Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2024 - 2025 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Cthulhu, 30.09.2024 09:24 tarihinde dedi ki:

3-0dan kasımpaşa'ya puan veremezsin. lamı cimi yok. çok çok kötü bir ikinci yarı oynattı. 

2-0 öndesin bi zahmet ilk yarıyı gol yemeden kapat 5-10 dk rölanti yap

rfs maçı

fresia tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Kırmızılık pozisyonu yedi hakem.

Bu arada bunun sebebi de iki pozisyon öncesinde bayağı gereksiz bir yerde Mertens'in baldırına basıp düşürmüş olmaları yanlış hatırlamıyorsam, onun intikamı olarak yaptı. Ama kırmızıyı hafifletmiyor tabii. Onun dışında genel olarak iyi gibi hakem.

Takım ofansta çok iyi ama defans çok tekliyor. Özellikle öne geçtikten sonra son yarım saat. Nitekim son iki maç da bunu kanıtı zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

Su kirmizi golge dusurdu maca ama hakem cok iyi yonetti bence. Uyduruktan dusen hickimseye faul maul calmadi, penalti bekleyenler dahil (Gerci Dzeko'ya filan caliyorlardi bunlari)

Okan hala konusuyor bi sus artik ya yat kalk Dursunaldo'ya dua et adam 1 metreden bos kaleye dikti topu. Olcak is degil. Takim bitmis fizik olarak, hala Mertens Icardi oynuyoruz.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

O son pozisyonda devam vermek yürek isterdi gerçekten. 3 büyüklere karşı güvende kalayım diyen her hakem bizim ligde zaten kolay faul çalınıyor deyip çaları düdüğü, görebildiğim kadarıyla devam diyerek doğru kararı da verdi. Yoksa 90. dk'da kaleye 1 metre kala %99 gol olacak pozisyonda devam deyip üç büyüklerden birini puandan etsen, hele bir de hatalı kararla devam demiş olsan büyük yaygara kopardı, başına da iş alırdın, kızağa falan çekilirdin.

Güzel süzdü, devamı bastı, Muslera itiraz edince de hiç acımadı kartı yapıştırdı ona.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok kim bilmiyorum acikcasi da cidden iyi yonetti. Genc bir kardesimize benziyor umarim bizimkiler aptal saptal konusmaz.

Kirmizi olayi da VARlik olay.

Okan'a ceza verilse rahatlariz. Ben sikildim artik su hakem muhabbetinden. Kenarda Irfan dursun.

Takim fizik olarak sifir su an. Icardi 2-3 maca isliklanir boyle giderse; gunubirlik Paris Roma yapan adamda fizik mi kalir ya. Cok seviyoruz dedik geldi sicti basimiza, klasik tabi, baska turlu olmasi mumkun olmaz.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

son dk kaçan golü eski gs li bir oyuncu kaçırsa yer yerinden oynamıştı. 2 haftadır bjk bedavadan penaltılar alıyor aynı penaltıları biz alsak sokakta gs avına çıkarlardı.

mertens iyi oyuncu ama artık yaşlandı sahada tecrübesi dışında katabileceği çok bir şey kalmadı bence sonradan oyuna sokulabilir anca bazı maçlarda. elinden geleni yapıyor hatta sahanın en iyisi ama artık fizik kaldırmıyor mertens olmadan bir çözüm bulmalı okan. aynı şekil barış da geçen yıla göre düşüş var. fizik olarak da geçen yıla düşmüş sanırım şımarmış biraz. her mesajda yazıyorum ama muhtemelen milli ara sonrası salai oynamaya başlar. ben salai-barış olur diyordum ama bu form durumunda yunus-salai olur gibi.

icardi de geçen yıl devre arasından beri düşüş var zaten. bence bu formu ile osim'i geçtim batsu dan bile formayı alamaması gerekiyor ama işte adam ikon oldu  kesmek çok zor. bir nesli galatasaraylı yaptı adam, gs store lar çocuk kaynıyor, her yerde icardi formalı çocuklar var. aldığı maaşı misliyle karşıladı bence

yeni transferler de jelert hariç baya yerinde olmuş, her maç sahanın en iyileri sara ve jakobs oluyor. jelert ise üzdü baya umutluydum ben ondan twitter da ki. riga maçı çok kötü oldu ilk 8 umudum vardı ama artık kalmadı, 16 ya girsek bile sonra ki turda eleniriz muhtemelen. 

devre arasına kadar düşe kalka gidebilirsek ve osimhen takımda kalacaksa bir 10 numara ve sağ bek ile ligi çözeriz yine. bence 3 büyük arasında hala en iyi oynayan ve umut veren biziz son 2 haftaya rağmen. fb belki toparlar da bjk de mario transferi ve semih'i oynatmaması hocalarının başını yakacak gibi

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf, 07.10.2024 09:12 tarihinde dedi ki:

mertens iyi oyuncu ama artık yaşlandı sahada tecrübesi dışında katabileceği çok bir şey kalmadı bence sonradan oyuna sokulabilir anca bazı maçlarda. elinden geleni yapıyor hatta sahanın en iyisi ama artık fizik kaldırmıyor mertens olmadan bir çözüm bulmalı okan.

Buna katılmıyorum. Adam hala gol atıyor, attırıyor, pozisyon yaratıyor ve defans dengesini bozan çok güzel koşular atıyor.

90 dk'yı kaldıramayabilir, ya da sürekli olarak kaldıramayabilir, bir alternatif lazım, zaten o yüzden 3 forvetimiz var. Ama hala sahaya katabileceği tecrübeden çok daha fazlası var oynadıkça. Yunus'un son 2-3 maçta yer yer ortadan delici atakları ve pas yönlendirmesi düşünüldüğünde bir başka alternatif BAY - Yunus - Sara da olabilir. Bir başka alternatif Sara'nın 10 montesi. Elde yeterli kombinasyon yaratacak kadro var. Sıkıntı kadronun yedeksiz dar olması. Şu darlıkta Ziyech nerede o da ayrı bir konu.

Sosyal ağlarda paylaş

sıkışık fikstür avrupa dönüşü gs'yi üzemezler, hele derinliği olmayan kadroda kırmızı kart demek 1 belki 2 maç eksik demek. olur da biri tehditlere rağmen puan kaybına sebep olur üzerse, geçen hafta haklı penaltı veren hakem gibi kızağa oturur ekmeğinden olur. geçen yılki hikaye işte.

• Like 1
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

geçen yıl uydurma kırmızı kartla 80dk 10 kişi tokatladık ne farketti? fener derbi kaybederse 'derbiyi kazanamayan şampiyon olamaz', derbileri kazanırsa 'derbiler de 3 puan'. türkiye'de kazandıktan sonra kazananın nasıl kazandığının önemi yok. istersen karaborsadan para akla, istersen yasadışı çeteleri sponsor yap haksız avantaj sağla hiç önemi yok.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...