Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares Türk IP lerini blocklamış.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
AresMajere, 30 Mayıs 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
Öyle olacak zaten fatih Türklere özel bir server açılacağını belirtmiş. Tüm Türk charlarının da bu açılacak olan yeni Türk serverına aktarılacağını belirtmiş burda...

oooy ağzından bal damlıyo :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kuisatz, 30 Mayıs 2005 17:27 tarihinde demiş ki:
bana göre böyle bir fikir tam ırkçılık.
Ben ecnebi bir human kesemiceksem ne önemi kaldı bu oyunun ??

Aheeueheeuehe

OTTOMAN_EMPIRE coşmuş la :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Server : Yok server merver
Sosyal ağlarda paylaş

Burada gerçekten ırkcılık var. Resmen Türkleri serverdan uzaklaştırmak amaçları ayrıca yeni açılacak serverda pek yardım olacağını sanmıyorum. Yani serverda lag mı var down mu oldu hiç umurlarında olmicak... (Bu benim görüşüm.)[signature][hline]Server: Ares
LvL: 63 (Paladin)
Clan: TnT
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız o kadar çok mal var ki oyunda türk olan.. Şimdi bunlar benim özelime damlayacaklar v.s ama kesin bu.. Bende türküm ve bu olaydan sonra nefret ettim heriflerden dünyayı başlarına yıkasım geldi.. Ama dallama çok var bizde.. Örneğin ksci afsinbey_tr aklıma takılan biri.. sonra şu anda "kemaLisht" nickli bir g.zekalı benim özelimde yedi ceddime saydırıyo. Kanalda heriflerle bir saattir kapışıp türkün hakkını koruduktan sonra. Türklere beyler yalnız oyunun a.kodunuz dediğim için herif özelimde laf dinlemeden saydırıyor. Ben napayım abi size. En çok dallama sanırım bizde.. Hadi saydırın bakalım şimdi burdanda bana fikrim bu napayım.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler yalnız herkesi tek tek tebrik etmek istiyorum tepki konusunda hiç gecikmediniz her yolu araştırdınız. başta adamlar "iyi olmuş" fln diyorlardı şimdi tepkiden dolayı "özür dilemeye" "yanlışlıkla oldu" demeye başladılar. ircdeki bazı kendini bilmez arkadaşlar ortama ayak uydurup ingilizce konuşursa ve millete küfür etmeyi (gerek ingilizce gerek türkçe) bırakırsa iyi bir izlenim bırakabilicez. bu tür davranışlar yüzünden banlandıgımızı hatırlatırım. ben diezdeyim banlanmadım ama kendimi banlanmış sayıyorum bu durumda.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AresMajere, 30 Mayıs 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
Burada gerçekten ırkcılık var. Resmen Türkleri serverdan uzaklaştırmak amaçları ayrıca yeni açılacak serverda pek yardım olacağını sanmıyorum. Yani serverda lag mı var down mu oldu hiç umurlarında olmicak... (Bu benim görüşüm.)

Aslında yaşananlar belkide yaşanacaklar çok basit ve komik geliyo dimi altı üstü bir oyun ne gereği var bırak ne yaparlarsa yapsınlar gibi ama aslında çok kötü çünkü bu kadar basit bir ortamda bile resmen ırkçılıkla karşılaşıyoruz.Ares haklısın bizi oraya atıp sallamicaklar lag mı var bug mı oldu ve benzeri :tup:[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aynı kendini bilmezler oyunda da var geçen bir tane o.ç bir saat boyunca harpyde paso sırf zevk için vokelenen harpyleri tersten vurup dağıttı xp almadı aldırtmadı. Şimdi bunu yapan heriflerin isimleri de hep TR'lı aynı şekilde deminde girip sunucuda öküz gibi bağıra bağıra türkçe floodlar yapıyorlar.. Tamam haklıyız ama haklıyken bile üsturuplu davranmak lazım. Nefret ediyorum bu tür gerizekalı insanlardan.. GM sayısını arttırsalar çözüm olurdu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bunlar bişeymi
morodonda adamın birini gördüm lvl 15
civcvi yoq
dedim kardeş gel sana civcv alalım
expler falan falza gelir lvl dif olmaz faşan die izah ettim
a.q.ç
bana küfür saydı
aynı vakıa
5 kere tekraralandı
bu ne adilik bu ne terbiyesizlik
işte dedimya o yüzden chik lere yardım etmiecem bundan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Son gelişme:

