Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Laorx, 18.09.2023 10:00 tarihinde dedi ki:

Gayri resmi ne yapmışlar açıklar mısın, zeka kullanarak transfer yapmak suç olmuş veya inanılmaz bir haset var😅

gayri meşru demedim gayri resmi dedim. sponsorlarla yapılan sözleşmeler var mı meydanda? ne karşılığında hangi reklam karşılığında bu adamlar geldi. sponsor kim mesela icardi transferinde. var mı ortada bir firma ismi falan? rams mı sixt mi kim neyin karşılığında yapıyor bu ödemeleri?

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 18.09.2023 09:43 tarihinde dedi ki:

çünkü ikisi de gayri resmi yolları da kullanarak hayvani transferler yaptı.

ramos olsa çift kontrat yapacaktım diyen kulüp başkanı hangi takımındı? 

geçin bu kulaktan dolma yönetici laflarıyla konuşmayı plz. inanıyor musunuz gerçekten yolsuz bir şekilde böyle transferler yapılacak ve rakipler çıkıp sadece tvde konuşacak. 

FuCKiR, 17.09.2023 22:55 tarihinde dedi ki:

futbolda olur bunlar ya

xD

Cthulhu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Cthulhu, 18.09.2023 13:55 tarihinde dedi ki:

ramos olsa çift kontrat yapacaktım diyen kulüp başkanı hangi takımındı? 

anç veto etmiş işte adamı. yönetici istifa etmedi mi sonra? var mı bjk'nin böyle çift kontrat transferi başka? neyi savunuyorsunuz onu anlamadım. finansal fp falan içinden geçti işte fener de gs de. muz cumhuriyetinde yaşamasak sırf vergi meselesinden hoplatmaları lazım kulüpleri. 

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Su transfer konusunda seffaf olunmasi gerektigine herkes katiliyor zaten. Ancak tam aciklanmamasi da ortada garip islerin dondugunu aciklamaz, federasyon hatta SPDK nin bunu enforce etmesi lazim. Bu seneki transferlerden once de isteyen acikliyordu istemeyen belli meblaglari aciklamiyordu. Hatta Ali Koc cok elestirildi bircok seyi aciklamadigindan - seffaflik soylemiyle gelmisti.

Ortada yasal olmayan bir durum varsa zaten bunun savcisi random taraftar degil zaten o yuzden siz transfer yapip sampiyon oluyorsunuz demek komedi ki bunun arasinda FB taraftari da var - sanki farkliymis gibi. 

Herhangi bir takimin basarisizligi ile baska bir takimin transferi arasinda zaten alaka yok, hani besiktas gs oynamis olsa anlarim, TS den 3 yiyorsun agzindan dusmuyor GS de GS. Iki adamin atilmamis, lafi geveleyip yine alakasiz yerlere gelmek inanilmaz. Sonra bir de en objektifim ben diye takilmayin forumda. 

Gecen seneki ofsaytimsi rezilligini savunan tek bir GS taraftari yok zaten ha onun sayesinde mi sampiyon olduk elbette degil. Bir kere kimse zaten boyle bir seyi zaten istemez iki tane hiyar hakemin malligiydi.

Tarihinde ilk kez ezeli rakibine icerde 3 disarda 3 atmissin, belki bir daha boyle bir ezici ustunluk 50 yil saglayamayacaksin. Birak da sampiyon olalim. Ama bugunku her olayda GS lobisi diye aglayacaksan zaten bir 5-10 sene daha zor olursun sampiyon. Yeteneksiz yoneticileriniz oldugunu kabul edip onunuze bakin. Basarisiz adami klup dinamikleri gonderebiliyor mu ondan bahsedin. Yoksa TR sampiyonlugu icin zaten acayip islere gerek olmadigini hep konusuyoruz.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

vay be top oyuna girmeden biten eylemden, adam golü iptal etmiş, bunu geçiyor diyor ki ikisi de birbirine faul yapıyor neye gerek iptal ediyorsun golü. Yine skandal arkadaş valla. Ben demiyorum cüneytten sonra türkiyenin en kıdemli hakemi diyor. Çok net anlaşılmayacak nokta nokta kalmadan. Mendy 2. sarı kırmızı. Şenola sinirimizden nasıl doğrandığımızı atlamışız yine

Yine maça etki eden hareket aslında tersine işlemiş yazık valla hakkımızı yiyenlere. 

