Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The War Within Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...

noob sorularım var ya, şimdi dragonflight kısmısına geçtim 60 oldum da, battle for azeroth üzerinden ilerliyodum 60'a kadar. yarım kaldı tabi campaigni falan da, herhangi bir şekilde bi işime yaraması ihtimali var mı bfa'yı veya başka bir expansionu bitirmek? çünkü mesela bfa'da ilerledikçe farklı contentler unlock oldu harita üzerinden adventure seçip oraya hero yollamalı, success olursa reward vermeli bi şey vardı mesela. Veya Amulet of Azeroth muydu ne bi item aldım, yine BFA contenti sanırım, böyle özel güçleri var falan. Ama ilvl çok düşük, azerite diye bi resource toplayıp onları güçlendiriyormuşuz. Lakin çok havalı gözüküyor ediyor da, dragonflight'taki skko bi questin verdiği yeşil item bu havalı BFA itemının 3 katı ilvl haliyle sdfg yani benim DF öncesi herhangi bi contenti yapmamın herhangi bir anlamı var mı just for fun dışında? "abi şuradaki şunu yap, o ileride de lazım olabiliyor, hala geçerliliği var" denilen bi DF harici content var mı?

dipnot: burning crusade wow'u oynamıştım vakti zamanında o kadar. o yüzden bu kadar zırcahilim.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya eski content transmog , mount hedeleri gibi kolleksiyon şeyleri harici çöp oluyor. Geçebildiğin an dragonflight a geçip devam etmek daha mantıklı genelde 2 lvl önceden hadi buyur falan yazması lazımda, işine yarayan kısımlar hep son content olacak. BFA da azerite ile amuleti falan şişiriyordunda artık işe yaramaz tabi 😛 , yeni content e geçince de genellike legacy dedikleri eşyalar (eski expansionda skill vs bonus veren) deaktif oluyor. Efektlere bak mesela gri çıkar altında legacy item disabled gibi bir şey yazması lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 28.06.2024 22:03 tarihinde dedi ki:

noob sorularım var ya, şimdi dragonflight kısmısına geçtim 60 oldum da, battle for azeroth üzerinden ilerliyodum 60'a kadar. yarım kaldı tabi campaigni falan da, herhangi bir şekilde bi işime yaraması ihtimali var mı bfa'yı veya başka bir expansionu bitirmek? çünkü mesela bfa'da ilerledikçe farklı contentler unlock oldu harita üzerinden adventure seçip oraya hero yollamalı, success olursa reward vermeli bi şey vardı mesela. Veya Amulet of Azeroth muydu ne bi item aldım, yine BFA contenti sanırım, böyle özel güçleri var falan. Ama ilvl çok düşük, azerite diye bi resource toplayıp onları güçlendiriyormuşuz. Lakin çok havalı gözüküyor ediyor da, dragonflight'taki skko bi questin verdiği yeşil item bu havalı BFA itemının 3 katı ilvl haliyle sdfg yani benim DF öncesi herhangi bi contenti yapmamın herhangi bir anlamı var mı just for fun dışında? "abi şuradaki şunu yap, o ileride de lazım olabiliyor, hala geçerliliği var" denilen bi DF harici content var mı?

dipnot: burning crusade wow'u oynamıştım vakti zamanında o kadar. o yüzden bu kadar zırcahilim.

Eskiden BFA content tamamlamak allied race leri açmak için şarttı uzun süre rep kasılıyordu, şuan 10-15 görev sonrası hemen açılıyor kapalı ırklar.

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 28.06.2024 22:03 tarihinde dedi ki:

yok abi gönül rahatlığıyla skipleyebilirsin

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

C Metzen geldikten sonra Lore takip eden varmı ?

Spoiler

Lore bakınayım dedim güncel vibe ne durumda hem paket gelmeden gaza gelmiş olurum.

Azeroth uyuyan güzelimiz vardı ya hani Titan olarak uyanacaktı bizi dize getirmeye çalışan güçlere karşı kurtarıcımız yol gösterimiz olacaktı hepsi retcon yedi galiba?  Void olarak bile uyanabilirmiş hatta Titan-Void olduğu bile öyleniyor Azerothun.

Green jesus napıyon kanka çorba olmuş lore iyice.. C Metzen de yaşlandı artık sanırım kotaramayacak gibi gözüküyor.

Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77, 28.07.2024 10:48 tarihinde dedi ki:

C Metzen geldikten sonra Lore takip eden varmı ?

İçeriği gizle

Lore bakınayım dedim güncel vibe ne durumda hem paket gelmeden gaza gelmiş olurum.

Azeroth uyuyan güzelimiz vardı ya hani Titan olarak uyanacaktı bizi dize getirmeye çalışan güçlere karşı kurtarıcımız yol gösterimiz olacaktı hepsi retcon yedi galiba?  Void olarak bile uyanabilirmiş hatta Titan-Void olduğu bile öyleniyor Azerothun.

Green jesus napıyon kanka çorba olmuş lore iyice.. C Metzen de yaşlandı artık sanırım kotaramayacak gibi gözüküyor.

azeroth'un void corrupted olabilmesi ihtimali yeni bir şey değil ki? sargeras'ın bu denli kafayı yemesi hatta azeroth'a kılıç saplaması filan hep o yüzden, "corrupt olacağına ölsün daha iyi" kafası. 

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni öğrendim bilmeyen varsa diye yazayım, pandaria remix ile %0.3 ihtimalle düşen mountları, raid setlerini, tusks of mannaroth gibi itemları direkt vendordan çekebiliyorsunuz ve bunlar retail'e geçiyor. 16 gün kalmış, bu sürede eksik her şeyi tamamlayabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 03.08.2024 11:24 tarihinde dedi ki:

Ashes of alar falan dahil mi 

sadece pandaria contentindekileri alabiliyorsun. recolor bazı mountlar var, vendor dışı achiv ile alınan mountlar ve kozmetikler var. ne kadar detaya boğulmak istediğine sen karar ver. ama 10 yıldır nalak farmlayanlara biraz ayıp olmuş, 1 saatlik grind ile vendordan şak diye çekiyosun.

Sosyal ağlarda paylaş

bi de eskiden drop rateleri daha da düşüktü bi ara hepsini arttırdılar, ben ondan sonra bi heves edip denedim bi süre ama world boss respawn beklemek bile eziyetti. ben de hiç açımadan aldım vendordan valla bi daha gelmeyebilir bu fırsat. blizz ölü sezonları oyalamak için bol keseden eventlar yapıyor, diğer contentler için de devamı gelir muhtemelen her şeyi fulleriz 😄

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 3.08.2024 11:44 tarihinde dedi ki:

sadece pandaria contentindekileri alabiliyorsun. recolor bazı mountlar var, vendor dışı achiv ile alınan mountlar ve kozmetikler var. ne kadar detaya boğulmak istediğine sen karar ver. ama 10 yıldır nalak farmlayanlara biraz ayıp olmuş, 1 saatlik grind ile vendordan şak diye çekiyosun.

Abi allah askina bir tek mounta sahip olan kendini unique hissediyor skfk. Onun haricinde kimsenin off turkler Alar dusurmus avrupalilar agliyor dedigi, birbirinin transmoguna mounta ic gecirdigi yok.

Ben dun 350 mount achievementini aldim, bir suru var o havali mountlardan ama gidip en kompakt mounta biniyorum ekran cok dolmasin diye. Setler falan da biraz oyle. Eye candy sadece, bir tek murloc kostumunu gordukce negzemis lan diyordum, meger parayi basip aliyormusuz. Simdi koca bir murloc olarak geziyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

benim koleksiyon için uğraştığım şeyler birilerinin hoşuna gitmesi değil ki zaten, uğraşması hoşuma gidiyor ulaşmaya çalışıyorum. invincible mesela yıllarca farmladım, düşünce çok sevindim falan şimdi random mountlar arasında gelirse biniyorum.  mount açısından unique kalan bi bu %0,3 şansla düşenler bir de gladyatör mountları kalmıştı. eh bunlar vendordan alınmasa da olurdu bence.

oyunda off bu neymiş denilebilecek 2 şey var, top50/100 CE alabilmek veya pvp top %1 içerisinde olabilmek. geri kalan her şey zaman harcayıp alınabiliyor.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

ya 3 günlük early accessi sadece Epic editiona koymaları ve fiyatının 90 euro olması nedir ya bir de game time da vermiyorlar yanına. Artık kontrolden çıkmış adamlar.  edit: 30 gün game time veriyorlarmış iyi bari de yine de. 

Mortis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...