Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emoji Reactions

sardalya

Öne çıkan mesajlar

"+1 yerine emoji olsun" dendi hadi onu anladım da -1 diye bir konsept yoktu hiçbir zaman. biri komik espri yapınca ona da gülme ikonu koyduk hadi tamam. ama mesajlarla etkileşimi tamamen emoticon'lara havale edebilecek şekilde arttırmak forumda mesaj hacmi azalırken mesaj atmayı daha da azaltmaya teşvik edecek birşey.

ayrıca forumda toksikliği azaltmak istiyor yönetim yeni katılımlar olması için, mahalle baskısını iyice kanalize eden şeyler olumsuz rep olayları. bunların olup da tekfikirliliğe kaymayan komünite görmedim. bu eko çemberine gidiş foruma yaramadı zaten sonuç ortada. konuşma, tartışma için aykırı fikirlerin de olması lazım sindirilmeden. her beğenilmeyen şey troll değil.

şu yazdığıma mesela 100 tane dislike basmak forumu zenginleştiren birşey değil. forumu zenginleştiren 1 kişinin çıkıp "hayır katılmıyorum/yanlışsın ve şundan ötürü" diye anlatması.

• Nasi yani? 1
  • Uzuldum 3
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer topikten buraya taşıyacağım, tonla güzel reaction var her duruma uygun bişiler koymak lazım

brofist.png direk en yaygın reactionlardan biri olur.

kmxzkgzuhkaz.png Çok çok gerekli, her durumda ikinci sınıf insanlara bizim birinci sınıf olduğumuzu göstermeliyiz. Overall flex reaction

424-4248704_the-smug-society-smug-emoji-something-awful-hd.png  Genelde yüz ifadem. Şahsi talep gibi bakalım buna. Ama çok fazla duruma uygun bi emoci

x-to-doubt.gif Bunu da disçorttan gördüm ve gerçekten gerekli.

cease-your-heresy-warhammer.gif Ben astartesten gif koydum ama heresy de yine bize gerekli bi reaksyon.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 15.02.2023 21:02 tarihinde dedi ki:

"+1 yerine emoji olsun" dendi hadi onu anladım da -1 diye bir konsept yoktu hiçbir zaman. biri komik espri yapınca ona da gülme ikonu koyduk hadi tamam. ama mesajlarla etkileşimi tamamen emoticon'lara havale edebilecek şekilde arttırmak forumda mesaj hacmi azalırken mesaj atmayı daha da azaltmaya teşvik edecek birşey.

ayrıca forumda toksikliği azaltmak istiyor yönetim yeni katılımlar olması için, mahalle baskısını iyice kanalize eden şeyler olumsuz rep olayları. bunların olup da tekfikirliliğe kaymayan komünite görmedim. bu eko çemberine gidiş foruma yaramadı zaten sonuç ortada. konuşma, tartışma için aykırı fikirlerin de olması lazım sindirilmeden. her beğenilmeyen şey troll değil.

şu yazdığıma mesela 100 tane dislike basmak forumu zenginleştiren birşey değil. forumu zenginleştiren 1 kişinin çıkıp "hayır katılmıyorum/yanlışsın ve şundan ötürü" diye anlatması.

-1

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 15.02.2023 22:02 tarihinde dedi ki:

-1 neden gerekliye mantikli bir ornek olmus. cok kotu ancak dogrusu bu mesaja yazi yazmak dahi bir gereksizlik... her neyse, -1 olmadigi icin simdi bunu yazmak zorundayim. yoksa basacaktim seri eksiyi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...