Jump to content
Llama

deliriyorum

Öne çıkan mesajlar

§ 10 Ağu 2020, 12:08

Valla 32 yaşındayım... Ciddi ciddi kendimi 40'a kadar pasif gelirle yaşayacabilecek gibi ayarlama planı yapmaya başladım bu aralar. İşin matematiğine başlayacağım bu günlerde, önce kafada toparlıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Ağu 2020, 12:20

mart 17-mayıs27 gibi bende evdeydim hiç sıkılmadım. Şimdi daha kötü 😛. Üzerine ne zaman virüsleneceğiz diye bakıyoruz illa ki biri işe getirir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Ağu 2020, 12:35

Göbek alıp başını gidince bugün sabah işe yürüyerek geleyim dedim, 1 saat yürüdüm, kimseye saldırmadan işe vardığıma dua ediyorum. Kimse maske vs takmıyor, maske ile yürümek iki kat zor ve terlemek kaçınılmaz. Birkaç ay daha bu şekilde giderse ayvayı yediğimin resmidir.Iki haftadır tekne ilanlarına bakıyorum sıkıntıdan, ondan öncede karavana merak salıp iki ay araştırdım 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Ağu 2020, 08:30

Tekne fiyatları hayvan gibi arttı, arkadaşım 2-3 sene önce 80.000 TL'ye aldığı tekneyi şuan 175.000 TL'ye satarım istesem diyor, ne kadar doğru bilmiyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Ağu 2020, 08:44

Daha fazla bile olabilir, normal yani.

Araba ev her şey artarken o niye dursun..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 05 Eyl 2020, 10:35

Geçen köpeğe çarpıp bisikletten düştüm, o zamandan beri bisiklet de sürmüyorum. Hava da bi iyi bi kötü, çok canım sıkılıyor. Üretkenlik dipte olduğu için vicdan azabım da var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 05 Eyl 2020, 14:29

Valla benim için artık eve girerken aldıklarımı kullanırken dikkatli olmak birde maske takmak dışında bi farkı kalmadı normal hayattan. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...