Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2024

neokrasi

Öne çıkan mesajlar

neokrasi, 29.06.2024 23:41 tarihinde dedi ki:

adamlar tam viking ya. daha önce de eriksen ölüp dirilmişti. 1992'de turnuvaya sonradan katılıp şamp olmuşlar. epik işleri seviyolar.

Ben mi yanlış hatırlıyorum, bu Danimarkanın final maçındaki kaleciye sürekli geri pas yaparak maçı piç etmesi sebebiyle kaleciye geri pas atıldığında el ile tutamaması kuralı getirildi. Nesi epik. Bildiğin oyunlardaki exploit yapan ezikler gibi takılmışlar.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

AmoRPHouS, 30.06.2024 00:50 tarihinde dedi ki:

Ben mi yanlış hatırlıyorum, bu Danimarkanın final maçındaki kaleciye sürekli geri pas yaparak maçı piç etmesi sebebiyle kaleciye geri pas atıldığında el ile tutamaması kuralı getirildi. Nesi epik. Bildiğin oyunlardaki exploit yapan ezikler gibi takılmışlar.

şimdi baktım da doğru hatırlıyormuşsun. bilmiyordum. bilgi gibi bilgi. teşekkürler.

Sosyal ağlarda paylaş

AmoRPHouS, 30.06.2024 00:50 tarihinde dedi ki:

92 de yugoslavya men edilince danimarkayı çağırıyorlar, futbolcular tatilden turnuvaya gelip kupayı alıyorlar epic kısmı bu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...