Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Solasta: Crown of the Magister

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Oyuna girdim, karakter yaratmaca oynuyorum bir süredir.

Açık ve net şekilde söyleyebilirim ki ama hayatımda hiç bir oyunda, kesinlikle hiç bir oyunda bu oyunda olduğu kadar geniş kapsamlı zorluk ayarları görmedim: https://www.solasta-game.com/news/117-cracking-open-the-difficulty-settings

Artık her oyun benim için bununla kıyaslanacak. Süper ya. Var mı başka oyunlar böyle bildiğiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

4 kisi olunca biraz guduk kaliyor parti, keskem 5 olsaymis multiclass da yokken hem. gerci multi icin ideali 4/8 level olmasi vs level cap artmasi gerek falan filan.

ranger wiz., cleric, paladin olacak gibi.  secilen backgroundlar onemli cunku proficiency ve alet edevat veriyor mesela sellsword: Proficient with Medium Armor veya  lowlife: Proficient with Thieves' Tools.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Archtype'ları, subrace'leri iyi yapmışlar. 5e'de favori classım Bard benim, AD&D'de de favori classım Bard, 3.0'da da favori classım Bard, 3.5'da favori classım elbette Bard.

Sword Bard foreva ?

Ama burada Bard yok =( refunded.

Bard olsa Bard-paladin-rogue-wizard yapacaktım, cleric almayacaktım. Şimdi cleric-fighter(spellblade yaptım, battle master olsaydı keşke)-rogue(darkweaver yaptım, güzel ranged class olmuş)-mage(loremaster).

Ek campaignler çıkarma planları varmış, epeydir bu kadar başarılı olmalarını istediğim yeni stüdyo olmamıştı.

Sosyal ağlarda paylaş

silahlar falan stack olmadigi icin inv pirt diye doluyor 3 goblin 4 bandit derken, scavengerlar ambushlar dahil geride birakilan herseyi topluyor gibi, satilmadan once neler toplanmis gorebiliyoruz sandiklarin birinde.

seyahat/kamp esnasinda otomatik yapilan aktiviteler vs de cok iyi olmus bence hatta kingmakerdan daha iyi o kisim.

ama yerdeki loot biraz daha yaldizli parlakli olmasi gerek, bazi yerlerde hic gozukmuyor nerdeyse sdf

Sosyal ağlarda paylaş

bazı buglar ve eksiklikler var. gelecek update'lerde düzeltilir diye düşünüyorum. bazen kafası karışıyor hatta. bonus actionu cancel edince bonus action harcanıyor, bonus act kullanınca normal action kayboluyor vb.

cleric olayı biraz sinir bozucu evet. sürekli inventory i açıp silahı çantaya koyup (kalkan elde kalsın diye) büyü yapıyoruz. 

eksik olan featler de var bir de, war caster olsun isterdim. hatta hepsi olsa keşke ? 

o kadar loot aldım, en sevindiğim bag of holding oldu ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...