Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Ya benim en gicik olduğum konu da mütemadiyen icardi güzellemesi yapılması.

adam stamina eksikliğinden kendini 10 numara mevkisine attı iki maçtır. Herkes owyeah icardi 10 numarada da oynuyor hell yeah modunda. Ya adam dökülüyor ya. Geçen maç sağa çekti vurdu bir tane gol attı, yine başladı guzellemeler. bu maçta iki tane pozisyonu var geçen seneki icardinin kesin atabileceği.

dun akşam yorum programlarını dinledim, her yorumcu farklı bir yorum yapıyor maç neden kaybedildiğine yönelik. Bu aslında kabaca net bir sebep bulamamaktan oturu. Zira mac kırmızı karta kadar kafa kafaya gidiyordu. 

Sosyal ağlarda paylaş

Icardi ile ilgili inter haberleri çıkmıştı bir ara, sanırım doğru o haberler CL elendiğimizden beri koşmuyor bile adam. Baya da isteksiz gözüküyor umarım toparlar ama sanırım gitmek istiyor. Maçı kaybetmemizin tek sebebi beksizlik ya. şu maçta kohn olsa bile çok farklı olurdu. direk yönetime yazar bu maç cidden çok kötü bir transfer politikası izlediler bu sene. alınan oyuncuların hiç birinden verim alamadık. en azından doubis kadroda tutulması gerekirdi adam hem sol hemde sağ beki yedekliyordu onun yerine gittiler sırf taraftar için ziyech aldılar

Sosyal ağlarda paylaş

Oda olabilir adamı çözemedim ben, her neyse ben zaten max çeyrek görürüz diyordum oda son 16 da şanslı takım seçersek. Sonra ki turda büyük ihtimal elenirdik 2 bek olmadan top oynamak futbola aykırı aklı başında olan hocalar, farkında oluyor zaten bunun. Ligde bir şekil kalite ile yırtıyorduk da avrupada yemezler. Umarım takımın moralini kötü etkilemez ligde aynı şekil devam ederiz

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 23.02.2024 15:21 tarihinde dedi ki:

Hadi yine iyisiniz o kadar giydirdiniz pİcardiye

Ankaragücü maçındaki hareketi nedeniyle pfdk ya sevkedilmiş. 

busefer instagramda baskasinin storysinde gozuktugunden vermemisler ceza belli belirsiz bi hareket, ama en azindan saha icinde.

mactan kac gun sonra organize bir ekip gundem yapip sevkettirdi valla.

Stadda 1 kisi farketmemistir yoksa, 0.3 sn bisey yapiyo eger benim izledigim vidyo hizlandirilmamissa

cok tehlikeli bir akil var burda, turk futbolunun basi dertte

yolda yururken istiklalde bile yapilabilecek hareket benim gordugum

bicok kurulun bi takimin elemanlarindan olustugunu biliyorum acaba buna karar verecek kurul da onlardan bitanesi mi

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

taraftara yapıyor hareketi, normal olmayan kısmı o. Ayrıca bein de sağlam gs lobisi var bu tarz pozisyonlar başka takıma olsa 50 kere gösterir, 50 tane açısı olur. Gs ye geldimi nedense şunu çeken kamera yok, bak allahın işine ya. Şunun ekrana sadece taraftar kamerasından verilebilmesi çok acaip.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...