Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8 sene sonra SWTOR

Bone

Öne çıkan mesajlar

ben swtor referral kullanınca bir aylık origin access basic geldi, ben de battlefront2 indirdim oradan lol. swtor referral bugün bitiyor, sonra bf2'ye bakacağım. phoenix point'i çalıştıramadım madem star wars'a devam.

gerçi swtor da tekrar çok sardı ne yalan söyleyeyim, hiç bu kadar o alttan bu alta atlayıp oynayasım gelmemişti hatta eskiden. sanırım transmog'un büyük payı var çünkü çok iyi setler dizdim karakterlere, çok havaya soktu lol. palyaço style sarmıyordu eskiden.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

Oyunu bırakalı 2 ay oluyor. Oyunda yapılabilecek herşeyi tamamen 3 karakterde bitirdim. Tankta oldum, healda yaptım. DPSte kastım. Yetmedi pvp ratingde kastım.

İlk olarak şunu söyleyim, oyun insanı kanser etmede mükemmel bir seviyeye geldi daha önceden bu seviyede değildi. Heleki 2 patch önce gelen RNG elementi ile büyük bir kitleyi kanser etti ve bu hala devam ediyor. Hardcore oynayan çok kişi bıraktı, günlük şekilde aktif 60 küsür kişilik guildimiz o patchten sonra 2 hafta içinde dağılmaya başladı. Çok kişi bıraktı. Kalanlarda bi şekilde tutunduk işte craftingtir odur budur.

Ama bu son patch ile beraber craftında anası ile ilişkiye girildiği için ve RNG iyice olaya dahil olunca kalanlarda bıraktı. Şimdilerde discorddan biri olurda hadi bi girelim cantinaları gezelim diyince giriyoruz. Baya SWGEMU'da nasıl hiç bir şey yokken girmiş olmak için giriyorduk, aynı hesaba döndü.

Ha swtor kapanırmı? Zor abi kapanması, cash shop deli gibi iş yapıyor. Bazaar fiyatları çok yüksek millette bu yüzden 3 -5 dolar atıyım item satayım modunda. Player economy tamamen cash shop üzerinden dönüyor.

Şunu şöyleyebilirim ki, oyun single olarak keyifli. Kotor gibi herşeyi ignore ederek oynayabilirsin. Tüm flashpoint/operation (dungeon/raid işte ) tek başına yapabilirsin. Mor questler yetiyor. Şuanda piyasada storysi ile kapışabilecek başka bir MMO yok. Hatta single'da bile kafa tutar bir çok oyuna. ( FF'ye full voice over gelirse (yada geldiyse) bilemem o zaman 1.liği paylaşırlar belki )

Tüm storyni bitirdikten sonra story arc'lar var sonrada kofte hikayeleri var. Sanırım onlarda F2P olduydu en son emin değilim.

Olmadıysa 1 ay para verip hepsini bitirebilirmisin? Evet biter, değermi? Kesinlikle değer, daha ucuza efsane bir single player oyun oynamış olursun işte.

Dungeon ve operationları DFG kullanıp gruplarlada yapabilirsin, güzel muhabbet bi grupla keyiflide oluyor yalan yok ama 1 - 2 den sonra baymaya başlıyor heleki zaten artık daha öteye gidemiyorsan. Cantinalarda RP dönüyor, RP serverında iseniz, ilginizi çekerse genelde güzel muhabbetlerde oluyor. ERPcilerimizde var, arada çıkıyorlar ortaya.

Dip Not: Class Storylerin hepsi farklı benzerlikleri olsada. Light/Dark'ta değiştiriyor hikayeyi, bazen çok farklı sonuçlar olabiliyor denenebilir, malum corona yüzünden vakit bol gibi?

Ama sonraki story arc'larda minimal değişimler oluyor, açıkcası ben denemiştim bi cacık farketmedi, iki cutscene harici vs. kısaca tek sefer fazlasıyla yeterli geri kalanlar için youtube.

Netcafe tarafından düzenlendi
stuff
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...