Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares Türk IP lerini blocklamış.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Fatih beni bi arada şu avukat olayını konuşalım bi zahmet...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 30 Mayıs 2005 15:38 tarihinde demiş ki:
Bnun tek bir çözüm yolu var. Burda bir ırkçılık söz konusu, bir kapmanya başlatıp seri bir şekilde harekete geçmeliyiz...

ırkçılığı belgeleyebiliyosak insan hakları mahkemesine gidemezmiyiz (dalga geçmeyin mahkemeler hakkında hiç bi bilgim yok)[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 4x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:Academy
National Point: 1xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

abiler ben her türlü saldırıya geçiyorum. tanıdığım herkezi saldırıya başlamaları için hazırlanmalarını söyleyeceğim. Eğer sizde desteklerseniz bu projeyi şu anda 2 site hazır.

geniusturks.com
internetinkaranlikyuzu.com

bunlar yakın dostlarım olmakla beraber birden çok atakda yapmışızdır yine yaparız. türklerle baş edebileceklerini zannediyorlar ama yanılıyorlar. Premium accountun parasını falanda istemiyorum. biz oynayamıyorsak onlar hiç oynayamacaklar. bütün gün türklere küfür edip durdular forumlarında ve forumları kapandı? sizce sebebi neydi kapanmasının? bir düşünün. ama artık suyunu kaçırdılar. Turkish power is coming![signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 30 Mayıs 2005 15:53 tarihinde demiş ki:
said:
KaKsi, 30 Mayıs 2005 15:38 tarihinde demiş ki:
Bnun tek bir çözüm yolu var. Burda bir ırkçılık söz konusu, bir kapmanya başlatıp seri bir şekilde harekete geçmeliyiz...

ırkçılığı belgeleyebiliyosak insan hakları mahkemesine gidemezmiyiz (dalga geçmeyin mahkemeler hakkında hiç bi bilgim yok)

abi ırkçılığı belgelemek zor olabilir fakat bu yaptıkları hala yasal deil... anlaşmalarında böyle bir olay varmı... bi iki kendini bilmez birşeyler yaptı diye bütün ip aralığını banlamak.... bence bu yasal olmamalı!!!
Sosyal ağlarda paylaş

burdan türk hackerlara sesleniyorum bu türklere yapılan terbiyesizligi yanlarına bırakmayın. sitesini dbsini neyi var neyi yoksa mahfedin. duper,kser dedikleri yetmiyor bide türklere o kadar laf ediyorlar hep sorunu kendimizde arıyoruz ama bir yere kadar. türklere bu kadar hakaret edilen ve edilmesine izin verilen bir yerde oynamam ben. bizimde bi midemiz var insanız sonuçta.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aynı şeyi düşündüm zaten bunun adı ırkçılık olur. Katti ve kesin suretle türk ip lerinin tamamını banlayamazlar. Charları banlamak varken yada dupe yapılamadığını ileri sürdükleri KE versiyonu varken böyle bir şeyi yapmaları demek "Ben ırkçıyım kardeşim s...tirin gidin" demek olur. Bunu da insan hakları mahkemesi yargılar... ben bu iş için kafadan 20 tane iyi avukat getirebilirim :) herkes bildiği tanıdığı iyi avukatları toplasa bu konuda avukatlardan oluşan bir konsorsiyum oluşturulur ve ciddi bir kampanya destekli bu iş kısa sürede hallolur. Ha bu arada ip banı kaldırırlar fakat bu davaya etki etmez. Çünkü 2 günlüğüne bile olsan bir tür insanlık suçu insan hakları ihlali ortadadır.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika kadar önce noter huzurunda avukatıma gereken yetkiyi veren belgeyi imzaladım. Ödediğim ücretin karşılığı kasti ve bilerek kesildiği için maddi tazminat davası açacak avukat..

Hayırlı uğurlu olsun... İlk dava benden umarım devamı gelir...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

aradaşlar bu sitedeki arkadaşlar çok duyarlılar
hele böyle bi konuda inanın çok yardımları olacaktır
yalnız böle bi işe kalkıştığımız zaman adamların serverı tekrar açacakları warsada açmazlar
ammavelakin bu onlara çok ii bi ders olur
mesela site haclense ve bütün charlar silinse
çok mükemmel olur bence
benim lvl 70 charım bile olsa sırf bu i..ne liğe cvb verebilme için vaz geçerdim:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

pfil ve DRT_TwistedLady i elinde wood staff ve üzerinde npc den alınmış cottonlarla görmek istiyorum :hrr::hrr:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...