Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragonflight Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

silvermoon ve draenor guild aranıyor. geceleri 2-3 saat mitik ya da raid falan girebilirim. ezelden beri healerim. partimde ölen olursa kedim klavyeye falan çıkmıştır aksi takdirde kimsenin amel defteri kapanmaz.

ps: silvermoon ally, draenor horde. duruma göre sağlam arcane dps de var.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

hardcore raidçi hiç olmadım. onların derdi farklıdır elbette. ama şu oyuna hikayesi için dahil olmak isteyenlere bir türlü tam olarak doyuracak bir şey vermiyorar... TBC ve WotLK hariç diyeyim, onlarda hikaye gayet derli toplu ve kendi içinde işlenip biten şekildeydi.

Catacylsm'den sonra yaşananları anlamaya çalışıyorum da, birbirine bağlı tek bir hikaye uzadıkça uzadı, iyice sakız gibi yaptılar, nereye varacak anlaşılmıyor.

Şu videoda Locus-Walker'dan bahsetmişler. ilk kez Legion'da görmüştük sanırım. üstünden 8 sene geçmiş ama kim olduğunu ne olduğunu hâlâ açıklamıyorlar. oyun söylememek için de inat ediyor. sadece quest amacıyla konulan bir figüran gibi sınırlı kaldı hikayede.

Lost dizisinin finalini hatırlarsınız. her bölüm seyirciye soru sordurmak ve yeni bir gizem ortaya atmak ilgi çekici gelebiliyor. ama hepsini bir yere bağlamaya kalktığında beklentileri karşılamayan bir sonuç çıkıyor. bu yüzden gizem yaratmak için yaratılan soruları çok da geniş tutmamak lazım.

Bone tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77, 10.05.2024 22:20 tarihinde dedi ki:

Chris metzen geri dönüp yaptığı son sumumda artık saçma hikayeler anlatılar olmayacak gibi birşeyler söylemişti blizzcon da . sonrasında lore yazarlarından olan o kadınlada yollarını ayırmış blizz. YT lore tayfası baya retcon gelicek diyorlar paket öncesi bakalım..

gelecek 3 ek paketle(world soul saga) yarım kalmış hikayeleri bitirecekler sonrasında yeni bir hikayeye başlanacak. metzen şurada anlatıyor.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Bone, 10.05.2024 13:37 tarihinde dedi ki:

hardcore raidçi hiç olmadım. onların derdi farklıdır elbette. ama şu oyuna hikayesi için dahil olmak isteyenlere bir türlü tam olarak doyuracak bir şey vermiyorar... TBC ve WotLK hariç diyeyim, onlarda hikaye gayet derli toplu ve kendi içinde işlenip biten şekildeydi.

Catacylsm'den sonra yaşananları anlamaya çalışıyorum da, birbirine bağlı tek bir hikaye uzadıkça uzadı, iyice sakız gibi yaptılar, nereye varacak anlaşılmıyor.

Şu videoda Locus-Walker'dan bahsetmişler. ilk kez Legion'da görmüştük sanırım. üstünden 8 sene geçmiş ama kim olduğunu ne olduğunu hâlâ açıklamıyorlar. oyun söylememek için de inat ediyor. sadece quest amacıyla konulan bir figüran gibi sınırlı kaldı hikayede.

Lost dizisinin finalini hatırlarsınız. her bölüm seyirciye soru sordurmak ve yeni bir gizem ortaya atmak ilgi çekici gelebiliyor. ama hepsini bir yere bağlamaya kalktığında beklentileri karşılamayan bir sonuç çıkıyor. bu yüzden gizem yaratmak için yaratılan soruları çok da geniş tutmamak lazım.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
fir3blad3, 31.05.2024 10:01 tarihinde dedi ki:

Selamlar,

Mists of Pandari sezon karakteri açtım bir tane. Level 70 oldu. Bundan sonrası para biriktip sürekli upgrade mi yapmak olacak. Dungeon/raidlerde kayda değer (mor item vs.) hiç birşey düşmüyor. Ya da illa premade gruplara mı oyun yönlendiriyor ?

sana kalmış abi. eğer premade bulur cayır cayır mythic farmlarım diyosan rare ve üstü gearı upgrade edip yardırabilirsin. heroic ve mythic raidlerden güzel bronze düşüyormuş diye duydum, iyi bir yatırım olabilir o yüzden

şahsen raid olayı çok bayıntı geldiği için achievement ve daily aktiviteler bana yetiyor mesela, o yüzden ben fazla gear upgrade etmedim

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

mop remix'e çok acayip buff geldi

AgwAMr1.png

bronze kasma işi haliyle baya kolaylaştı + cloak'u da hızlıca bufflayabiliyorsunuz basit günlük aktivitelerle (normal/hc dungeon, world bosslar, daily lfr, daily normal/hc scenario)

denemedim denesem mi acaba diye düşünen varsa tam zamanı 😄

Saeros tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...