Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Hep söylüyorum şöyle iyi oynadık böyle iyi oynadık bunları geçmek gerekiyor. Bu takımda bariz kalite eksikliği var yoksa isteğinde hiçbir eksiklik yok. Taraftarın kesin sabır göstermesi lazım. 30 futbolcu gönderildi, devre arasında da muhakkak sağ taraf komple yenilenmeli en azından 2 transfer gerekiyor, asıl sonrasındaki transfer döneminde takım tamam oldu diyebiliriz.

2 dönem daha sabretmek gerekiyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün yapılan değişiklikler takımın emeklerine ihanettir zaten başka açıklamasıda olamaz Bahtiyar nasıl Semih'ten önde olur ? Ya her şeyi geçtim Beşiktaş nasıl bir anadolu takımına karşı 5 defans yaparak skoru korumaya çalışır ? Gio hocayı destekledik ettik ama bu maç hocadan başkasına yazmaz. Hatta Muci'yi oynatmadı oynatmadı sonra iyi bir performans aldı diyordum ama Semih'i de aynı kullanacak diye bekliyordum ama bu şekilde olmaz. Hadi Semih tamam Salih neden alınmıyor bu adam o kadar mı kötü ? Geçen hafta taraftara bu kadar sallıyorsan bu hafta 3-4 atarsın alın size takım dersin .

Sosyal ağlarda paylaş

gio'nun da kafa gitti 3 maçlık canı varmış bu tutumda devam ederse sıradaki..

lig sonuncusuna 7li savunmaya dönüyorsun ömrüde görmedim böylesini. Top saklaman lazım al Salih'i ileriye koşu atman lazım al Semih'i neyi kastırıyorsun. Semih satıldıysa oynamama şartı varsa da çıksınlar söylesinler. Rafa kaç maçtır 0 çekiyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...