Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Odaya hoparlör

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Sene 2022 olucak hala hifi urunlerinde bu para etmez goygoyuna gerek yok. 20 senedir bu siniftaki hoparlorler 850-1000$ bandinda geziyor. Kef de giydirmis, bezemis. Rakiplerinde olmayan bir dac eklemis 50-100$ daha fazla istiyor. Deal bile sayilir. Su an sinifindaki en iyi wireless hoparlor. 

1200 eur da degil, bayiide konusunca alacaginiz rakam 1050-1100usd civarinda. Hadi kullanildi diye 25% indirim yapsa bunun hakki 11-12k try arasidir derdim ben. O da hakikaten 2 tane a5 ediyor 

Sosyal ağlarda paylaş

işte fiyatı biraz düşük amazon.de 2.9k vs tr de 3.7k ama tabi gümrük ekleniyorsa aynı fiyata çıkar sorry.

kuzenle uzun uzadıya konuşmuştum geçen erisi satarsan bana haber ver diye para toparlarsam Klipsch The Fives alırım demişti.

www.amazon.com.tr Klipsch The Fives

GreenPeace77 tarafından düzenlendi
yorum ekleme
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 30.10.2021 at 19:25, KHaRoN dedi ki:

ahır hoparlörü ??

Hala audioengine almadin mi yani?

Letgo'dan Audioengine A5+ / S8 Subwoofer combo aldım ikinci el, toplam 7400 TL tuttu.

Asus DGX 5.1 ses kartı ile kullanıyorum şimdilik:

Kharon'a yardımları için çok çok teşekkürler ? 

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 09.12.2021 at 15:36, KHaRoN dedi ki:

no

AE de israrciyim. 

edit: Grafikleri seven bir insan olarak sana sunu birakiyorum bir de ; Bir kac alternatif var elbette AE ye ama benim gozumde ciddi cok iyi bir yerdedir. Belli degilse tekrar soylemis olayim. 

UZbwjoe.png

Bende bu charta bakıp biraz inceleyip JBL 308P MK2 aldım, 306 alıcaktım ama 308 daha ucuza geldi 305 fiyatına nerdeyse, ileride salona geçer sanırım. Dışı parlak malzeme kalitesi çok iyi değil, bide ucuz olan unite hasarli olandi sanirim, kenarinda yarik var biraz. Herşeye rağmen dünyam epey değişti, özellikle çok kısık seste bile çok iyi sonuçlar alabiliyor olmam masaüstünde koca aletlerin durmasını göz ardı ettiriyor. Sahnesi çok iyi ve hacimli çalıyor a2lere göre. a2 tabi kıyaslancak tier değil ama küçücük aletin ne kadar iyi claritysi olduğunu daha iyi anladım bunlardan sonra. 

Drive'da 180 gb kadar flac dsd biriktirmişim, onlari indirdim, güzel kayıtlar da daha bir belli ediyor speakerlar kalitesini.  Bende kharona teşekkür ediyorum vesile oldu. 

Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, tiLi dedi ki:

kalinin v2'si mi çıkıyo doğru mu okudum burdan?

eylul ekim gibi cikti. Henuz tr de yok sanirim.

5 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

Hangi markaları neye göre grafiğe dahil etmişler? Kimin reviewu ya da bu grafik?

audiosciencereview ve spinorama nin ayri ayri skor listesini grafige dokunce cikan grafik.

Listedeki cogu aktif ve pasif i dinledim, lokal fiyat farkliliklari ve subjektif bir kac skor farkliligi disinda gayet makul bir siralama diyebilirim. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...