Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2022 - 2023 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

On 31.08.2022 at 15:13, aktiftablet dedi ki:

Şöyle düşün bir de. Normalde Ghezzal Josef sakat olsalar direk puan kaybı garanti diye bakardık. 2 haftadır ikisi de yok. Cenk gsde fbde oynasa as santrfor olur, biz de önce Kenan sonra Cenk girdi mesela. Stoperde eksik var kabul ama oraya yabancı alsan da oynatamayacaksın o yüzden razıyım. E yedek sol bek milli takımla avrupa şampiyonası oynadı falan. Avrupada olmayan bir takım için yeter gibi geliyor bana.

cenk fenerde sağ bek yedeği olur

Sosyal ağlarda paylaş

sözleşmesinin son senesi olması lazım kiralık falan olmaz, almaya da trde bir takımın para yetmez

bu arada brighton 5 atmış biraz önce lc'ye, oaehaeh son 5 maç 5 mağlubiyet bu kadar kötü olduklarını bilmiyordum.  birkaç saate tde yol verir bunlar, yeni gelecek olan oynatır belki

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

rezil bir maçtı. öncelikle bu maçlar niye hala bu saat? saat 20.00 ile 21.45 arasında 1 derece değişmiş, su molası da verilmedi. TFF bu sene saçmalıkta zirve yaptı ya.

Ankaragücü'nün sahası tam patates tarlası, futbolcular çok zorlandı. Bizim gibi tekniği yüksek takım kayboluyor resmen. VI Ersin'i kesti, kimse nedenini bilmiyor, herhalde rekabet amaçlı ama Emre hazır değildi 2 golde de hatalıydı. 1 gol atabilmiş takımdan 2 gol yedik. Çok gol atıyoruz da çok da gol yiyoruz

Beşiktaş penaltıya itiraz etmese yine güme gidecekti 2-2 bitecekti maç hakemler berbat ötesi.

ve maç sonu... sahaya bir taraftar atlayıp Salih'e tekme atacaktı o sırada cenk araya çıkınca ona geldi. Ya bu futbolcu sakatlansa? Daha da komiği adamı engelleyen Josef kk gördü ?

Sosyal ağlarda paylaş

Bu nedir ya. La milletin cuku bize mi kalkıyor! Gereksizin biri giriyor stada, futbolcuya fiziki müdahale de bulunuyor sakatlansa, kariyeri bitse ne olacak ya da orada picagi taksa ne olacak! Nasıl iş lan bu ben başka takımlara bu kadar tepki görmüyorum, alayının nasıl kuyruk acısı varsa artık nasıl koymussak. 

Maça gelirsek 2 golde hataliydi. Gereksiz riske girildi. Hakemin karşılıklı hatalı kararları oldu, penaltı barizdi zaten. 

Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok ilginç ya ankaragücü başkanı konuşuyor, teknik direktörü konuşuyor, sanarsın, beşiktaş taraftarı ankaragücü oyuncusuna 40mtr koşup uçan tekme atmış. Çıkıp bizim başkan yönetimden tek açıklama yok. Acaip  pasif bizimkiler bu yönden. Yahu konuşsanıza oyuncunuza uçan tekme atılmış, uçan tekme atan taraftarı joseph tutmuş itmiş kırmızı kart görmüş. sanarsın bizimkiler suçlu.

Gerçekten inanamıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

ömer erdoğanda 7-0ın acısı geçmemiş heralde, maçın başından beri küfür/madde atma olduğu halde, maç bittikten sonra oğuzhan akgün geri ortamı dedi, bir de taraftar çok iyiydi diyor. kekolara yaranmak, alacakları cezalardan yırtmak için gencecik oyuncuyu suçlamak kadar aşağılık bir olay görmemiştim ligde.

Sosyal ağlarda paylaş

Ömer Erdoğan maçın başından beri kıştırttı zaten bir pozisyonda muleka'nın üzerine yürüdü. Oğuz ve Atakan full ortamı germeye çalıştı nkoudou ya yapılan faullere bakın.

Josef ve Weghorst'a ceza çıkarsa çok büyük skandal artık. Bazı fener grupları ağlıyor 5 maç ceza hede hödö diye 3 hafta sonra fb maçı için...

Şu olayı bile bu noktaya taşıyabilecek psikopat insanlar var.  Böyle bir ceza gelirse o zaman her kritik maç öncesi rakibin maçında biri atlasın sahaya dalsın futbolcuya. Futbolcu dayak yemeyeyi mi bekleyecek orada?

Sosyal ağlarda paylaş

ilk 20 dakikayı izleyip bıraktım izlemeyi zaman kaybıydı. böyle oynadı mı güzel oynayan takım var ama oynatmıyorlar sonra ligin değeri neden düştü vs. ronaldo fenere gelse ne olacak döveceklerdi adamı. geçen sene de ilk maçta bein sparts almıştım maçın 5.dk da pjanici dövmeye başlayınca iptal etmiştim bu sene en azından daha iyi olur diye umuyorum ama bakalım. 

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...