Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atlas (Ark+Sea of Thieves)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

edit:

ARK 19$
Atlas 25$

daha pahalı.

Ark DLC'si diye promote etsinler o zaman? Ark EA'da iken paralı DLC çıkaran adamlar bunlar. Hayattları scam. ARK hala bok gibi net code ve optimizasyona sahip bir oyun.

Çok potansiyeli var yaptıkları işin, adam gibi arkasında duramayan fadıl tipli herifler. 4 kere delay ettiler oyunu, 2 saattir lirikler girmeye çalışıyor.

ARK releasein aynısı, sadece az birazo optimizasyon etmişler, 1080'le 30 değil 60 fps alıyorsun lol.
Sosyal ağlarda paylaş

yok şu an o kadar kişi yok ama bikaç kişi bulup birlikte kasınca zevkli ya baya.
biraz lag var ama düne göre çok iyi durumda.
millet birlik olmuş baya ne ara bu kadar toplanmış gavurlar anlamadım.
arkın iyisi biraz daha contentli ve grafikler daha iyi.
kıtlıktan hep bunlar. şu an eldeki en yeni en hype bu
Birde şu anda türk streamer lar oyunda davet atıyorlar hızlı ögreniyorsun eğlenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

tepiyor zaten.
ama oyunu oynadım baya. belli bir grupla oynuyorsanız keyifli oyun. eğlendiriyor. ilk doğduğunuz adadaki lag berbat. oynatmıyor neredeyse. level 200 yılanları yumruklayarak kesebiliyorsunuz.
ilk raftımızı yaptık açıldık filan. 32 pingle oynamaya başladık. yan serverda (spawn olamıyosunuz bu adalarda.) ama yaratıklar da lag free oluyor :D lvl 1 sincap bile aşırı seri vurmaya başlayınca çok feci ölmeye başlıyorsunuz gerekli gear yoksa üstünüzde.
sonuç olarak boş beleş vaktiniz varsa arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu oyun piskopatlarından oyun oynanmıyorki. Demir balta yaptık tahta zırh yaptık ev yaptık onca ugrastık hadi biyerleri fetih edelim artık dedik 4 kişi. Adam plate zırh top tüfek tabanca uçan kanat taş kale yapmış bu nedir yahu. Yemiyor içmiyor uyumuyor mu bu adamlar. Kalenin önüne geldik mal gibi oha diye baktık adam bize kurşun harcamak istemedi herhalde stirin gidin dedi 😡 bi zevk verin
Sosyal ağlarda paylaş

açlık ve kıtlık içinde gemimizi yatağımızı yapıp çıktık ilk seferinde. ilk geldiğimiz adanın her yeri claimlenmişti. adaya ayak basıp XP alalım diye atlar atlamaz kurşun yağmuruna tutulduk. tekrar canlanamadan teknedeki yatağı kırdılar. tüm emekler çöp oldu.

tekrar tekne yaptık yatağı koyduk. teeee uzaklara gittik. tornadoların arasında reskill yiye yiye adanın tekine ayak bastık ama cyclopslar depar atarak üstünüze gelip kesiyor.

yatağı parçalamazlarsa başka adalara yelken açarız biz gene.

oyun kısmen eğlenceli benim için :D wow'da amelelik yapacağıma burada amelelik yapıyorum. bir şey kazanma hissi daha fazla burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok 2-3 kişi olunca gerçekten çok zevkli. Yapacak şey çok gerçekten. Birazda büyü ekleseler tadından yenmez content olarak. Beni bozan kendi çapında iyi bir zaman harcıyosun gtün kalkıyo ooo egoyu tatmin edeyim 1-2 sümüklüyle tşak geçiim diyosun bi bakıyon asıl sümüklü senmissin 😁😁😁 belkide oyunda hırs yaptıran bu. Aynı kale duvarına gidip fakir ama gururlu 4 sümüklü vardı moduna büründük. Saman topluyoruz 😜😜
Sosyal ağlarda paylaş

Selam
Arkadaşlar biz 3 kişiyiz. En büyük 3. Gemiyi tamamladık fakat tayfamız yok. Beraber oynamak isteyenler pm atarsa A9 freeporttan almaya geliriz ya da buluşuruz. Techizat ve zırhları verebiliriz. 3 katlı teraslı triplex hard wood evimizde ağırlarız 😁 Lvl atlama çok daha hızlı olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...