Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares Türk IP lerini blocklamış.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
__witch__, 30 Mayıs 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
Dear Knight Online eGamers,

At long last we are pleased to announced that Knight Ascension the next level of Knight Online has finally arrived to the English version.

The Knight Ascension Full Client version 1298 is up for downloading. Please visit official website on the download page to download the latest full client version 1298 Knight Ascension.

Do not attempt to install it after the download is complete. The Knight Ascension will only be available on 1st June 2005.

Upon the Knight Ascension launching, every Knight Online eGamers will be required to reinstall this full client 1298 or auto patch them from the current existing client which will take some time.

On 1st June 2005, our servers will be down for the version upgrading. Downtime schedule will be available on Tuesday 31st May 2005.

Regards,
Knight Online Team

bu nedir hocam?[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:26 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar özellikle maddi tazminat davası açmak için sizinde maddi durumunuzun iyi olması lazım.
En basit örneği talep ettiğiniz tazminat bedelinin %10 unu harç olarak baştan yatırıyorsunuz...

Ben avukata 250 milyara kadar izin verdim. Varsa kendine bu konuda güvenen gelsin beraber ilerleyelim bu yolda.

Fazla yukardan uçuyosun konuşturma beni burda şimdi bakim....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten nedir o yazıp bişi dememişsin[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:26 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar özellikle maddi tazminat davası açmak için sizinde maddi durumunuzun iyi olması lazım.
En basit örneği talep ettiğiniz tazminat bedelinin %10 unu harç olarak baştan yatırıyorsunuz...

Ben avukata 250 milyara kadar izin verdim. Varsa kendine bu konuda güvenen gelsin beraber ilerleyelim bu yolda.

abim... emin olabilirsin ki istenilen para miktarı ne olursa olsun karşılayabilecek durumdayım... fakat dedin gibi bu senin benim ile olmaz... biraz daha kişi lazım bence... belki bu miktar bir çok kişiye azla gelebilir.. o yüzden bu dava yolu haricinde de bir yol bulunmalı... herkes bu kadar parayı vermez... fakat sakın hackleyelim, indirelim severı, alalım idleri falan gibi öneriler getirmeyin... bunlar yapılsa bile çok uğraş gerektirir... fakat eminimki biz daha kısa sürede birşeyler yapabiliriz... bu oyuna gerçekten çok vakit harcıyan biri olarak hepinizin fikirlerini bekliyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

faruk beni tanımıo gibi konuşma. kaz gelecek yerden tavuk esirgeyen adammıyım sence :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:31 tarihinde demiş ki:
faruk beni tanımıo gibi konuşma. kaz gelecek yerden tavuk esirgeyen adammıyım sence :D

yok öle deilde sen kaz gibisin :D:D:D:D:D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar siz önce neye karşı geldiğinize karar verin.
serverin kapanmasına karşıysanız boşa kasmayın o server açılmaz, açılsa bile tekrar o servera giden türk değildir.

türklere edilen laflara karşıysanız bu mahkeme ile olacak bir iş değil. hiç bişey ispat edemezsiniz.

premium üyeyseniz ve paranızın karşılığını alamadıysanız o zaman ok...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Morax Posted: May 30 2005, 01:29 PM

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 62

Im not commenting on this matter other than to say that K2 can ban any ip range from its network it sees fit in order to maintain network security.
------------------------------

evet beyler türk ipleri banlanmış. eleman yorum yapmıyorum diyor ama k2 nin ip range ini banlama yetkisi oldugunu söylüyor bu durumda bize dava açma hakkı doguyor haliyle. eger ciddi anlamda dava açıcak olan varsa herşekilde destek verebilirim.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
malboro_man, 30 Mayıs 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
hackerlık aslında basitte öğrenmesi zaman alıo
gir verdiğim adye
ordan öğren
baktın yağamıon söle onlar yapsınlar
ben şimdi
proxy arıom çalışan bakalım
olacakmı olursa haber veririm ama
sanmıom ben daha acemmiyim
kngihts ın bisürü firewall u falan wardır aşamam die tahmin ediom
ama eğer aşarda o user pass leri falan alırsam
o hesapların hepsini silkmeyen onlardan daha i..ne olsun

sonra sorarlar adama tavuk mu hackliosun die ama.128 bit SSL i 2 gunde cozebilen olsaydı database leri delik desik olurdu degil mi.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Davadan vazgeçtim. Avukatım aradı. Dedikleri :

"Oyun 4 serverdan oluşuyor ve sizin sadece bir tanesine girmeniz engellenmiş. Diğer 3 servera istediğinizde girebiliyorsunuz. Bu durumda hakkınız kısmi olarak kısıtlanmış. Bu yüzden davayı kazanma ihtimali hatrı sayılır ölçüde düşüyor"

Eh.... Adamlar yine işlerini sağlama almışlar galiba...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 30 Mayıs 2005 16:34 tarihinde demiş ki:
Morax Posted: May 30 2005, 01:29 PM

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 62

Im not commenting on this matter other than to say that K2 can ban any ip range from its network it sees fit in order to maintain network security.
------------------------------

evet beyler türk ipleri banlanmış. eleman yorum yapmıyorum diyor ama k2 nin ip range ini banlama yetkisi oldugunu söylüyor bu durumda bize dava açma hakkı doguyor haliyle. eger ciddi anlamda dava açıcak olan varsa herşekilde destek verebilirim.

