Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2024 Anime

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

Güzel animelerin kendine ait başlıkları oluyor zaten. Sezon sezon açmaya gerek yok bence, genel bir başlık olsun dedim. Anlık takip edenler güncel topice yazıp geçiyor zaten.

Kış sezonu başladı, uzaktan bakınca pek de bir şey yok diyordum ama çıkan 1-2 tanesi şimdiden şaşırtmayı başardı bile beni.

"Mahou Shoujo ni Akogarete" ecchi nin dibini vuracak gibi eğlenceliydi ilk bölümü 😄
Daha herşeyin ilk bölümü yayınlanmadı bile, çıksınlar ondan sonra genel bir yorum da atılır.

Sousou no Frieren devam ediyor bu sezon da toplamda 28 bölüm olacakmış.

https://anichart.net/Winter-2024 

winter-2024.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

dungeon meshi eğlenceli olacak gibi, biraz goblin slayer biraz shokugeki no souma lol.

kusuriya'nın da frieren gibi devam ettiğini görmek çok sevindirdi, frieren ile beraber geçen sezonun en iyisiydi bence. daigo da devam ediyor, çok yavaş ama izliyorum gene.

mahou shoujo ecchi'den softcore'a geçiş yapmış neredeyse.

geçen sezona kıyasla yenilerden ilgimi çeken dungeon meshi hariç göremedim, bekle gör yapacağım kalanlara.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

simdi karsinizda hic anime kulturu olmayan biri var. Gecen ucakta bir kac sira otedeki bir eleman cizimleri yeni gorunen bir anime izliyordu soramadim ismini.

olay su, bir gezegende space suit ile rover kullanan bir bonus kafali bir kadin var. Patlamalar catlamalar oluyor bir yandan. 

space konseptli herseye dustugumden ilgimi cekti, bilen biri cikar mi? 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

All Star sezonu gibi harika bir sezon geliyormuş gerçekten. Takip edenler için en azından 😄 

https://anichart.net/Spring-2024

spring-2024.jpg 

Devam sezonlarından öne çıkanlar:

Konosuba
 bx136804-hKwvgPErOCLW.jpg

Demon Slayer
bx166240-bGHsLoWmJmiL.png

Mushoku Tensei
bx166873-jXjrMEDpMFaC.jpg

Slime
bx156822-Jzo2ITWgm4kM.jpg

Boku no Hero
bx163139-Gd1ToyzeqsYE.jpg

"Ookami to Koushinryou: merchant meets the wise wolf" seneler önce çıkmıştı bu aslında devam sezonu mu adaptasyon mu tam anlamadım bunu.

Sosyal ağlarda paylaş

oo güzel sezonmuş, iyi bari. haftalık anime beklemenin keyfi başka oluyor.

bu arada

hibike euphonium'un da 3. sezonu geliyomuş.

yuru camp s3

bartender da önceden hep ertelediğim bir seriydi, remakemiş ama kötü gözüküyor yeni stil.

kuroshitsuji'nin de yeni sezonu sanırım. yarım bırakmıştım ben, ama izleyenler vardı.

Elan_Morin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...