn't supposed to happen. It will be removed later today.
The current idea on the table is "A turkish only server where we would transfer items/chars from the other servers to this one."
If you don't understand why they're trying to move the turks away from the rest of our users then you obviously haven't looked at the banlist. Almost overy other name has _tr, or speaks turkish or had turkey in his address info. Almost all of the players who hack accounts are turkish. The majority of the dupes come from a player named ISO who was also turkish. Most of K2's problems have been from turkish users. I know it sucks to play ko for 8 months and all of a sudden have your ip blocked.
By the way stop bugging me about this, I can't do anything about it.
Ambiate/mod3m - Jonathan Drouillard[signature][hline]Server: Ares
LvL: 63 (Paladin)
Clan: TnT
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

keşke türklere özel bi server açsalar....

bakın o zaman o serverdaki şamataya....
offfff hayal etmesi bile güzel :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben kendi kendime karar aldım dupenin kralını yabacam madem öyle gel böyle önüme gelen her türkede vercem kasmak yok sadece action var :D aman birbirinize dalmayın emi ama daha önce ögrenmem lazım bu işi ögretebilcek bi gönüllü bekliyorum ;)[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 17:18 tarihinde demiş ki:
Bi kere hackleme konusunu kafanızdan atın adamlarda 256 bit ssl var aylar sürer...

Mahkeme konusu acaip sakat bulgura giderken eldeki pirinçten olmakta var...

Ares açılırsa bazı planlarım var onları yapıcam.
Türkler için özel server açılırsa orada belki kasabilirim (!)

o ne ya öyle türkler için özel server fln. 2.dünya savaşındaki yahudi ghettolarından farkı olmaz. ayrımcılıktanda öteye gitmez. ben hayatta girmem öyle birşey olursa.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...