Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2022 - 2023 JJ Sezonu

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Adam cok iyi oynatiyor - ligin bug i bu tarz aslinda guclu hucum takimlari olmadigindan ama sert bir rakip gelirse defansi hallac pamugu gibi de atar bakmayin Slovacko Wien filan baya tirt takimlar. En zorlu rakip Adana'ydi orada da 3-3'e gidebilirdi riskli biraz oyun tarzi arkadaki adamlar baya zayif ama takim asiri saglam bastigindan ve dik oynayip bogdugundan sikinti cikmadi su ana kadar.

Bir iki tik ust duzey takimlara tutmaz gibi geliyor ama Avrupa Ligine asilmasi lazim Fenerin ciddiyetle cok lazim puanlar, Avci rezil edecek orda da cunku.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Sotto dedi ki:

Adam cok iyi oynatiyor - ligin bug i bu tarz aslinda guclu hucum takimlari olmadigindan ama sert bir rakip gelirse defansi hallac pamugu gibi de atar bakmayin Slovacko Wien filan baya tirt takimlar. En zorlu rakip Adana'ydi orada da 3-3'e gidebilirdi riskli biraz oyun tarzi arkadaki adamlar baya zayif ama takim asiri saglam bastigindan ve dik oynayip bogdugundan sikinti cikmadi su ana kadar.

Bir iki tik ust duzey takimlara tutmaz gibi geliyor ama Avrupa Ligine asilmasi lazim Fenerin ciddiyetle cok lazim puanlar, Avci rezil edecek orda da cunku.

Katılıyorum, ligde bile 5 atarız ama adanadan 6 yiyebiliriz, defansa takviye şart. BJK da güzel topladı yeni transferler de oturursa 6. haftaydı sanırım maçımız, içimizden geçebilirler

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Milamber dedi ki:

güzel grup fener bu sefer dinamuyu üzer. lider olup sonraki tura direkt geçmesi çok önemli.

trabzondan emin olamıyorum şansı var ama abdullah hocanın işi belli olmaz.

neyi belli olmaz abi abdullah demek avrupada rezillik demek, 29 maç 5 galibiyet.Bunlarına rasında şl maçı falan da yok.

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.08.2022 at 10:45, vivavale dedi ki:

FB köy takımını eleyince millet gaza gelmis. LoL 

Buna katılıyorum , klasik fb nin güçlü lobiye sahip skor yazarları çoşturdu milleti. FB kalitesinde bile olmasa da yakın bir tek dinamo kiev vardı bu sene, o da tokatladı geçti fb yi. Lig maçları desen 11 e 11 tek maçı ümraniye onu da kadkıköyde yenemedikleri gibi futbol olarak ümraniye net ders verdi. Kasımpaşa 15.dk kırmızı kart gördü. 

A. Wien gibi takımlar ise bize rakip değil, çok düşük seviyedeler. 

Fakat fenere bu maçların katkısı da çoşku oldu, takımda istek arzu tavan yaptı resmen. Çok iyi mi oynuyor hayır fakat çok çoşkulu oynuyor. Her maçı ayrı keyif olur fenerin. Bize de bu lazım. 

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, FuCKiR dedi ki:

FB kalitesinde bile olmasa da yakın bir tek dinamo kiev vardı bu sene, o da tokatladı geçti fb yi. Lig maçları desen 11 e 11 tek maçı ümraniye onu da kadkıköyde yenemedikleri gibi futbol olarak ümraniye net ders verdi.

ben dinamo kiev'in diğer maçlarını da izledim. senin çoğu yorumunu da okuyorum burda:

kalite ile alakası yok, biz çok erken oynadık kiev'le - takvim'den dolayı kaybettik.

o maça hazırlanmaya zaman yetmemiş belli. maç 3-4 hafta sonra oynansa aynı olmazdı...

(bir de kiev-fb ilk maç baya kaçırdık)

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...