Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2024 - 2025 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Ben imzayi gormeden inanmiyorum hicbir turlu de Icardi nin sakatligi ciddi sanirim.

onun disinda para var mi yok mu o konulara girmeden firsat varsa boyle bir adama girilir. Gerekirse 3-5-2 bisi oynarsin. 

Olursa buyuk transfer bence ihtiyaclar dolmadi evet beceremediler oralari. Sansina yonetimi bir sureligine kurtaricak bir transfer gibi duruyor. Sol bek geldi mi bilmiyoruz orta saha bence hala cok yetersiz. 

Plansizlikla bu kadar oluyor bazen turnayi gozunden de vurabilirsin ama eksikler kabak duruyor hala. Takim olarak GS, FB nin cok gerisinde bence mevkisel anlamda.

Sosyal ağlarda paylaş

Bunu derken Kerem de gidiyor sanirim.  Bazi fundamental yonleri eksik dahi olsa bence degeri anlasilamamis bir oyuncu Kerem. Bu kadar gol pozisyonuna girebilen ve istastik yapabilen yerli kanat oyuncusu yok. O cok ovulen Oguz Aydin tek sezonda istatistik yapti da 6 milyona transfer oldu.

Kerem kadar pozisyona girebilen adam cok az bar futbolda hele ki statik Zahalari Ziyech leri gordukten sonra. Bir sekil takimda tutulmasi gerekiyordu cok buyuk hata bence. Kim oynayacak simdi orada..

nasil bir yapilanma bu. Kerem den gelen bonservisi sahibi olmadigin Osimhen in kirasina vereceksen olacak is degil bak. 

Sosyal ağlarda paylaş

3-5-2 tarzi sisteme donebiliriz Icardi de gelince. 

Kanat da bakiyorlar anladigim Kostic ismi dolaniyor.

Bu adamin TR de kalacagi maks 1 yil zaten Les Ferdinand etkisi yapar gider ocagi bilmem. Suudiler ara transferde buyuk para veriyor mu bilmiyorum. Bugunden Ocagi gormek zor. Napolide 60-70 e birakmak istemiyordu zaten ondan gidemedi. 

umarim eksik olan yerlere geliyordur adam, Jakobs ne alemde bilmiyorum en son kafa cekiyor diyordu Cem Uzan reyiz

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz konuştuk chatte de. Bakındım, zaten bu adam geçen sezon sonuna doğru kadro dışı kalmış, sonra da affedilmemiş bu sezon. Satarız diye ümitlenmişler, Avrupa'da istedikleri talip çıkmadan transfer sezonu kapanmış. Bir tek TR ve Suudi var gidebileceği, Suudi'ler de 75M teklif etmiş ama adam oraya gitmem diye tutturmuş. Ayrıca Napoli de lig kadrosunu verdiği için ligde oynatamıyor, bildiğin tam bir GS'ye yakışır plansızlık yapmış adamlar sonuçta.

O yüzden ortada kaldı diye fırsat transferi oluyor GS'ye, kiralık. Başta Zaniolo gibi bir topa girdiler diye düşündüm ama kiralıkmış.

Icardi'nin sakatlığı ciddi muhtemelen.

İyi güzel de, kadro mühendisliği çok zayıf takımda.

Bek lazım, stoperler aksıyor, toparlayacaklar mı belli değil, eğer Kerem gidiyorsa (ki çok ciddi gözüküyor o da) kanat rotasyonu dert. BAY sola geçip Ziyech sağaı alacak, yedek de Yunus olacak heralde. 3 adamla 2 kanat sezon boyu gitmez. Hala 8 numara sıkıntı ama Sara varken onu çözmeyecekler heralde artık. 10 numarada Mertens 40a geldi, tüm sezonu tek başına çıkaramaz.

Kadro çok daraldı.

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 02.09.2024 22:36 tarihinde dedi ki:

Biraz konuştuk chatte de. Bakındım, zaten bu adam geçen sezon sonuna doğru kadro dışı kalmış, sonra da affedilmemiş bu sezon. Satarız diye ümitlenmişler, Avrupa'da istedikleri talip çıkmadan transfer sezonu kapanmış. Bir tek TR ve Suudi var gidebileceği, Suudi'ler de 75M teklif etmiş ama adam oraya gitmem diye tutturmuş. Ayrıca Napoli de lig kadrosunu verdiği için ligde oynatamıyor, bildiğin tam bir GS'ye yakışır plansızlık yapmış adamlar sonuçta.O yüzden ortada kaldı diye fırsat transferi oluyor GS'ye, kiralık. Başta Zaniolo gibi bir topa girdiler diye düşündüm ama kiralıkmış.Icardi'nin sakatlığı ciddi muhtemelen.İyi güzel de, kadro mühendisliği çok zayıf takımda.Bek lazım, stoperler aksıyor, toparlayacaklar mı belli değil, eğer Kerem gidiyorsa (ki çok ciddi gözüküyor o da) kanat rotasyonu dert. BAY sola geçip Ziyech sağaı alacak, yedek de Yunus olacak heralde. 3 adamla 2 kanat sezon boyu gitmez. Hala 8 numara sıkıntı ama Sara varken onu çözmeyecekler heralde artık. 10 numarada Mertens 40a geldi, tüm sezonu tek başına çıkaramaz.Kadro çok daraldı.

Osimen iyi de ona pozisyon hazırlayacak takım yok GSde, Kerem de gidiyor Mertrens oldu 38 vsvs

OkanB sahaya 5 forvetle çıkınca takım daha çok gol atacak sanıyor, ulan FMde bile yok öyle bişey lol

Sosyal ağlarda paylaş

Kerem'in gitmesi bayağı kötü oldu. Değeri hiç bilinemedi. Tutunamayıp geri dönse bari.

Solda BAY, sağda Ziyech, rotasyonda Yunus olacak heralde. Ama çok zayıf bu hat. Acil bi de kanat ihtiyacı geldi şimdi.

8 Numara gelmeyecek diye anlıyorum, Sara ile kapattılar.

Bek işi hala dert.

Stoper'de yeterince adam var da adamlar SOS veriyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...