Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

benim buradan taraftar olarak gördüğümü 3 kez şu takımın başına gelen adamın görememesi.. Abi top tutacak adam bırakmazsan zaten rakibe gel saldır gir ceza sahama diyosun, rachica yı ilerde bıraksan nolacak kim atacak topu sarkıtacak arkaya.

Çıkardığın 11 yanlış, oyuncu değişikliklerin yanlış. daha fazla zarar vermeden gerçekten bırak gitmeleri lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

200bin avroya takım kuracak yurt dışından kabul alan arkadaş anlatsın takımın nasıl düzeleceğini şimdi. Öyle 1m nin hesabını yaparsan taliscada olduğu gibi 40m euro ile yerini dolduramazsın. kar ettim derken ne sportif başarı olur ne de ekonomiye katkı. 

Anç tam onun kafa. nkuduyu tutaydınbari takımda redmondu kaybettin, 1 tane şöyle yarıcı kanat kalmadı. 

Amir kaç maç dökülüyor, korner atamıyor herif ya , gedson varken amir salih tamam dersin yokken oraya bir çeki düzen var şenor yani. Sanki kanun arkadaş bu adamlar mecbur oynayacak diye. 

Neyse valla ali koç bassın parayı kiralık falan abuşu alsın biz de verelim cidden oynasın fenerde. 1 kupa daha gelir ülkeye fena mı.

Sosyal ağlarda paylaş

Bjk gerçekten küçük takım. Bu maç bjknin küçük takım olduğunun kanıtıdır. 
Ligde başarısızlığınızı ve büyük takım kıskançlığınızı federasyona ve hakemlere kusabiliyosunuz ama Avrupada gerçekler acımasızca çarpıyor suratınıza. 
İsmini bile bilmediğimiz takımlar sizle dalga geçiyor. Bjk acilen kapatılmalı. En azından yeni taraftarların bjkli olması yasaklanmalı. Ülkeye, ülke futboluna ve ülke puanına büyük zarar veriyor bjk.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim yazdığım hiç bişeyde hakaret yok.

Bjkye yada gsye küçük takım demek ban sebebi mi? Akp hükümeti mi yönetiyor bu forumu ki ban yiyeyim? 

Ayrıca söylediklerimde ciddiyim. Bence gerçekten bjk olmasa, bjkyi tutan herkes kendi memleket takımlarını tutsa ülke futbolu çok daha hızlı bir şekilde gelişir. 

Sosyal ağlarda paylaş

TheGreatWall, 05.10.2023 22:32 tarihinde dedi ki:

Benim yazdığım hiç bişeyde hakaret yok.

Bjkye yada gsye küçük takım demek ban sebebi mi? Akp hükümeti mi yönetiyor bu forumu ki ban yiyeyim? 

Ayrıca söylediklerimde ciddiyim. Bence gerçekten bjk olmasa, bjkyi tutan herkes kendi memleket takımlarını tutsa ülke futbolu çok daha hızlı bir şekilde gelişir. 

aynı uğraştayız, bize yasak , size serbest mi diye öğrenmeye çalışıyorum ben 😄 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...