My current understanding is that the turkish ip range ban wasn't supposed to happen. It will be removed later today.
The current idea on the table is "A turkish only server where we would transfer items/chars from the other servers to this one."
If you don't understand why they're trying to move the turks away from the rest of our users then you obviously haven't looked at the banlist. Almost overy other name has _tr, or speaks turkish or had turkey in his address info. Almost all of the players who hack accounts are turkish. The majority of the dupes come from a player named ISO who was also turkish. Most of K2's problems have been from turkish users. I know it sucks to play ko for 8 months and all of a sudden have your ip blocked.
By the way stop bugging me about this, I can't do anything about it.
Ambiate/mod3m - Jonathan Drouillard[signature][hline]ARES/Karus Warrior LVL5x
OTTOMAN_EMPIRE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jade_Real, 30 Mayıs 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
NApicaksiniz vebali gibi size acttiklari ozel Turk serverindami oynayacaksiniz?
Turktelekomun ADSL IP araligini bloklamis adamlar gidip bize ozel kogusmu acacaklar? Aramizda kendini bilmezler tabiiki var ama yabancilarin arasinda yokmu:?? Adamlarin iki kelimesinden bir tanesi "fuck" yada "noob" ingilizce olunca kibarmi oluyo bu is? Ben birakmam bu isin pesini. baska IP alirim dial up baglanirim mahkemeye veririm birakmam siz de briakmayin. Adam bana yukardan nasiler sizi sabun yaptti diyince git tarih oku dedim diye beni bloklayamazlar. Bu resmen duzmecwe sizde bu oyunlara gelmeyin hakkinizi arayin .....

Once bu iş cozulsun sonra oyhnamayin. Turkelrsiz batar be KO!!!!!!!!!

agzın bal yesin diyorum başka bişey demiyorum

bu arada o mod3m denilen herifide dinlemeyin dıbırdan atıyor adam[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jade_Real, 30 Mayıs 2005 17:36 tarihinde demiş ki:
Shut up and fight da dedik.. Susmadi ama ..

bize naziler sizi yedi gibi sacmasapan seyler yazdi!!

Neden cevap yetistirmeyecektim hakkim olan seyelri soyleyemeyecektim? Niye korkupta bizi bloklamasinlar diyemi?! bole yaptiginiz icin eziyorlar iste bizi.
ben kimseye kimsenin milletine hakaret etmedim kiömseye kufur etmedim... Sen de komutansan sen de cevap vermeliydin!!!

Saygı duyar ve ses etmez... Çünkü Sessizlik en ürkütücü cevaptır.(Sözüm sana deil bize nazi dienlere yapılacak olan tavıradır.)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Napicaksiniz vebali gibi size acttiklari ozel Turk serverindami oynayacaksiniz?
Turktelekomun ADSL IP araligini bloklamis adamlar gidip bize ozel kogusmu acacaklar? Aramizda kendini bilmezler tabiiki var ama yabancilarin arasinda yokmu:?? Adamlarin iki kelimesinden bir tanesi "fuck" yada "noob" ingilizce olunca kibarmi oluyo bu is? Ben birakmam bu isin pesini. baska IP alirim dial up baglanirim mahkemeye veririm birakmam siz de briakmayin. Adam bana yukardan nasiler sizi sabun yapti diyince git tarih oku dedim diye beni bloklayamazlar. Bu resmen duzmece we sizde bu oyunlara gelmeyin hakkinizi arayin .....

