Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Severance (2022 - Apple TV+)

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

evet olmaz, ki alakası bile yok. yani bırakma ve devam etme arasında gidip geliyorum sürekli.

hikaye yeterince çekmiyor ve sanırım bu prodüksiyonun zayıf olmasından kaynaklanıyor. yeterince karakter yok dizide, ana karaktere çok odaklanmışlar(intro'da bile) ama tek başına götürecek bi karakter değil.

konu da çok yavaş ilerliyor üstüne. oha iyimiş diyeceğin bişey de olmuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

bence bu dizi de güzel açıldı, story build-up güzel verdiler.

hikayenin çekmemesi normal zaten "the office" tarzı ofiste geçen bir dizi ama komedi öğesi yok, "sürpriz" bekliyoruz - belirsizlik var hala.

boka sarabilir senaryoya göre ama zaten final çok saçma bir"cliff hanger" olur büyük ihtimalle. s1e08 final.

*4k ve Dolby Vision olması EFSANE.

**yine de american gods gibi bırakmaz havada diye düşünüyor ben. zaten 2. sezon confirmed...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

traileri begenmistim ama boylesine hayran kalmayi beklemiyordum. bastan sona mukemmel bir sezon oldu. konu ayri iyi, karakterler ayri iyi, aktorler ayri iyi.

gercekten iyi bir sey izlemek isteyenlere tavsiye edilir. ilk bolum tek basina sabirsiz izleyiciyi ikna edemeyebilir o sebeple bir iki bolum daha devirip oyle karar verilmeli. yine sarmiyorsa artik yapacak bir sey yok.

turturro ve patricia arquette ozellikle cok iyiler. walken da honorable mention.

en sevdigim kisim o&d ve tablo muhabbeti oldu. cubicle'indan komputerine, muziginden kasabasina, animatronicse, tuplu ekranli kablolu networke dilini cok iyi oturtmuslar. acilisina da hastayim

Sosyal ağlarda paylaş

final

Spoiler

hiç doyurmadı ya. güzeldi ama biraz az çözümleme oldu. yada cliffhanger butthurt bendeki bilemiyorum...
bu yavıdiler diziyi lost gibi sündürür dandikleşir, ikinci sezonda da doymayız söyleyeyim. ikinci sezonda biterse gelin suratıma tükürün bunu alıntılayıp sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezonda baglanan, aciklanan kisimlar bazi gizem odakli dizilerin muzdarip oldugu gerzekliklerden sakinilinacagini, acikladigindan fazla loose end birakma yolunu secmeyecegini sinyalliyor. ortalamanin epey uzerinde dikkat ve ozenle oruldugu cozulurken belli oluyor. baskasi olsa helly'nin kismini 4. sezonun finaline falan saklar. zaten bu tempoyla uzun da gitmez.

Spoiler

fak yu mr. milchick

Sosyal ağlarda paylaş

Dokuzuncu bölüm çok iyiydi.

Spoiler

Özellikle Helly ve Mark kısımlarında gerilim üst düzeydeydi. Irving'in Burt'ü bulmaya çalışması o kadar ilginç değildi ama anlaşılan o da şirketle ilgili bir şeyleri araştırıyor.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...