Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2024

neokrasi

Öne çıkan mesajlar

Yusufun su takimda olmasi bile sacmalik. Ya herseyi gectim Emin Bayram bile girebilirdi stopler sakatlaninca. Sagbek alternatifleri vardi keza kanat. Yunus Akgun un su an milli takimda olmasi inanilmaz bir olay. Keza bir bakima Sametinde.

Baris Alper kendi takiminda forvet oynamiyor, Kerem son haftalarda full yedek zaten. Anlamak guc.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bakalım şu tff ve hamitin manager olayları da kötü bir elenmeden sonra ortaya çıkar mı? kerem yunus vs bunları da konuşmak lazım. Anladık ki montella kukla. BAY ısrarı da muhtemelen 1-2 gol asist yaparsa onun da degeri katlanır vs ki ters tepiyor en formda ve çıkış yapan oyuncuyu mahkum ettiler vasat altı forma. 

Ben yunusu falan görünce kıllanıyorum abi napmış 13 maç 11 oynayıp ingiltere 2. liginde de 2 golle forma kapmış. O zaman Ozan neden yok bu kadar formdayken abartmıyorum hepsinden dinamik adam orta sahada. 

Can Uzunu neden gönderdin arkadaş ozaman. Adam  almanya 2. liginde tam bir canavar adam. Bu lobiyi cesaretli bir muhabirin dile getirip söylemesi lazım. Fath Terim torpilli kazma sametin milli takımda ne işi var. Emirhan Topçu neden yok en iyi istatistiğe sahip stoper, serdar saatçiyi alıp gönderdin vs .

Daha neler neler. Şu adını koymadığımız lobiyi önce sktr etmek lazım şu futboldan. Bazılarının hoşuna gitmesede. Bunun ilk avantajı şu olacak BAY dahil oyuncular sinek rüzgarından ceza sahasında düşmemeye başlayacaklar. İzliyoruz yani türkiye ligi değil orası. Ayakta kalacaksın 20 yaşındaki adama dokununca uçuyor. Toplam bu kadar maçta 2 penaltı var arkadaş. Vermezler avrupada sarısına kırmızısına kanmaz avrupa. Ayakta kalacaksın. 

Yazık günah birilerinin bonservisine katkı yapacağım diye şu milli takıma yazık. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Serhat gibi adamlarin gazina gelmeyin hemen. Aynen Dursun Ozbek aramis 2 yildir takimda bile tutulmayn Yunusun bonservisi artsin diye baska maca degil Portekiz macina derin gs lobisi ugrasmis.  Bu mu yani mantik? Gurcu macina da boyle baslarsin o zaman rakip kolayken. 

Hayir, adam bildigin yetersiz ve ADS taktigiyle oynamaya calisiyor. 2 sene once Samet ve Yunus kendi adamlari diye onlara guveniyor halbuki bu adamlarin bu seviyeyle alakasi bile yok. 4-6-0 Yusuf ileride sacma sapn seyler deniyor. Samet ne zamandan beri FT adami oldu ayrica adami Panadan kovdurdu sdfds. 

BAY gecen sene ligin yildizlarindan. Da kac mac forvet oynadi? Adami zaten bitiyorsun ileride tek adamla. Adamin degerini dusurme plani da mi derin gs nin.

Yani daha cok yazilir da eksiye bir girdim Gs lobisi. IQ 70 postlar, sosyal medyaya bakiyorsun garip takimcilik. Ne yaptilar arayip Arda yi oynatma mi dediler. Boyle sacmalik olur mu. Samet ve Altayi da mi lobi oynatti. 

Okan Buruk bile BAY forvet Yunus sagda Kerem solda ziraat tr kupasi macina cikmaz; Montella hangi kafayi yasiyor ongorebilmek guc. 

Ya adam Yusuf Yazici yi ileride oynatiyor saka gibi. Bunlari ben menajer oyunuyla aciklayamam aptal olmasi lazim o menajerin boyle birsey isteniyorsa mesela. 

Orkun Kokcu nedir mesela. Hakanin dokunulmazligi mi var. 

Cek macina adam gibi ilerde Cenk sagda BAY solda Arda 10 numara Ismail Salih ciksak yeterli de iste.

Sotto tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto efendi bırak serhati sergeni. Sen uyurken gürcistan maçında ilk eleştirileri yapıp neyin ne olduğunu yazmışım yazım orda, saatide dakikası da.. BAY için ne yazmışım aç oku. Daha senin izlediğin tv yayınları başlamamış. 1 BAY ın yerini yanlış ayarlama ile 3 pozisyon değişiyor yazmışım. Hangisi öyle analiz yapmış. 

Hatta o yazının sonuç kısmına bak o kadar net yazmışım. GS li tff ve hamit kontrolünde, gs ye kiralık dönen yunusu , küfür edilen keremi bana 11 e yazarsan serhat değil pep g aksini söylese ben orda bir şeyler ararım, serhat kim. İlk Başlarda Prim olayı da ufakti hatırlarsan. Milli takımı dağıttı, babayı oğluna küstürdü. Kimler > baba ( ft ), oğul ( arda t ), bir de kutsal ruh. Onu da sen koy.

Bırakın bu komple teorilerini deme ben çok futbolcu eskilerinin, hakem eskilerinin görüntülerini röportajlarını dinleyip ağzım açık kaldı. Vcdan rahat bırakmıyor adamları. Onları da söylerken bırakın bu işleri diyordunuz. Bırakmıyoruz kardeşim. Ama bu meseleyi burda bırakalım uzamasın. 

Neyse turnuva öncesi hayalim şuydu. Şu jenerasyonu görmekti. Hazırlık maçlarından sonra semihi tamamen eledim baskıdan çağırdığı anlaşıldı. Bari serdar dursun falan alsaydı. Hala söylüyorum BAY ı sağ bekte oynatsın, kanatlarımız da direnç kazanır. Ben suudi arabistandan Merihi hiç çağırmazdım açıkçası. Benim görüşüm. Çok geri gittiği de belli. Hele o kazma sameti ..

Semih 

kenan                arda             irfancan ( BAY )

Hakan ( Ozan tuf. )     İsmail ( salih öz.)

ferdi      abuş       kaan       BAY ( Müldür )

MERT    

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...