Jump to content
AmoRPHouS

Queen's Gambit (2020) - Netflix

Öne çıkan mesajlar

§ 23 Kas 2020, 17:39

annesi de yaprak dokumu ferhunde bu arada asdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Kas 2020, 23:22
On 23.11.2020 at 20:37, j_bLiND dedi ki:

kızı kime benzetiyorum diyordum sonlara doğru çıkarttım

acemi cadı'daki ayşegül bu

bana direk amelie'yi anımsattı, kızıl ve uzun saçlı hali

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Oca 2021, 07:49

çok geç izledim ayıp oldu anyacığıma ama zaten anya olmasa izlemezdim heralde. bazı oyuncular kendi kişiliğini çok fazla katıyor oynadığı role. sosyal medyadan biraz tanıdığım için biliyorum anya da öyle yapıyor. yine öyle olmuş. şimdi robert de niro ile film çekiyormuş bakalım o nasıl olacak.

dizide de epic bir anlatım yok. öyle bişeyler bekliyor insan başlarda ama daha iyi olmuş böyle. birde satrancı saatlerce düşünülen bir oyun sanardım çatır çatır oynuyorlar yenildiklerini de hemen anlıyorlar felan.

Mal tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Oca 2021, 09:18

Ben de geç izledim, ilk çıktığındaki "hype"tan etkilenmedim. İzlemesi eğlenceli, izledikten sonraki 1-2 gün "ha evet güzel dizi" denecek ama bir hafta geçtikten sonra hatırlanmayacak bir yapım olmuş.

Karakter de itici biraz, ben etrafımdakilere hep istediğim gibi davranırım ve onlar da sürekli bana destek olmak zorunda gibi bir havası vardı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Oca 2021, 10:01

keyif almadım, sıkıldım. eşim için izledim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...