Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

PvP bekleyen var ise eğer büyük ihtimal gelmeyecekmiş.

https://forums.mihoyo.com/genshin/article/14879

Most likely not. Good PvP also needs good netcode as to minimize delay/latency/jitter amongst players from around the world. And PvP is not a main focus in any of miHoYo's games so far.

The closest thing we have to PvP is the Infinity Abyss mode in Honkai Impact. Its more like a PvE competition with floors based on how well you do and how 'high' you can get.

If you really want ultra competitive true PvP. Honestly, play a fighting game.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Laurelin dedi ki:

isterim bunu ?

var ya venti çıkarmamış olsaydım direkt atlayacaktım ona, venti olduğu halde çok aklım gitti.

1 saat önce, HarveyQuinn dedi ki:

PvP bekleyen var ise eğer büyük ihtimal gelmeyecekmiş.

bu tamamen oyuncu yorumu yalnız, survey'de sorduklarına göre yüksek talep olursa bir ihtimal düşünebilirler. gelmese daha iyi olur ama çünkü ağır p2w. bazı boss dövüşlerini default charlarla yapmaya çalışsam çok üzerdi belli ki.

35 dakika önce, Darksun dedi ki:

vay ya milletin rerollarına bak bir de benimkilere ?

bize sonra gelecek reno ustam, gacha işi zaten hele bu ratelerle uzun soluklu iş. bol şans!

Stamp210.png

Sosyal ağlarda paylaş

25 roll den 7 tanesinde 5* çıktı. ar7ye getirip  3 venti banner 2 tane de starter açtım hep. üstüne açınca düşen şeylerle 3-4 tek roll yaptım.

çift 5* kovaladım ama sadece bi kere double venti düştü. 

niye jean olanı beğendiniz, benim kaçırdığım bişey mi var? netteki tierlerde A seviyesine koymuşlar hep.

şimdi çok geride kaldım tabi takım kurmam lazım, content e bakmam lazım. venti, fischl, barbara, xiangling düşünüyorum ilk takım için. 

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce, applev0dka dedi ki:

şuan reroll anlamsızlaştı mı? HQ öyle bir şeyler yazmış da, oyuna zaten yeni girdim ben 2 gündür oynuyorum. ama reroll falan yapmadan bodos tek acc ile ilerliyorum. AR18 mi oldum öyle bir şey

Reroll dün gece denedim ar7 olunca 1600 lük paket ile 10 tane venti banner için hedeyi yine verdi. Sanırım sadece günlük 160x10-12 gün lük bonus kalktı. Ama evet eskisinden daha zor oluyor bu durumda. AR10 da , bir 10 tane normal banner roll u da veriyordu onun durumu nasıl bilemedim. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Darksun dedi ki:

Sam amcam bize sağlam şans lazım. Bu kadar rerollda anca venti geldi öyle devam ettim. 1 kere daha 5* geldi çıka çıka mızrak düştu bir hesaba.

Hesabı sattıktan sonra bişey çıkmıyordu. Sağolsun raze'den ar7 ventili hesap aldım. Kasmaya başladım dün ar10 da gelen multiden diluc çıktı ? AR16 yım şuan.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Darksun dedi ki:

Sam amcam bize sağlam şans lazım. Bu kadar rerollda anca venti geldi öyle devam ettim. 1 kere daha 5* geldi çıka çıka mızrak düştu bir hesaba.

aslında 5* silah da iyi ama işte chardan yediğini düşündürmesi bakımından kötü. 5* silahı gözünü kırpmadan upgrade edip kullanacak charı göğe çıkarabilmek önemli aslında. benim qiangling hala 3* mızrak kullanıyor diye levellamıyorum silahı, statları geri kaldı.

6 saat önce, knox dedi ki:

Size gene 5* gelmiş. bana bir tane bile gelmedi. 3-4 defa reroll zorladım baktım iş olcak gibi değil, eldeki en iyi acc. ile devam ettim.

pity proclayacak az kaldı, test edicem bakalım ne gelecek ordan. silah verirse patladım sdsfds

char wish bannersa herhalde venti verir abi. bir hafta daha var hadi bol şans.

5 saat önce, Raze dedi ki:

25 roll den 7 tanesinde 5* çıktı. ar7ye getirip  3 venti banner 2 tane de starter açtım hep. üstüne açınca düşen şeylerle 3-4 tek roll yaptım.

çift 5* kovaladım ama sadece bi kere double venti düştü. 

niye jean olanı beğendiniz, benim kaçırdığım bişey mi var? netteki tierlerde A seviyesine koymuşlar hep.

şimdi çok geride kaldım tabi takım kurmam lazım, content e bakmam lazım. venti, fischl, barbara, xiangling düşünüyorum ilk takım için. 

çünkü jean için başladım oyuna, yalanım yok yüklemeyecektim bile lol. venti bayağı güçlü olmasa veya çekememiş olsam atlardım, 3 gün önce filan ehu. jeanne'ın oto ataklarla takımı heallemesi filan ayrıca hoşuma gitti, kardeşi barbara da benzer şey yapıyor o da iş yapıyor mesela benim için gerekince.

ayrıca o son saydığın takımı kullanıyorum ana takım olarak ve gayet güzel iş yapıyor. wind'in iş yapamadığı bosslarda noelle koyuyorum venti yerine, onu bence haksızca aşağılıyorlar tier listlerde.

5 saat önce, axedice dedi ki:

Bişi sorucam bu oyun mmo değil mi? MMO bölümünde olması lazım sanki...

yok demon's souls gibi, coop opsiyonel

8afcf571039224f12d57758001830fc6.gif

4 saat önce, Darksun dedi ki:

Jean i sam istiyor ya sırf karakterden dolayı shit tier bile olsa ister yine ona bakma yani ? . 

Dilluc, Venti, Fischl e bayağı iyi diyorlar. Bende sırf venti var bayağı iyi karakter. 

dünyada jeanne, ahirette iman.

EiqjsLuWoAA4nKP?format=jpg&name=4096x409

yeni wallpaperım ehu. barbara'nın char ekranında "ne zaman ablamın boyuna uzayacağım" repliği ❤️

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

feh'te de var artan miktarda oran ama banner'dan diğerine taşınmıyor, orada gerçi %6 şans 5*, bazı spesifik focus only bannerda %8 hatta. burada primogem yağsa bile pity harici 5* gelmesi için ortalama 166 draw lazım. 5* char için 500 draw lazım sabit bannerda.

yalnız glitter/dust shoptan aylık 5 ile limitli drawları aldım ben ama başka şey almadım, biriktirip char almak herhalde en mantıklısı?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...