Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mantolama parası

sylvanas

Öne çıkan mesajlar

apartmanlarda bu kararlar alınırken demokrasi mantığı içeren bi kanun var "toplantıda 6 kişi evet 4 kişi hayır derse kabul olur, parayı vermeyene icra başlatılabilir" diye. toplantıya katılmamış olsanız da geçerli mi bu kanun bilen var mı? toplantı mesajı içeriğini bilmiyorum ama toplantı var diye mesaj gelmişti galiba. kaç kişinin katılıp katılmadığı ya da oy kullandığı üzerinden bi şey çıkar mı? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Niye çıkmasın? Çıkar.

Toplantıda karar verebilmek için ilk toplantıda n/2 + 1 katılım gerekli. O çıkmazsa toplanacak ikinci toplantıda ama min katılım aranmıyor. Buradaki n burada daire sayısı değil, arsa payı.

Sosyal ağlarda paylaş

mesajla birlikte yazarim yarin gidip soracagim kurula hepsini. oyle elit bir yer de degil site gibi bi sey. yazin mustakil evime gececektim zaten sak diye 20k cikardilar daire basina simdi. tip tip insanlar yasiyor zaten camdan cop atan apartmani copluge ceviren. her gece parti verenler falan var gum gum, her seferinde polisi arayacagim ben de artik simdilik misilleme olarak.

kamera boya diyafon su bu, ulkede yarinimiz belli degil tek derdi buymus demek milletin. 

Sosyal ağlarda paylaş

milletin ses yapması ya da camdan çöp atılmasıyla binanın izolasyonunun ne alakası var anlamadım. mantolama çok faydalı bir şey, muhtemelen sen MÜSTAKİL EVinde rahat rahat yaşadığın dönemlerde adamlar binlerce lira doğalgaz ödeyip yine de ısınamadılar ki böyle bir karar almışlar. kızacak bir şey yok, peyzaj düzenlemesi falan olsa tamam da mantolama elzem bir şey. 

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, roket adam dedi ki:

milletin ses yapması ya da camdan çöp atılmasıyla binanın izolasyonunun ne alakası var anlamadım. mantolama çok faydalı bir şey, muhtemelen sen MÜSTAKİL EVinde rahat rahat yaşadığın dönemlerde adamlar binlerce lira doğalgaz ödeyip yine de ısınamadılar ki böyle bir karar almışlar. kızacak bir şey yok, peyzaj düzenlemesi falan olsa tamam da mantolama elzem bir şey. 

Aynen katılıyorum. Bizim binada mantolama yoktu en üst katız, aidata kamyonla para veriyordum ev akşam 11-12 gibi 15 dereceye düşüyordu. Mantolama yaptırana kadar canımız çıktı şimdi çok rahat ısınıyor ev sıcaklıkta düşmüyor. İnsanlara eziyet etmeyin. Dairesinde oturmayıp mantolamaya hayır oyu verenler yüzünden çok sıkıntılı süreçler yaşadık.

Luriel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...