Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

S-H, 27.04.2024 18:38 tarihinde dedi ki:

evet. sezon öncesi oynanması gereken ve herhangi bir günde oynanabilecek bir maçı fenerbahçenin fikstürünü sıkıştırarak oynatmaya çalışmak adaletsizliktir. gs avrupadan elenmesiydi o maçın o tarihte asla oynanmayacağını da bütün türkiye biliyor.

İki takım da devam etse kesin ertelenirdi. Sadece gs olsa elenirdi diye sizin hezeyanınız var sadece. 

Sosyal ağlarda paylaş

Düşündükçe sinirleniyorum. Trabzon'daki zaferi resmen mundar ettik masa başında. Bir maçla kupa alabilecekken sikko sebeplerden kupa maçına çıkmadık. Bir büyük takım nasıl ezeli rakibi ile derbiden kaçabilir ya. Ulen biz en kötü zamanımızdayken GS uefa şampiyonuyken Johnson'un golüyle Ali Sami yen'de kazanmış takımız. Resmen korktuk çıkamadık maça. 5-0 da yenilsen çıkıp oynayacaksın ya derbi bu.  Başkanın soyadı koç değil de baska bir şey olsaydı darağacında sallanıyordu şimdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

luan peres var 1.5 yıldır sakat, kurtuluş savaşında vurulup yürüyerek memleketine gidip iyileşip 1 yıl içinde cepheye dönenler oluyordu, inanılmaz bir sağlık ekibi var. giden gelmiyor, kariyeri boyunca hiç sakatlanmayan min. 3-4 ay sakatlanıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

An itibariyle fenerin beşiktaşın şampiyonluk şansları aynı sıfır. 

Malesef devre arasında anında ismail yollanmalıydı, böyle olacağı belliydi. Kasımda yazdım zaten. Bunda şu faktörde var gsnin kırılacağı 2-3 maçta hakemler tuttu ayakta. Net yani bu. 

Fakat çuvaldızı kendine batırması lazım fenerin. 

Hep Yalı koç diyorum. holding yönettiğini sanıyor malesef. bu şampiyonluğun gitmesinde 1 ismail eaglin hatası varsa 2 yalı koçun.

Feneri söylemleriyle söyledikleriyle çektiği platformla kendisi uzaklaştırdı tamamen. 

Önce fanatik gs li ve gs nin yönetim kurulundan daha iyi gs ye yarayan işler yapan büyükekşi ve ekibini başta övdü, şahidim çok iyi çalışıyor falan. Kulüpler birliğinde bir açıklama yaptı, istifasını istiyoruz diyemedi o gün. Karar alması sıfır. Ligden çekilme kararını oylatmak için 22bin kişi toplayıp, tek maçla alabileceğin ve psikolojik üstünlüğü de ele geçirebileceğin süper kupayı teslim etmek ikinci fail. Zaten sen ligden çekilme vs diye çağırıp bunu oylatamıyorsan bile tff nin eline bunalrda o t..şşk yok imajını verdiğin an o iş bitmiştir. 

Azizin çeyreği kapasitesi yok. Ancak 2. başkan olur. 

Bizim hasanın da ali koçun siyah beyaz versiyonu olduğunu düşünüyorum açıkçası. Laf var ama kararlar hep yanlış.

Neyse geçmiş olsun

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 06.05.2024 22:26 tarihinde dedi ki:

Azizin çeyreği kapasitesi yok. Ancak 2. başkan olur. 

Aziz Yıldırım da kaç kere ligden çekilme, havuzdan çıkma vb. konularda boş boş konuştu. Aziz Yıldırım, kulüp başkanlığı nasıl olur unutturduğu için bu halde bence Fenerbahçe. 

Bir de unutmadan:

ZAAaaaaaa

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...