Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares Türk IP lerini blocklamış.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
mrproblem, 30 Mayıs 2005 15:03 tarihinde demiş ki:
arkadaslar hazır bole ares patlamsken haber wereyim,myko da yepyeni tertemiz,charların abarmamısh oldugu bir server olacak.ilgilenenler bakablir.
Areste yaptıkları bu rezillikten sonra ve guzelim pazar gunumu oyun oynamak icin eve girip gecici bir server cokmesidir bekleyerek rezil ettikten sonra aresten ayrılmayı dusunuyorum.Ayrıca premiumum wardı ve premium uzerinden iki gun haksız kazanc elde etmisler warsayıyorum. Fatih msn de denk gelirim umarım aksam sana da su awukat olayını seninle gorushmek istiorum...
Eger soylentiler dogru ise ve o necro denen ibish bunlara katkı sagladıysa su an icimden gecen kufurler gercek olsun diye dua etcem. USKO forumlarında da milleti voke edip duruodu zaten.
Neyse bu yazıyı burada keseym uslubum cok bozulacak yoksa..

baba bana sunun link ini verirmisin. myko ya girecem. yeni bisayfa açacam kendime :D
Sosyal ağlarda paylaş

95% of them are 11year old kids who think duping is fun[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Fatih ben epeyce para odedim ultra premiumlarla şikayetine imza ve havale kayıtlarımla yardımcı olabileceksem haber ver e-mail olarak tum dokumleri bi şikayet yazımla sana destek vereyim ,
ayrıca yayın hakkı kuruluşa ben kendim şikayette bulunuyorum ki biraz canları acısın[signature][hline]ANY
Ares/W00tabulous
lvl62/assasin
weapons:mirage+8/80 Shard+7/70
armors :chittin +8/15 (helmet-boots and pould)
rouge earring/+9dex earring
elf belt
black dragon neckless/amulet of dex
dual kekuri rings
Sosyal ağlarda paylaş

mahkeme konusunda her türlü destek olurum + OTTOMAN_EMPIRE Clanının kurucusu olan TOTOSH adlı subutay abimiz bu sene mezun olmakla beraber kendisi avukat olmaktadır. + Ailemdede avukatlar bulunmaktadır. her türlü destekte varım. halen de premium account sahibi olmakla beraber mahkemeye yürüme kararındayım.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

Saldırı konusu söz konusu olucaksa o konudada her türlü desteği veririm. Bilgisayar programcığına boşuna senelerimizi vermedik.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

K2 has made the decision to start banning turkish ip ranges. This is the result from 90% of our trouble users are 11 year old turks who think it's "funny" to dupe, ks, lure, and trade spam. If you actually have premium (doubted but there's like 2% of the turkish users that pay for premium(looking at a graph)), you can try the customer support tool. If you do not have premium going to customer support is completely worthless, it won't ever be read.
Only 2-3 ip ranges have been banned so far. I'm sure that number will increase and move to other servers than Ares. The company is probaly hoping revenues will go up once all of the duping turks are removed. The only way to do that is to ip range ban them because that ADSL company gives dynamic(you get a new ip each time you connect). I know it's a bitch to play ko for 8 months and all of a sudden have your account removed. If you have premium, try to get paypal/your credit card company/customer support to reverse the charges since you didn't get the service days you paid for, etc.

BUYING PREMIUM AND GOING TO CUSTOMER SUPPORT PROBALY WON'T GET YOU ANYWHERE.

By the way stop bugging me about this, I can't do anything about it.

By mod3m[signature][hline]Server: Ares
LvL: 63 (Paladin)
Clan: TnT
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

o ne ya lol :D
edit: sen türkmüsün olan sayfaya yazmıştım bunu ama
o turks.txt gülümsememi sildi attı :/[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 4x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:Academy
National Point: 1xxx
Server: Ares

[Bu mesaj rockncoke tarafından 30 Mayıs 2005 15:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 30 Mayıs 2005 15:24 tarihinde demiş ki:
biri acıklarmı ne yalan sölim ing az :) simdi cıkamam ben bu işinden :)

abim belli iprangei banladıklarını söylüyor.... bunun nedenininde ksyi dupe u luring i çok komik bulan türkler olduğunu söylüyor... belli bir ipyi banklıyamıyolarmış çünkü dsl servislerinin ipleri her bağlandığında deişiyormuş.. tek çözüm belli bi aralığı banlamak mış.... isterseniz customer supporta söleyin derdinizi diyor fakat eğer premium deilseniz boşa denemeyin cvp vermicekler diyor.... birdaha da bunun için bana msj atmayın diyor.. ben bunun için bişey yapamam diyor....

Ehh be kardeşim ben şimdi bu dupe yapanlara ne diyim... biri sölesin bana naapalım o ks lure ve dupe yapan charların sahiplerine....????
Sosyal ağlarda paylaş

K2 türklere IP sinifi ban atmaya karar verdi sorunlarin %90'i 11 yasinda veletlerin dupe ks lure ve trade spam'i eglence olarak görmesinden kaynaklaniyor vs. vs. Eger premium hesabiniz varsa ( ki bundan süpheliyim türklerin yanlizca %2'si premium aliyor ) musteri hizmetleri aracini kullanabilirsiniz. Eger premium yoksa hic bosuna tirmalamayin musteri hizmetleri mailinizi okumayacaktir bile

Sadece 2-2 Ip sinifi banlandi. Eminim ki bu sayi artacak ve Ares'den diger serverlara da yansiyacaktir. IP Class bani yapmamizin en büyük sebebi Türk ADSL'inin kullanicilara dinamik IP vermesi ( yani her giriste yeni IP Adresi )

Biliyorum aylarca oynadiktan sonra hesabinizin kapatilmasi serefsizlik .Musteri hizmetlerini kullanarak premium hesabi olanlar oynamadiklari günlerin paralarini tahsil edebilirler.
BUYING PREMIUM AND GOING TO CUSTOMER SUPPORT PROBALY WON'T GET YOU ANYWHERE.

By the way stop bugging me about this, I can't do anything about it.

By mod3m[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"
Sosyal ağlarda paylaş

Bnun tek bir çözüm yolu var. Burda bir ırkçılık söz konusu, bir kapmanya başlatıp seri bir şekilde harekete geçmeliyiz...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...