Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

boşa yazmışsın imzalayanların hepsinin kanı sarı kırmızı desen zaten ok benim için. Yoksa akıllı adam 32m yıllık teklifi reddedip 6m ye gs ye gelir mi sdf 

İcardinin tek yapmadığı zaten çocuğun adını metin oktay diye değiştirmek kaldı. Helal olsun

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi 32m reddedip 10m geldi yani yine bile büyük fark var. neden reddetti gitmedi bilmiyorum ama zaha da 10-15 oynardı arapta geldi bir şekilde. yaşları da 30 üstelik artık avrupaya gideyim büyük takımlarda oynayayım hayalleri de kalmadı bu oyuncuların 🙂 çok büyük başarı bu adamları ikna edebilmek. 

Yani gidip de sponsorlar ile birlikte 30m verilmiyordur yıllık açıklanan 10m zaten neden bu kadar tutuşuyorsunuz anlamıyorum. kerem konusunda da sponsor ile ekstra para verildiğini sanmıyorum.yaşı 30 olmuş orta sıra takımında oynayan düşüşte bir bir oyuncu sonuçta vergisiyle falan yine bizden aldığına denk geliyordur, şuan hem şampiyonluğa oynayacak hem de avrupa da tekrar kendini gösterme fırsatı yakaladı

Sosyal ağlarda paylaş

icardi için kap'ta açıklanan 6 diye biliyorum.

geçen senede icardi için kap'ta 6.750 maaşın 750si gs şeklinde açıklanmıştı.

gs kendi açısından tutarlı görünüyor. üstüne bonuslar , sponsorlar vs vardır bilemem.

sonuçta icardi gibi takımı şampiyon yapmış adam bir önceki seneden daha az kazanabileceğini düşünmüyorum.

muhtemelen taraftar için yapıyorlar , kendimi bildim bileli gs'de hep şu şekilde sloganlarla "parayı değil armayı seçti" yada "parayla değil yürekle" ilerliyor ya. halbuki şuanki durumda en zengin kulüp gsdir diye tahmin ediyorum :d

Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli, 05.08.2023 21:27 tarihinde dedi ki:

Ben bu maaş işine kendi açımdan bakıyorum. Ulan diyorum 30 küsür yaşına kadar zaten ortalama 70-80 m dolar para kazanmış olsam o saatten sonra ömrümü arap çöllerinde +10m fazlası için harap etmem yani.  Herkesin bir hesabı vardır, züğürt olarak daha fazla çene yormayayım.

ben ederim. max 2 3 sene takılıyosun kazandığını *10 yapıyosun. 

Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf, 07.08.2023 14:03 tarihinde dedi ki:

erken konuşmamak lazım ne takımlara elendi bu takım 🙂 

Sotto, 07.08.2023 17:18 tarihinde dedi ki:

Takim su an felaket durumda Ljubjana surpriz yaparsa sasirmayin. Zalgirisin forveti bir tik yetenekli olsa farkli seyler konusuyorduk su an.

https://www.facebook.com/watch/?v=3057881220973017

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...