Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzik insanın başına bu kadarmı dert açar

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

İlk grubum olan The Mercury elemanları Burhan Fırat ve Ben Ömer

Selam arkadaşlar Grupları olan ve müzikle ilgilenen arkadaşların bunu okumasını isterim...

Mercuy grubuyla çok güzel bir müzik hayatım oldu geçen sene olan durgunlukta kendime yeni bir grup bulmuştum Grubun solo gitarist i olan gökhan ile de 1 yıllık bir müzik hyatımız oldu aynı grupta çaldık sonra Gökhanın grubu dağıldı ve Gökhanı tüm grup sattı ben hariç bütün bir yaz gökhanın bir grup kurmasını bekledim o ise kendisine bir Hardcore davulcusu buldu ve daha önce tanıştırmış oldugum Fırat ile burhanı gruba aldı... İşin en berbat yanı gökhan ile fırat anlaşıp Mercury gurubunu dağıtmaya karar vermiş ve benimle olan arkadaşlıklarını bitirmek için plan kurmaya başlamışlar plan şu Ömer e bir suç atılcak ve biz bu olaydan dolayı ömer le olan arkadaşlığımızı bitircez bass cı olan burhan hep grupta kalcak ve Yeni kutulan grup güzelce devam edicek bu olay geçen gün geldi başıma anlatmak sizinle paylaşmak istedim ne olursanız olun kimseye fazla güvenmeyin...[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..

[edit :: RedallHoor kendisi birşeyler değiştirmemi istemiş onları sildim /Berk]

[Bu mesaj Berk tarafından 26 Mayıs 2005 22:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

okulda grup kurduk calmak isteyen bi cocuk bana ve vokale (ben bassciyim) 2 gitari atin beni ve x'i alin dedi biz kabul etmedik ertesi gun 1.gitara bassciyi atin beni alin diince oda kabul etmis ama o grubun 2.gununde daalca1na emindim ve daildilarda[signature][hline]jimmy was so high he could kiss the rainbow
slash kotu solo yazmaz
[b]aaa banada sozlukte topic acilmis girin yorum yapin içinizi dokun nefretinizi bosaltin[b]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada devamini yazmadm ben bunlara 2 hafta sonra dailirsiniz diodum 2.gunde daildilar cunku her dakika kavga eden 4 kisiyi yatistiran tek kisi bendm :D sonra yenisini kurmustuk ama salak okul yuzunden yine katilamadik bohuhohue[signature][hline]jimmy was so high he could kiss the rainbow
slash kotu solo yazmaz
[b]aaa banada sozlukte topic acilmis girin yorum yapin içinizi dokun nefretinizi bosaltin[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bone sende hiç bir gelişme yok. Ya birazcık da diğer tuşlara bas bone hep 5 e basmakla olmaz... ( Ok Kabul Bendede Yok)[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...