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 18.09.2023 17:04 tarihinde dedi ki:

Yeteneksiz yoneticileriniz oldugunu kabul edip onunuze bakin. Basarisiz adami klup dinamikleri gonderebiliyor mu ondan bahsedin. Yoksa TR sampiyonlugu icin zaten acayip islere gerek olmadigini hep konusuyoruz.

Şu çok doğru malesef. Yani yeteneksiz (kelimesi az kalır, berbat ötesi) yönetimin olduğunu herkes kabul ediyor ama gönderecek kulüp dinamiği yok bizde. Normalde bir yönetim başarılı bir iki dönemden sonra bile değişir, biz de uzuuun süre başarısız olacak ki değiştirebilecek bir baskı olacak. FO yönetimi ibra edilmedi de ne oldu? Hiç. Beşiktaş'ın esas sorunu yönetim değil, muhalefet.  Vaadi toshcak'ı getirmek olan muhalefet olursa, yönetim de böyle olur. GS bu konuda çok iyi, başkanı yöneticiyi hocayı çatır çatır harcıyolar hiç acımadan.  

Maça gelince öyle smolkılab sayfanın yazdığı kadar bi durum yok,  eskiden ts oyun oynamaya çıkardı, fark olarak klasik anadolu takımı gibi oynatmamaya çıktılar, biz de kritik adamlar eksik olunca oynayamadık, sezonda olur böyle bir iki maç. Beşiktaş'ın sorunu başına çöreklenmiş olan trabzon çetesidir. Bugün ANÇ istifa etsin,  Beşiktaş  yarın sabaha şampiyonluk iddiasıyla uyanır.

Sosyal ağlarda paylaş

o gs nin çift kontrat vs ayağına deli gibi açılması , fenerinde geri kalmak istememesinden kaynaklanıyor. Zaten biz o kadar açılsak batarız, hoş gs nin proje vs varda fenerde öyle bir olayda yok ve en borçlu takım. Son zamanlarda şampiyon olmuş olsalar bu kadar kasmazlardı diye düşünüyorum. Demirören vs zamanında da geri kalmayalım diye abarttık sonuç ortada, gerek yok. Beklentileri düşük tutun 😛 .

Sosyal ağlarda paylaş

çift kontrat suç. sadece TR'de değil uefa nezdinde de suç. başarısızlıklarını örtmek için yöneticilerinizin uydurmalarına inanıp koca koca adamlar olarak buralarda yazmayın bunları.

Ayrıca televizyona çıkıp Ramos gelse çift kontrat yapacaktım diyen kendi başkanınız. Bunu en azından opsiyon olarak cebinde tutan Beşiktaşmış demek ki. Beceremedikleri için yapamamışlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

ben kendimi kandırmıyorum. Suç işliyorlarsa çeksinler cezalarını, yapacakları işe tüküreyim derim. Ama suç işlendiğini bir tek transfer yapmayı beceremeyen beşiktaş yönetimi dile getiriyor. 

Darksun, 20.09.2023 10:28 tarihinde dedi ki:

sponsor ödüyor nasıl oluyor o zaman

Benim de anladığım konular değil mali konular. Google'a bir iki keyword yazınca şöyle sonuçlar çıkıyor. Şu kadar maç oynarsa bu kadar para alır vs. kısımları prim diye geçtiği için onları bağlıyorlar herhalde. 

Spoiler

-Sporculara ödenen maaş ve ücretler ile aktarılan menfaatler sponsorluk kapsamına girmemektedir. Ancak KVK 1 Genel Tebliği düzenlemesi gereği Prim niteliğinde yapılan ödemeler sponsorluk kapsamına alınmıştır. Bu kapsama giren ödemelere dair indirim uygulaması, primin dayanağı olan başarı ölçütünün ortaya konulmaması ve primin aktarılmasına dair diğer detaylar  tanımlanmadığı için belirsizdir. Primi ödeyecek kişi ya da kurumun sportif faaliyetler karşısındaki konumu da, spor kamuoyunda sıklıkla tartışma konusu yaratılan teşvik primi verilmesi bağlamında sıkıntılıdır.

Sosyal ağlarda paylaş

yok bu serbest şu serbest deseler bizimkinin yapacak durumu yok o bahane zaten. Bu sene ağır batırdı bizimki hatta son geyik Onana dediği adamın yanlış Onana olduğu lol, çok komik ama ben bu adama yakıştırıyorum böyle saçma hatayı.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...