Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2024 - 2025 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Kerem'in gidisi benim keyfimi kacirdi ya. Ben mi abartiyorum bilmiyorum da cok arayacagiz gibi geliyor adam alinsin alinmasin.

Futbola aykiri bu dedigim ama ben BAY'dan fazla seviyordum Keremi. Benim icin futbolda pozisyona girebilen adam cok onemli - degisik bir olayi vardi Kerem'in. Su Hollanda maci bile 10dk oynayip 2-3 pozisyona girebilen bir adamdi. Eksikleri coktu o ayri. Ama onun getirdigi artilari cok az adam getirebiliyor. Bugun alacagin herhangi bir kanat oyuncusu bu kadar gol assist katkisi vermeyecek orasi kesin.

Ama hayirlisi olsun diyelim umarim basarili olur Benfica'da. Iki sene sonra filan Besiktasa gelirmis gibi bir his veriyor.

---

Simdi kanatlar ne olacak bir fikrim yok. Ziyech yerine biri gelse keske. Stopere alinmayacak heralde ki UCL olmayan yerde Sanchez Nelsson Abdulkerim arti Metehan gerekirse Kaan yeterli goruldu sanirim, itiraz etmem. Apo birsekil toparlar, toparlayamasa da Hermoso cok ekstra olurdu kimsenin gitmedigi yerde, belki de boylesi daha iyi oldu Roma sagolsun. 3 sene 5-6m EUR ciddi masrafti yine.

Sol bek elemani fizikli hizli Oosterwelde tipli ama gece hayati cok konusuluyor bakalim. Cikip topunu oynasin sorun yok. Ekstra isler beklemiyorum ama dinamik ve fizikli adamlara ihtiyaci cok takimin. Boy olarak da iyi. Zaten bu da olmazsa ben sorunu Okan'da ararim artik bu kacinci. Istedigi seyi yapabilen dunyada bir tek Boey var diye gerisi kotu oyuncu olmaz (ki o da zaten sansa takimda kalmisti iki sene once).

Orta sahamiz bence cok yetersiz, hatta 3 buyukler icinde acik ara en kotusu. Burada adam eksikligi kadar kurgu ile de bir sorun var. Sara alindi ama 6 mi 8 mi nasil oynayacak belli degil. Okan'in cok kafa yormasi lazim. Kotu bir oyuncu degil bence meziyetli, ama bu meziyetleri ve defansif zaaflarini birsekil ortebilmek gerekiyor.

Yarin FB deplasmaninda karsinda Sofyan, Fred, Ismail veya Symanszki li bir kurgu goreceksin. Karsisinda Sara / Demirbay + Torreira gibi bir orta sahayla cikarsan 6 Kasimi bile tarihe gomersin bastan diyeyim. Asiri direncsiziz burda.

Transfer donemi artilarindan biri de Zaha nin bu negatif enerjisinden kurtulmus olmamiz oldu bir nebze. Ben Lyon'da cok merakla izleyecegim sorunun ne kadari GS sistemi ne kadari oyuncuda gormek istiyorum. Bence her ikisinden de biraz var. Ha ama o asik suratiyla paso el kola devam ederse dayagi yer orda bizimkilere benzemez. Asiri merak ediyorum Zaha-Lyon olayini.

Olivera dan da cikabilseydik keske.

Hala 3 buyukler arasinda genisligi en dusuk kadroyuz. Yonetim gunu kurtarmis olabilir ama ben bir transfer daha bekliyorum son dakika, neresi olur kim olur bilmem. Kostic veya Rabiot isimleri dolaniyor, klubu batirmasak fena olmaz.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

boş heyecan, tamam 100m forvetimiz oldu ama kanatta oyuncu kalmadı, takıma hala orta saha transferi şart. jelert çok güven vermiyor. defans çok aksıyor. son dk abuk subuk 1-2 transfer daha yapılır sezon sonu göndermek için yırtınırız sonra. yarım sezon osimhen izleriz işte daha da böyle fırsat transferi gelmez. napoli başkanının manyaklığı sayesinde son dk dünyanın en değerli forvetini aldık, fm de hile ile bile alamazsın.

herhangi bir plan programla yapılan transfer olduğunu sanmıyorum, bir fırsat görüldü iyi değerlendirildi işte, hala 3-4 transfer şart takıma forvet ihtiyacımız yoktu zaten üstüne kanat kalmadı takımda, takımın tek formda oyuncusu da gönderildi

Sosyal ağlarda paylaş

Rabiot bildiğimiz haldeyse eğer ortasahaya aranan kan olabilir, ama Sara almışken heralde ona yönelmezler. Keşke yönelseler.

