Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Boey çok çok iyi bir savunmacı olmanın yanısıra dendiği gibi atletizm ve fizik gücü gösteriyor. Hücum desteği de gayet iyi. Top tier adayı bir bek. Top tierden kastım tabii ki Roberto Carlos falan değil, onlar artık outlier uçuk örnekler, nadir gelişen doğa olayları. Forumda da defalarca GS'nin en iyi oyuncusu (dönem dönem Davinson'la beraber en iyi iki oyuncusundan biri) yazmıştım zaten. Bu GS'nin elinde Icardi, Mertens, Zaha, Ziyech falan varken diyorum bunu.

Caner ile GG ile kıyaslanmayacak bek bence, Ferdi'den bence bek olarak bir adım önde, ama totalde Ferdi daha "çok yönlü" bir oyuncu.

Öte yandan Caner'i de "o kadar fazla orta kessem ben de o kadar skor katkısı veririm" diye eleştirmek yersiz. E kessin diğer bekler de, versin o zaman. Skor katkısı önemli. Tabii sadece skor katkısı veriyor olması Caner'in iyi bir bek olduğu anlamına gelmez, değil zaten. Ama orjinali bek de değil zaten Caner'in, sol kanat alınıp sonradan beke monte edilen oyunculardan (Sabri de böyleydi, sağ kanattı orijini), haliyle defansta da patlak.

Boey'in eksiği yok mu, var. Ayağı düzgün değil diye söylenmiş zaten. Ama daha önemlisi hücum vizyonu da yetersiz. Dinamo gibi çalışsa da verimde düşme sebebi bu, son kararları (pas, şut, pas verilecek kişi, pasın ayarı vb.) genellikle yanlış. Öte yandan tecrübe ve eğitimle en kolay kapanacak özelliklerden biri bu. O bakımdan da çok büyük bir eksik değil.

15M'e gittiyse bence yine yetersiz. Ama dedikodulardaki gibi 25+ teklif varsa zaten istesen de tutamazsın bu adamı.

Sosyal ağlarda paylaş

para kazanılacaksa her türlü satılması lazım, artık bizim ligimizdeki takımların iyi oyuncuyu tutma lüksü yok.

fb açısından bakınca olumsuz bir gelişme. gs ekonomik sorunlar yaşıyor, bu para onları çözecektir, iyi değerlendirilirse belki üstüne eksik yerleri doldurma fırsatı da yaratacak. saha içi etmenler düşünülünce, boey gs'nin zorlandığı yerlerde sorun çözen bir profilde değil, çok fazla gs maçı izlemedim ama şl maçlarında izlediğim kadarıyla defansif olarak taş gibi bir adam ama gs'nin sıkıntı çektiği ofansif yaratıcı katkısı takımdaki diğer oyunculara göre düşük. ama istatistikler yanıltabilir, bayern bu paraları veriyorsa bu adamda kesinlikle fazlası vardır.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim izlediğim ofansa bayağı iyi katkı geriyor, ama maalesef skora etkisi zayıf. Onun da sebebi son kararlarda hep yanlış olması. İleriye çok atak taşımışlığı, kontra başlatmışlığı var, ama yanlış pasla bitirdiği de çok atak oldu. Burası öğrenilir zamanla. Tabii bir de bu sene GS hele hele CL'de bekleri çok ileri çıkartamadı, mecburi defansif oynamaları gerekti. Boey bunu becerdi, Angelino beceremeyince çiziği yedi.

Sosyal ağlarda paylaş

dinamik, atletik, git geli çok iyi, defansif özellikler iyi , ofansı bence yetersiz fakat en önemlisi müthiş bir istikrar. 

Yanılmıyorsam boey sene başında kampa bile götürülmemişti ilk başta ve şuanda müthiş bir satış yapılıyor. Ne denilebilir ki. 

bizim bek onur da werder bremen ile görüşüyormuş sdf

Sosyal ağlarda paylaş

2 fener penaltisi 1 kirmizi kart cikmadi  daha 40 dkda 😄 derdimizi ancak empati sahibi hakkaniyet asiklari ve 2. olanlar kendisine yapilinca anlar. 

ihtiyacimiz oldugundan degil bu penaltilara ama insana koyuyor

19 tane direkte patlayan top.

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...