Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Santos da olmadı 😄 Şenol Güneş acil... Santos ile yeni sezona girilmez, o yüzden yeni hocayı direkt getirmek gerek. Lider ile 32 puan, küme düşme hattıyla 16 puan fark var. İlk yarı xG 0.10 idi.

Muleka'yı niye kesti, amartey ısrarı ne, muçi niye solda? 

çok garip ya kimse anlayamıyor, kimse müdahalede etmiyor 

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 16.03.2024 22:45 tarihinde dedi ki:

var'dan gelen ilk penaltı saçma sapan bence. arkadan çekilen adam öne öyle nasıl düşüyor. çok basit şeylere çalmaya başladılar iyice. 

cenk pozisyonunda da söylemiştim aynı şeyi. eğer çekme varsa şiddetini ölçemeyecekleri içinhep penaltı verilmeli. cenk e de verilmeliydi buna da verilmeli. sıkıntı istikrarsız kararlar. ayrıca çekmesine karşı öne doğru direnç gösteriyorsa, çeken oyuncu aniden bıraktığı anda diğer oyuncu direnci yüzünden öne düşebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

df, 16.03.2024 23:47 tarihinde dedi ki:

cenk pozisyonunda da söylemiştim aynı şeyi. eğer çekme varsa şiddetini ölçemeyecekleri içinhep penaltı verilmeli. cenk e de verilmeliydi buna da verilmeli. sıkıntı istikrarsız kararlar. ayrıca çekmesine karşı öne doğru direnç gösteriyorsa, çeken oyuncu aniden bıraktığı anda diğer oyuncu direnci yüzünden öne düşebilir.

Bırakma yok işte bence. O derece bir çekme yok sanki. 

@Shadowtop her iki ayağına çarpıyor. Tekte gol atmamış oluyor yani. 

Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş lı arkadaşlarıma santostan olmaz dediğimde baya dalga geçmişlerdi benle. bu adam portekiz dede başarılı değildi, ronaldo olmasa kupayı da alamazdı. devre arasında kimse gelmek istemeyince, taraftarda sabırsız davranınca menajer kazığı oldu muhtemelen. seneye de pek bir şey beklemesin taraftar. seçimden önce uçup kaçan ama sonrasında hiç bir şey yapamayan ve samet aybaba ve feyyaz dan bir şey bekleyen bu yönetim seneye de abuk subuk işler yapar

yazarken bile komik geliyor, futbol şube sorumlusu samet aybaba 😄 

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 16.03.2024 21:11 tarihinde dedi ki:

bu arada kural hatası olabilir burada. gol olursa penaltı tekrar edilir diyormuş kural kitabında.

GI0TI_bXEAAmjJk?format=jpg&name=small 

abovv bunu nasil bilmez 6 tane hakem ya? feinting'e mi giriyor acaba? yok mu baska liglerden ornek.

buarada 2 ayakla gol olmasi da 100 kere denese atamaz bence muthis penalti vurusu olmus

serdar dursunun icat ettigi penalti gibi

Sosyal ağlarda paylaş

Feinting'in fake atmak olması lazım, vuracak gibi yapıp vurmama kaleci o arada atladıktan sonra atma falan gibi (sonradan eklendi öncesinde millet suyunu çıkarttı diye hatırlıyorum). Bunun ona gireceğini sanmam. Yani, 1-2 random yerden daha baktım "eğer gol olursa atış tekrarlanır, gol olmazsa savunma yapan takım endirek kullanır" falan çıktı hep. Harbi hakemin kural ihlali olabilir bunun sonu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...