Yusuf hem de yerli olarak iyi fırsat bence. Düşük maaşa kadro derinliği olarak alınabilir. Zaten gidebileceği çok az yer kaldı, çoğu yerde transfer sezonu kapandı.

Çoğu kişinin aksine benim sevdiğim tarz bir oyuncu Yusuf, bir şekilde form tutarsa rotasyonda katkı verir. Hem 10 numara, hem sağ kanat iki tarafın gediğini birden kapatır.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

osimhen güzel transfer kıskandım.

sadece galatasarayda eğer icardi gitmiyorsa tüm sistemi değiştirecek hamle bu.

çift forvet artık zorunluluk gibi , savunmada 3lü konuşuluyor.

ligde 3te3 yapmış ve lig için başarısı kanıtlanmış bir sistemi değiştirmek ne kadar doğru onu zamanla göreceğiz.

böyle bir fırsat çıktıktan sonra kimse yok almıyorum demez heralde.

bu hamleyle yönetim tüm baskıyı kendi üstünden , okan'a attı :d

Sosyal ağlarda paylaş

Keremi oynar diye Zaha yi yolladik, ustune devasa asist gol katkisi yapan Keremi yollayip yerine kimseyi almadik. Inanilmaz isler ya.

Sampiyon takim transfer donemiyle bu kadar mi geriler. Ikinci lig oyuncusu Yunusla bu seviyelerin topcusu olup olmadigi belli olmayan Sara arti ne cikacagi belirsiz Jakobs ve vitaminsiz Jelert ile gidiyoruz.

Bu arada kiralik verdiklerimizin parasini oduyoruz. Bir kac ay once Oguz Aydin a gerek yok kanat var denmisti simdi kimse kalmadi. 

Okan masum degil bu arada bu olmayan yapilanmanin herhangi bir fikre sahip olmamanin bas mimarlarindan. 

Inanilmaz cidden. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

çok abuk sabuk işler yapıyorlar, kerem mental olarak artık çökmüştü baya mutsuzdu gitmesi onun açısından iyi oldu ama ben üzüldüm açıkçası takımın gizli kahramanlarındandı resmen. her ne kadar bende çok kulağını çınlatmış olsam da gayet elinden geleni yapan baya maçta bizi ipten alan adamdı. 

bu sene çok umudum yok benim, kanat yok takımda, orta saha transferi şart, mertens yaşlandı artık aynı performans beklemek saçma, beklerin ne yapacağı belli değil. bu sene en azından avrupada çeyrek falan görelim de 3-5 kazanalım yoksa batacak takım asşgjaşsdg

Sosyal ağlarda paylaş

Kerem Aktürkoğlu ; 

2021 / 2022 ->   13 Gol - 13 Asist (52 Maç)
2022 / 2023 ->  10 Gol - 14 Asist (38 Maç) 
2023 / 2024 ->  15 Gol -  9 Asist (54 Maç)
2024 / 2025 ->   2 Gol -  3 Asist  (6 Maç)

bence çok büyük kayıp,  11M şu tabelaları yapacak yerli/yabancı bulmak Osimhen çekmek gibi bi piyango olur. Pek kıymeti bilinemedi malesef.

Sosyal ağlarda paylaş

Çocuk bunları  1m bile olmayan maaş + ana bacı küfür karşılığı yapıyor. Gelen 11m yarısınıda fesih ettiğin adama veriyorsun. Ben FB veya BJK hatta TS'nin yerinde olsam tutmama ihtimaline karşı her sabah "günaydın karşim,nasılsın, bi ihtiyacın var mı?" diye whatsApp darlamasıyla güne başlarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Zalewski iyi bi adam ama GS bütün problemlerini çözecek adam mı? Bence değil. Gol / Asist sayısı falan çok çok düşük. 3'lüye dönülürse beklenen tabi ki safkan kanattan beklenen kadar olamaz, ama Kerem dediğin adam sezonda 20+ G/A garanti.  iki sayko ST varken onlara adrese teslim toplar atacak biri daha uygun olurdu o yüzden bence Kostic daha makul olandı, tabi onunda sakatlıktan dönüş vs.vs derken daha hazır  birine gitmek için vazgeçilmeside anlaşılır bi durum. Ama görünen şu; Çift ST de İcardi Osimhen ve Bats saçma sapan bi performans göstermezse bu sene  GS işi gerçekten çok zor.

Sosyal ağlarda paylaş

Çift forvete dönecek gibi GS. YA 4-4-2 ya 3-5-2 varyasyonu. İkisinde de kanatlar daha defansif, Kerem + BAY kaldırmaz. Bir kanat forveti taktiğe göre yer yer idare edersin ama iki kanat forvet ölüm demek çift santraforla. Ortasaha direkt düşer. Öyle düşünerek alınmıştır alındıysa. Yine de bu devirde büyük risk çift santrafor.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...