Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2024 Anime

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

sezon bitti sayılır zaten. devam sezonları için harika bir sezon gibi gözüktü başta ama açıkçası seriler çok da tatmin etmedi beni. 
özellikle:
slime, "toplantı masası arc" diye özetlenebilir.
konosuba, daha fazla konosuba istediniz alın size konosuba der gibi olmuş biraz filler gibi bölümlerdi. güzeldi gene ama öncekiler kadar değildi.

bu sezon başlayan animelerden beğendiklerim

Kaijuu 8-gou, gayet eğlenceli action animesi, yaratıklı maratıklı.
Kaii to Otome to Kamikakushi, hikaye çok kötü aslında ama konsepti güzel bence
Kenka Dokugaku, aslında çok saçma bir anime, ama ilginç bir şekilde sardı.

Dead Dead Demons Dededede Destruction, bunu izlemek istedim ama altyazılar berbat. english DUB'un altyazısını koymuşlar ve o kadar içine etmişler ki japonların bu dublajları yapanlara dava açması lazım. düzgün bir grup çeviri yaparsa tekrar izlerim.

Sosyal ağlarda paylaş

bu insan müsveddesi hikikomori ve öğretmenine ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok, bu sezon bittikten sonra devam etmem herhalde. incel rüyası hikaye. hepsi komple gebersin hiç umrumda olmaz şu noktadan sonra.

bir daha da incel isekaiye başlamam artık.

Sam tarafından düzenlendi
  • Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

yaz sezonu vakti gelmiş

https://anichart.net/Summer-2024

ilk göze çarpanlar:

-Oshi no Ko 2nd Season
-Tower of God 2nd Season (ilkini sevmemiştim bunun ama baya hypelı bir şey bilmiyorum niye)
-NieR:Automata Ver1.1a 2nd Season

fairy tail devam sezonu mu spin off mu hiç bir fikrim yok

bir de böyle garip bir şey var:

summer-2024.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

hibike euphonium ağlattı credits başlayınca, 10 yıl nasıl nakış gibi dokudu kyoani o anı. çizerlerin, yazarların ellerinden öperim.

nasıl bir catharsis oldu var ya, cidden çok nadir bu kadar tatmin olduğum bir final. bütün dertlerimi unutturdu bugün. 👏

Sosyal ağlarda paylaş

incel isekai ise finaliyle midemi kaldırdı, keşke izlemeseydim hiç. daha önce de sinyaller veriyordu ama bu kadar iğrençleşebileceğini tahmin edemedim. daha da devam etmem çünkü "ben bilmem beyim bilir" ergen, hamile ergene kuma getiren 45 yaşında domuz, ergene kuma isteyen babaannesi, domuzu baştan çıkaran fahişesinin topuna lanet olsun. Allah kahretsin sanki anadolu'dan feodal ağa dizisi izlemiş gibiyim. çocuk köle satın aldıklarında bıraksaymışım keşke.

bir günde bu kadar iki uç hikaye deneyimi cidden inanılmaz.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 30.06.2024 19:36 tarihinde dedi ki:

incel isekai ise finaliyle midemi kaldırdı, keşke izlemeseydim hiç. daha önce de sinyaller veriyordu ama bu kadar iğrençleşebileceğini tahmin edemedim. daha da devam etmem çünkü "ben bilmem beyim bilir" ergen, hamile ergene kuma getiren 45 yaşında domuz, ergene kuma isteyen babaannesi, domuzu baştan çıkaran fahişesinin topuna lanet olsun. Allah kahretsin sanki anadolu'dan feodal ağa dizisi izlemiş gibiyim. çocuk köle satın aldıklarında bıraksaymışım keşke.

bir günde bu kadar iki uç hikaye deneyimi cidden inanılmaz.

ağır spo içerir:

Spoiler

a5xWRYrJ_700w_0.jpg

mushoku bölüm sonunda 3. sezon duyurusunu da yaptılar 😄

olay bundan sonra komple düşüş bekliyorum ben 😄 

Spoiler

hitogami "pişman olacaksın gidersen" dediğini hatırlattı ama ortada pişman olacak bir şey yok. hatta ortam çok kral durumda rudeus için.

ben merak ediyorum hala ne belalar yaşanacak filan 😄 

Sosyal ağlarda paylaş

daha ilerisinin spoilera baktım zaten tahmin ettiğim gibiymiş, bu paternde giderken olabilecek en iğrenç şeyi düşündüm o oluyormuş. incel gacha.

gittim tekrar hibike finali açtım, bir detox oldu zihnim. çok şükür yarabbi hala tiksindirmeyip sevindirebilen hikayeler yapılıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 23.06.2024 15:49 tarihinde dedi ki:

kaiju 8'i ben de beğendim ama çok erken bitiyor haftaya, iyi bir noktada ara veremeyecekler gibi. iki sezon gitmesi lazımdı bence.

ilk sezon geri kalanına hazırlık gibi oldu - çok kısa sürdü. production ig çok iyi iş çıkartmış, o nedenle beklesem mi acaba diye düşündüm ama heralde beklemeyip okuyacağım. okuduktan sonra izlemiyorum ama genelde, ondan karar veremedim.

Sosyal ağlarda paylaş

okumadım ama gördüğüm kadarıyla iyi adaptasyon, prod ig zaten malum. sadece birisi tercih edilecekse ben de anime'i tercih ederdim ama. biraz tahmin edilebilir gidiyor ama olsun henüz üzmedi. artık scumbag mc'ye çevirecek mi diye tereddütlü gidiyorum ama henüz öyle sinyal vermedi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

anime bölümü bitti galiba sanırım lol, sezonla ilgili bile birşey yazılmıyor artık. neyse hayırlısı.

geçen sezondan ririsa'yı devam ettiriyorum, dress up darling gibi eğlenceli cosplay anime. bir de dandadan bayağı tutmuş görünüşe göre, mob psycho sevenler bir deneyebilir ona benzettim hayli. science saru saçmış bütçeyi gibi, animasyon bayağı dinamik.

ha bir de danmachi devamı gelmiş ama ais hiç yok galiba bu sezon, hype kalmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

ben de yeni gördüm sezon başlamış

https://anichart.net/Fall-2024

Dandadan mangası harika devam eden bir seri, var anasını diyor insan öyle güzel. Animesi de güzel olur inş.
bx171018-2ldCj6QywuOa.jpg

Bir de merakla beklediğim Uzumaki var. Junji Ito nun saçma sapan beyninin ürettiği şeyler. 4 bölümlük olacakmış sadece.
b111314-vZDqyfXNfsPY.png

Re:Zero çok hype ı kalmadı bende ilk sezonlar gibi ama izlenir elbet.
bx163134-Y0r8AGBeVlCi.jpg

Bunlar dışında honorable mentions:

Shangri-La Frontier II
Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online II (bitemedi)
BLEACH: Sennen Kessen-hen
Blue Lock II
Natsume Yuujinchou S07

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...