Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

GS kazanacak gibi oynamadı. Geçen maç da 3-0 bittiğine bakmayın, goller son dk'larda rakip çözüldükten sonra geldi, o maçta da bas bas bağırıyordu.

Pozisyon bulmada sıkıntı yok, bu maçta bile 2-3 direk var. Ama o pozisyondan sonuç çıkartamıyor takım. Ayrıca oyunu rakibe yıkamıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak su tarz pozisyonlarin penalti olmasi sacma bence. Adam rastgele ceza sahasi disina 40 cm den topa vuruyor. 

Yani su geliyor akla hep ele vurdurmaya calissa futbolcular boku cikmaz mi.

yine de kotu oynadik, kadro daginik ne oldugu belli degil. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sivasli oyuncularin sanki dunya kupasi finali gibi penaltiya bakmamalari filan neydi oyle. Bize karsi farkli bir motivasyon oldugu kesin Konyanin savunmasi fener macinda komediydi. 

ama dogal bunlar. Takimda gercekten ne sikinti var cikar kokusu da bir beraberlige havlu atacak hali yok takimin. Okana guvenimiz tam. Ama transferleri konustuk zaten Zaha Tete malesef. Hatalari gorup ona gore hareket etmek lazim simdi.  

Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 11.01.2024 23:36 tarihinde dedi ki:

Sivasli oyuncularin sanki dunya kupasi finali gibi penaltiya bakmamalari filan neydi oyle. Bize karsi farkli bir motivasyon oldugu kesin Konyanin savunmasi fener macinda komediydi. 

Bülent başgan farkı o, Sivaslı Yiğidolar maçtan sonra 😁

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.instagram.com/reel/C17gFcfr80L/?igsh=ZDE1MWVjZGVmZQ==

altta dzeko tehlikeli hareketten faul yapiyor, ona da mi penalti calinmis 😮

tabii ki fenerliler bundan utanacak uzulecek sinirlenecek ama diger renktaslar acip bakabilirler 😄 gs’nin tek sucu ikinci olmasi seneye ustte siyah beyaz forma da gorebiliriz

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

maçta hakemlik hiç bir şey yok ya, baya beceriksizliğimizden kaybetmişiz. 7 eksiğe rağmen ilk yarı baya pozisyona girmişiz ama artık yakaladıklarımızı atmamız lazım böyle gereksiz puan kayıplarına sebep oluyor yoksa. bu kadar eksiğe rağmen oyunumuz iyiydi bence ve artık kerem yerine eyüp aydın daha iyi alternatif gibi gözüküyor girince fena oynamamış

Sosyal ağlarda paylaş

yusema, 12.01.2024 15:24 tarihinde dedi ki:

şu eksik muhabbetini anlamadım. oynayan kadroya bakıyorum , sağ bek ve forvet as oyuncu değil evet.

ama kalanı zaten sürekli oynayan adamlar.

Mertens bu sene yedekten giriyor. Orada Ziyesh eksik. Stoperde Davinson eksik Nelsson yedeğiydi. Sol bekte Angelino'yu kendileri kestiler BAY yedeklediler o da yoktu. Demirbay'ı da yarım sayalım Kaan Ayhan'la.

Böyle takımın yarısı etti zaten 5,5 kişiyle.

Sosyal ağlarda paylaş

ziyech geldiğinden beri doğru dürüst 3 maç üst üste formayı alamadı ki as oyuncu olsun. muhtemelen mertens daha çok katkı verip , daha çok oynamıştır. çok büyük bir eksiklik göremiyorum orada.

davinson'u da angelino gibi kendileri kestiler diye biliyorum. ki davinson yerine nelsson'un oynaması çokta büyük bir eksiklik değil şampiyon takımın en iyi oyuncularındandı. (adam da sakat değilim diyor)

demirbay/dbombele zaten torreira'nın yanındaki 8 numaraydı sene başından beri. oda as oyuncu. (kaan yedek joker veya maçına göre oynayan adamdı hep)

muslera , abdul , nelsson , torreira , demirbay , kerem ,zaha , mertens

yani bana göre yedek sayılabilecek boey yerine genç çocuk. birde icardi yerine halil var.

zorlarsan 2 maçtır sol bek oynayan barış alper yerine kazımcan'ı da eklersin :d

Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahce macindaki kadro dan 4 adam yok iste. Uzay takimi fenerin sutu yoktu o mac iceride ben o yuzden abartilacak bir durum oldugunu dusunmuyorum GS acisindan eger daha ciddi sikintilar yoksa iceride. Yoksa Anadolu cok gucsuz biliyoruz. Ligin ilk yarisi simdi bitti puan farki iki, elinde derbi avantaji var vs.

Gs normalde rahat olurdu bu durumlarda da yabancilarda bir huzursuzluk kesin var. Ustune de Zaha problemi var takimin cok net. Yonetim de sacma sapan konusmus su ulkede illa birseyler cikip konusmanin zorunlulugunu bir anlayabilsem her maglubiyette. En egitimlisinden en aptalina hepsi ayni.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...