Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bungie, Activision'dan Ayrıldı

Celtics

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Blizzard'ın fanları haklı ama genelde, yeri geldi mi de "mobil diablo yapçez" dediğinde öyle bir gömüyorlar ki firmayı sırf microtransactionlardan 4 milyar dolar kazandığı sene buna rağmen hisseleri %15 değer kaybediyo iki dakikada.

yok ya alayı aynı. hisse o yüzden düştü gibi gözükse de çok alakası yok, her hisse düştü.
Sosyal ağlarda paylaş

bu fo76'yı oynamadığı halde dramasına eğlenen insanlar oldu ya ,

aynısını ben destiny 2'de yaşadım

çıktığından beri bitmeyen bir şitstorm içersinde oyun, zevkle takip ediyorum.

bangi mangide kendine iyi baksın , zerre kredileri yok gözümde, destini destini dastana, danalar girmiş bostana.
Sosyal ağlarda paylaş

hahaah cok merak ettım ya neymıs bu

anlatmıs zaten sayfa 2 de respect
Aceace said:

Rewendor said:

Yine dünya tarihinin gelmiş geçmiş en kötü pvp sistemini ortaya çıkarmak da Bungie'nin kazmalığı tamamen. Ha bu arada, "gelmiş geçmiş en kötü pvp sistemi" derken yanlış anlaşılmasın, sadece fpsler için değil, sadece bilgisayar oyunları için değil, sadece oyunlar için değil, sadece müsabakalar için de değil, dünya tarihinin başından beri işin içinde rekabet olan her şeyde, antik yunan olimpiyatlarından formula 1 yarışlarına, binlerce yıl önce bulunmuş satranç ve go'dan soğuk savaş dönemi uzay yarışına, roma arenalarından dünya kupasına kadar her türlü rekabet içerikli sistem dahil olmak üzere insanlık, hayvanlar alemi ve dinazorlar Destiny Crucible'dan daha kötü bir pvp görmedi

Su kismi test etmek icin destiny yukleyebilirim sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

d1 oynamadım ama d2 shotgun olayı çileden çıkarıyordu, hiçbir şey yapamıyosun mesafe korumaya çalışsan slide-1shot çakıyor, her köşe başında bi çakal zaten yatıp bekliyor. üstüne warlock'un saçma ultisi, haritayı geze geze 1shot atıyor ve alan etkili, saklanamıyosun-dodge yapamıyosun hiçbir şekilde kaçışın yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben öyle comp bir pvp olarak düşünmemiştim zaten ne kadar büyük çaplı turnuvaların olduğunu falan bilmemekle birlikte çok casual olarak oynadım ama hand cannon vuruş hissi çok tatmin ediciydi, keşke luna vs farmlamak için aylarca grind yapmak gerekmeseydi de onla da oynayabilseydim.

şeyi unutmuşsun bu arada sleeper fasdasda nerflendi sonradan da çok saçmaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

ben öyle comp bir pvp olarak düşünmemiştim zaten ne kadar büyük çaplı turnuvaların olduğunu falan bilmemekle birlikte çok casual olarak oynadım ama hand cannon vuruş hissi çok tatmin ediciydi, keşke luna vs farmlamak için aylarca grind yapmak gerekmeseydi de onla da oynayabilseydim.

şeyi unutmuşsun bu arada sleeper fasdasda nerflendi sonradan da çok saçmaydı.

Ara ara pörtleyen silahlar oluyor tabii, sleeper ya da wavesplitter gibi. Ama onlarda en azından nişan almak falan gerekiyor. The Colony kepazeliğin daniskası. Rastgele tuşa basıp ateş ediyosun, mermiler duvarda yürüyüp gidip adam bulup patlatıyor, her mermi 1 shot kill, AoE ve böyle kaçanı siper alanı falan da inidiriyo direkt hiç kaçışı yok. Belki çok açık alandaysan (nadir) zıplarsan falan yarı damagele kurtuluyosun %2 ihtimalle :)

Bunun dışında oyunun grafikleri, atmosferi, özellikle mekan tasarımları, silahların şova yönelik kullanım özellikleri, silah vuruş hisleri falan çok tatlı. Hikayesi de fena değil, lore kısmı ilgi çekici.

Luna'yı farmlamakla ben de uğraşmadım, çünkü streamer kitlesi en gerizekalı oyun olabilir Destiny ve Bungie de azınlık aptal Streamerları dinleyerek oyunu grind ve farma dönüştürdü, casual gamingi öldürdü. Forsaken öncesi Reddit'te övünüyordu bu gerizekalı streamerlar "oyunu bu hale getirttik, artık grind önem kazandı" falan diye, komünitenin ortak cevabı "iyi bok yediniz, gerizekalılar" oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2.5-3 aylık bir dönem oynadım orda da sleeper çok saçmaydı ondan onu örnek verdim ama nişan alınıyor demek güç ya çok saçma yerlerden adamlar vuruluyordu fasda

ben açıkçası pvp'de shotgun kısmını ve saçma warlock ultisini dışarda bırakırsak öyle kendi halince takılan biri için eğlenceli bir oyun olarak görüyorum. yalan olmasın yani iyi vakit geçirdim pve kısmı ve dediğin gibi lore kısmı da güzeldi özellikle forsaken'ı çok beğendim. ben 3-4 arkadaşımla birlikte oynuyorduk, iletişim halinde olunca hem pvp(özellikle gambit) hem pve'den zevk aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

Myth serisini canlandırsalar da keyfimize baksak

ben bunu hilafsız 15 yıl bekledim ama umudu kestim artık, haklarını take two'ya vermişlerdi ve geri alma niyetleri de hiç yok maalesef. ancak böyle halo 5 kere bas, sonra destiny 5 kere bas şirketine döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de yıllardır steam'de myth total codex çıksın diye bekliyorum ama bungie ya da take two sağolsunlar zerre sallamadılar herhangi bir platformda satışa çıkarmak için. indie birileri kickstarter spiritual successor denedi geçen yıllarda ama o da patladı diye hatırlıyorum.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61NMQ57KTVL.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=7LsJ_ejVbOw
şu serinin haklarının microsoft'a satılma esnasında hisse karşılığı take two'ya devredilmesi ve arafta kalması, Allah bin kere belanı versin xbox. o halo laneti myth'i de öldürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...