Once bu iş cozulsun sonra oyhnamayin. Turkelersiz batar be KO!!!!!!!!! kiytirik bedava serverlarini bir anda asil bir parali server ayagina soktular. Bu insan haklarinda yok birkere.

[Bu mesaj jade_Real tarafından 30 Mayıs 2005 17:45 tarihinde değiştirilmiştir]

çok güzel yazmışın. haklısın. +1[signature][hline]ARES/Karus Warrior LVL5x
OTTOMAN_EMPIRE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Napicaksiniz vebali gibi size acttiklari ozel Turk serverindami oynayacaksiniz?
Turktelekomun ADSL IP araligini bloklamis adamlar gidip bize ozel kogusmu acacaklar? Aramizda kendini bilmezler tabiiki var ama yabancilarin arasinda yokmu:?? Adamlarin iki kelimesinden bir tanesi "fuck" yada "noob" ingilizce olunca kibarmi oluyo bu is? Ben birakmam bu isin pesini. baska IP alirim dial up baglanirim mahkemeye veririm birakmam siz de briakmayin. Adam bana yukardan nasiler sizi sabun yapti diyince git tarih oku dedim diye beni bloklayamazlar. Bu resmen duzmece we sizde bu oyunlara gelmeyin hakkinizi arayin .....

Once bu iş cozulsun sonra oyhnamayin. Turkelersiz batar be KO!!!!!!!!! kiytirik bedava serverlarini bir anda asil bir parali server ayagina soktular. Bu insan haklarinda yok birkere.

[Bu mesaj jade_Real tarafından 30 Mayıs 2005 17:45 tarihinde değiştirilmiştir]

Bende peşini burakmıcam, legal yoldan da illegal yoldan da, özür dileyip bizlere sever ı tekrar açsalar bile yine bırakmıcam. Çünkü bunun adı Resmiyete kavuşalı yüzyıllar oluyor. "IRKÇILIK"[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Bişeyler yazacaktım, son sayfayı okuyunca vazgeçtim...

Muhattab olduğunuz kişilerin en büyüğü 21 yaşında.. Aklınızı başınıza alın.

Tekrarlıyorum.. "Allah'ım ya sen bana sabır ver yada bunlara akıl ver"[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

İşin aslı temeli bizim atalarımızdan gelior. Bizim atalarımız bunları adam akıllı bi güzel benzettiler ya, ama bi yerde hata ettiler. Hadım edeceklerdi hepsini..... Soyu kurusun topunun....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jade_Real, 30 Mayıs 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
bana kufur edene veya bizie kufur edene sessiz kalmayi clanima nasihat eden benim ama
TURKLUGUME LAF EDENE BEN SESSIZ KALMAM ARKADAS!!!

BEN BAYANIM.. BENIM DEDELERIM ISTIKLAL MADALYALI...TUM O MILLETLERINDE ESRAFINI DUVARA YAPISTIRMISIZ BIZ LAF ETTIRTMEM BEN TURKLUGUME..

INSAN HAKLARINDAN BAHSEDEN COK MEDENI GEVURLAR AYAKLARI YOLDA GIDERKEN CUKURA GIRDI DIYE KENDI BELEDIYELERINI MAHKEMEYE VERIRLER INSAN HAKLARI MAHKEMESINE VERIRLER: BIZIM INSAN HAKLARIMIZ YOKMU?

NE SUSACAM? DAHA DA SUSMAYACAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[Bu mesaj jade_Real tarafından 30 Mayıs 2005 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]

Susmamak başka, insanları voke etmek başka...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zatoichi_TR, 30 Mayıs 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
Kesinlikle katılıyorum Jade Real az önce hadiseyi TRGamer'a yolladım mail ile haber yapılması için.. Kimse sessiz kalmasın olay heryerde duyulsun.

Sen geç kaldın ben gazete ve Tv lere bile yaydım :D Ama tepkisiz kalmayın sizde devam edin..... Malum tek bi kişiye bakmayabilir bazı kodamanlar...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...