Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Yaani, maçın hangi anında hangi skorla ne ara çekildiğine göre değişir SS'ler, çok fazla anlam yüklememek lazım. Maç başında bi tane yediler, daha açık oynamaları normal GS maçına göre.

FB başta yine hatalı penaltıyla öne geçmiş ama bu kadar gol atınca anlamı kalmıyor tabii hatalı penaltının.

Sosyal ağlarda paylaş

ağrıları varmış, riske atılmak istenmedi bence zaten transfer olayı olsa bile maça götürmemek çok saçma. ben gidiyorum oynamayacağım diyecek bir oyuncu değil adam her maç sonrası 40 yıllık gs li gibi paylaşım yapıyor. doubis ide geri istemişiz gerçi ama yine de transferden dolayı götürülmediğini sanmıyorum sivas sıkıntılı deplasman riske atmak istememişlerdir.

angelino da gönderiliyormuş, yazık oldu bence o kadar kötü değildi ama bizim oyuna uygun olmadı o bekte daha defansif birisi olmalı, doubis i sırf o yüzden çağırmış bile olabilirler.  bu transfer döneminde bence en azından sol bek ve bir 8 veya 10 alınabilirse rahat bu sene de şampiyon oluruz. FB her ne kadar dolu dizgin olsa da derbinin bizim sahamızda olması çok büyük avantaj

Sosyal ağlarda paylaş

Yeni transfere gelene kadar şimdiki kadroyu korusak ve arada kavga gürültü varsa onları çözsek yeter bence.

Davinson, Ziyech, Boey, Icardi, Zaha falan bunları netleştirelim ve hepsi huzurlu olsun, yeterli. CL'den elendikten sonra ek orta saha ve sol bek lüks. Nice to have, olsa güzel olur, olmazsa da ama idare eder eldeki kadro.

Sezon başında rahat şampiyon oluruz diyordum bu kadroyla. Ama şu anda FB çok daha avantajlı, hem kadro çok güzel bi hava yakaladı, hem stoper açıklarını falan çok çok iyi yamaladılar, hem de işte bizimkilerdeki kavga gürültü ortamı can sıkıcı gözüküyor. Üstelik bir kere ateşle sınandı ve orada bile krizi başarıyla atlattı FB (Fred yokluğundaki çöküş, 6 gollü maç vb). Bu krizler tehlikeli ama bu krizleri başarıyla atlatmak büyük moral ve özgüven ile performans avantajı olarak dönüyor takıma. Oradaki zorluk da şimdi bi Fred'in tekrar sakatlık ihtimalinde yedeksizliği, bir de acaba Dzeko'nun nefesi sezon sonuna kadar yetecek mi bu yaşta (ki gayet iyi gözüküyor şimdilik).

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...