Benden de destek...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 30 Mayıs 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
bu arada davada açılamayacagını ögrenmiş bulunuyoruz anlaşmada bir maddeyi kabul etmişiz.

hangi madde o?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
Davadan vazgeçtim. Avukatım aradı. Dedikleri :

"Oyun 4 serverdan oluşuyor ve sizin sadece bir tanesine girmeniz engellenmiş. Diğer 3 servera istediğinizde girebiliyorsunuz. Bu durumda hakkınız kısmi olarak kısıtlanmış. Bu yüzden davayı kazanma ihtimali hatrı sayılır ölçüde düşüyor"

emegini o kapanan serverda harcaman karsısında birseyler yapılabilirligi yok mu? Avukatın bu konuda ne dior?
Sabahtan beri klandan arkadaslar arıor,dava acmayı ciddi sekilde dusunenler war,bunlara ben de dahilim. Acmak sonuc verecek mi vermeyecek mi onemli olan bu?
Fatih ihtimal durumu nasıl? Asıl kullandıgımız server ın o olmasının bi etkisi de mi yok?

Eh.... Adamlar yine işlerini sağlama almışlar galiba...
[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b]mrproblem, 30 Mayıs 2005 16:35 tarihinde demiş ki:

sonra sorarlar adama tavuk mu hackliosun die ama.128 bit SSL i 2 gunde cozebilen olsaydı database leri delik desik olurdu degil mi.

arkadaşım
bu adamlar
yani turkhacks google deface ettiler
ben zaten beceriyeceğimi beyan ettim geyik yapma allaşkına
konuşmuş olmak için konuşma
Sosyal ağlarda paylaş

I'm going to finalise it.

http://www.knightonlineworld.com/support/roc.asp

4th paragraph from bottom.

YOU ACKNOWLEDGE THAT IF YOUR ACCOUNT AND RIGHT TO USE THE KNIGHT ONLINE SERVICE IS TERMINATED BY K2 NETWORK FOR ANY REASON, YOU WILL NOT BE ENTITLED TO A REFUND OF ANY FEES PAID BY YOU FOR USE OF THE KNIGHT ONLINE SERVICE AND YOU WILL FORFEIT ANY UNUSED ACCESS TIME AND VIRTUAL GAME ITEMS THAT YOU HAVE REMAINING AT THE TIME OF TERMINATION.

buda k2 nin her ne şekilde olursa olsun oynama hakkımızı sonlandırdıgında buna karşı para iadesi ve herhangi bir hak talep edemeyecegimizi belirten anlaşma metini.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

olay bitmiştir.. herkese hayırlı uğurlu olsun. ben eğer tekrar ko oynarsam my-ko dayım. beklerim...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
malboro_man, 30 Mayıs 2005 16:40 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 30 Mayıs 2005 16:35 tarihinde demiş ki:

sonra sorarlar adama tavuk mu hackliosun die ama.128 bit SSL i 2 gunde cozebilen olsaydı database leri delik desik olurdu degil mi.

arkadaşım
bu adamlar

Sitenin giriş kapısı nerde onu bi göstersen... karanlıktan bulamıyoruz da....[signature][hline][b]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu olaydan sonra bu oyunu oynamam charı siliyorum girebilirsem itemleri vericem birine Asheron's Call 2 yi çektim 15 günlük üçretsiz oynanabiliyor eğer iyi bir oyun çıkarsa burdan hav-ber veririm geçeriz oraya ac2 de knight online gibi sayılır ama en azından 36 karaktermi ne var :))[signature][hline]Allah belasını versin o ares servarının maden istenmiyoruz gireni kovalasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

K2 has made the decision to start banning turkish ip ranges. This is the result from 90% of our trouble users are 11 year old turks who think it's "funny" to dupe, ks, lure, and trade spam. If you actually have premium (doubted but there's like 2% of the turkish users that pay for premium(looking at a graph)), you can try the customer support tool. If you do not have premium going to customer support is completely worthless, it won't ever be read.
Only 2-3 ip ranges have been banned so far. I'm sure that number will increase and move to other servers than Ares. The company is probaly hoping revenues will go up once all of the duping turks are removed. The only way to do that is to ip range ban them because that ADSL company gives dynamic(you get a new ip each time you connect). I know it's a bitch to play ko for 8 months and all of a sudden have your ip blocked. If you have premium, try to get paypal/your credit card company/customer support to reverse the charges since you didn't get the service days you paid for, etc.

BUYING PREMIUM AND GOING TO CUSTOMER SUPPORT PROBALY WON'T GET YOU ANYWHERE.

By the way stop bugging me about this, I can't do anything about it.
Ambiate/mod3m - Jonathan Drouillard[signature][hline]Mail|Msn Messenger|Pati Sözlük
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
olay bitmiştir.. herkese hayırlı uğurlu olsun. ben eğer tekrar ko oynarsam my-ko dayım. beklerim...

madem öyle .... madem hiçbirşey gelmiyor elimizden... bizde bırakırız fakat o server biz türkler olmadan.... ne kadar can lı olur orası şüpheli işte...
Sosyal ağlarda paylaş

valla usko bıttı sayılır. mod3m "never" dedı acılcakmı acılmıcakmı sorusana . ha acıldı dıyelım ıcımden gelerek oynamadıktan sonra ne anlamı var.myko benımde buyuk ıhtımal hem paralı yapsalar bıle bu oç vercegeme gıderım orda musluman kardesıme verırım parayı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 30 Mayıs 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
said:
malboro_man, 30 Mayıs 2005 16:40 tarihinde demiş ki:
said:
[b]mrproblem, 30 Mayıs 2005 16:35 tarihinde demiş ki:

walla bende bulamdım
herhalde başka hackerlarda onları deface etmiş
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
neyse artıq my-ko da buluşutuz
arkadaşım
bu adamlar

Sitenin giriş kapısı nerde onu bi göstersen... karanlıktan bulamıyoruz da....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...