Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2019 (25 Haziran 20:00 - 9 Temmuz 20:00)

Darksun

Öne çıkan mesajlar

• Homeworld Remastered Collection  ( 11 liraya düşmüş, 15000 tokenla 1 liraya geldi kaçırmayın)
  • Vampyr  (%60 discount )
  • Battletech (%66 discount )
  • Pathfinder: Kingmaker Explorer Edition (%50 discount )
  • XCOM 2: War of the Chosen (%67 discount )

• Freeman: Guerrilla Warfare  (%20 discount  ) Yarınki 15000 tokenla da bunu 10 tl ye falan alıcam sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, Dragonutopia dedi ki:
  • Homeworld Remastered Collection  ( 11 liraya düşmüş, 15000 tokenla 1 liraya geldi kaçırmayın)
  • Vampyr  (%60 discount )
  • Battletech (%66 discount )
  • Pathfinder: Kingmaker Explorer Edition (%50 discount )
  • XCOM 2: War of the Chosen (%67 discount )

• Freeman: Guerrilla Warfare  (%20 discount  ) Yarınki 15000 tokenla da bunu 10 tl ye falan alıcam sanırım

Token nasıl kazaniyoruz mini game fln. dediler göremedim. Sadece  corgi takımını seçtim kaldı öyle 

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.06.2019 at 22:46, Xenus dedi ki:

o zamanla (6-7 sene öncesi) şimdi ki internet ortamı bir mi? valve first-mover advantage ile vurdu piyasayı süpürdü. senelerce yedi şişti. hazırdan yemekte senelerdir. tok satıcı steam zaten müşteri geliyor. digital'e, internetten harcamaya bile insanlar yeni yeni ısınırken şimdi millet şimdi btc alıyor. çocuklar daha bebeyken internete bağlanıyor falan.

pc digital gaming sonsuza dek haşmetlimizin keyfi tekelinde mi kalıcaktı? ne kadar dikta seven adamlarsınız...

w6pw6yvqvho01.png

Bu grafik de çok ilginç geldi bana ya. Özellikle son 2-3 yılda Facebook'un iyice duraklama-gerileme dönemine girmesiyle ve Twitter'ın yoğun trafiğiyle Twitter çoktan Facebook'u sollamıştır diye tahmin ediyodum ben. Hatta Instagram dahi görece düşük kalmış. 

Benim listede mesela messenger ve event takibi dışında bi işlevselliği kalmadı gibi bir şey Facebook'un. 45+ yaş grubu hariç kimse bir şey yazmıyor/paylaşmıyor neredeyse. Anca reklamlar  ya da takip edilen sayfaların bildirileri. Özellikle chatte avantajı çok ama, hele görüntülü chatte Whatsapp'tan en az 10 kat daha kaliteli Facebook Messenger serverları.

Sosyal ağlarda paylaş

Hangi takıma girdiyseniz onun altında boost your team yazıyor oraya abanıcaksınız. 

Oraya abanmadan önce daha altlarda oynadıgınız oyuna göre bazı puanlar kazanmıs olmanız lazım. Bende crossout ve total war: warhammer 2 dan fazla miktarda vardı sanırım 50000 falan toplam. Asagıyı inceleyin işte. 

Günlük abanmanız bitince pit stopdan bakın 15000 token ı gectiyseniz redeem tokenla 10tl hazır. (ben 2. indirimi aldım mesela)

Total yarısı kazanırsanızda free oyun veriyormus henüz bana rast gelmedi. Resmin linkini yapıştırın

Sosyal ağlarda paylaş

Sahip oldugun oyunlardan kazanıyoruz puan. Mesela bende Mordhau, warhammer2 , pit people ve 4 tane daha var sanırım. Onların achievemantlarından geliyor esas pointler.  Baska oyunlardan quest ve achielerle havuzunu dolduruyosun iste. Üstlerde total pointiniz gösteriyor zaten.

Ayrıca dün aldıgım oyunlardan da zaten bi 12000 token geldi. Böle böle. 

Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, BonePART dedi ki:

o boost dısında puan kaznaılmıyor yasni değil mi

oyun alınca boost veriyor

boostlada puan harcayabiliyoruz

Daha önceden tamamladığın achievementlarıdan geliyor.

Yalnız geçerli sayması için oyunu 30 dk açık tutman lazım, o kötü olmuş. Bitirip sildiğimiz sürüsüyle oyun var.

Sosyal ağlarda paylaş

eski bitirdiginiz oyunlarda da isliyor achi varsa, ben kurdum eski ufak tefek 3-5 bisi 30dk acik birakmak yeterli.

ama max puan limiti var orda sari okun altinda yaziyor ne kadari bosa gidiyor (alt) o yuzden full 300 achisi alinmis oyun yerine az olanlardan secmek daha iyi:

"Upgrade your maximum points or throw away the extra 3485"

birde gunde  sadece 1 boost yapin gerisini son gune saklayin diyorlardi puanu havuzunun her gun ufalmamasi icin.

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Aldığın achievement başına puan veriyor işte, bitirmen de şart değil.

12 dakika önce, Norak dedi ki:

ama max puan limiti var orda sari okun altinda yaziyor ne kadari bosa gidiyor (alt) o yuzden full 300 achisi alinmis oyun yerine az olanlardan secmek daha iyi:

"Upgrade your maximum points or throw away the extra 3485"

Point cap alışveriş yaptıkça artıyormuş. Birşeyler alacaksanız achievementlerden gelecek ekstra puanları yakmayın önce alacaklarınızı alın sonra puanları toplayın.

Sosyal ağlarda paylaş

bu sistemi pek okumadım da anlamadım da, fazla karışık olmuş. corgi ezmiş diye ona atladım mecbur ucunda ödül olduğundan yarışın. bir oyun aldım oradan bir kere boost bastım da ibre zaten hep maxta, niye ne zaman basacağım filan diye anlamadım. biraz daha oyun tutosu gibi öğrenmek gerektirmeyen birşey yapsalarmış keşke. bunu öğreneceğim sürede oyun oynarım yani.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...