Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saçlarımı kestireceğim hangi model olsun

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

senko said:

Sac konusunda sunu kesfettim ben, yeterince tipsizsen ne yapsan sacina siritmiyor. O yuzden 6-8 ayda bi kestiriom kafam rahat, sekil fln da yok kurutma makinasini nasil tuttuguma gore degisiyor sadece

Ya sen ki aylarca her birimizin smartphone ana sayfasında boy göstermişsin, nasıl böyle tipsiz görürsün kendini?
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

tüm videolarda ki saçların hepsi aynı değil mi ya

tüm saçlar yanlar okul trası tepeler horoz kafası

Kisa saca yapabilecegin model sayisi sinirli. Haliyle erkek saci modelleri de, yanlar standard erkek trasi kisa, ustler sekil vericek kadar uzun (ama gecis belli olmayacak) modeline dondu. Productla, fon makinesiyle filan stil kasiyorlar. Kuzey Avrupa bu tarzda devam ediyor neredeyse son 10 senedir (birazda Ronaldo etkisi diyebiliriz). Turk yerli dizi modeli istersen, sakal-biyik birakman, yanlari cok kisa kestirmeden, ustte sekil yapman lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Sac konusunda sunu kesfettim ben, yeterince tipsizsen ne yapsan sacina siritmiyor. O yuzden 6-8 ayda bi kestiriom kafam rahat, sekil fln da yok kurutma makinasini nasil tuttuguma gore degisiyor sadece

Aynı kafadayım ben de, tipsizlikten kurtarıyoz, şekil falan da yok aynen. Her sabah duş alıyosun kuruduğu şekliyle devam. Kışın akşamdan duş alma durumu varsa daha kısa tutmak lazım ama, yoksa sabah kabarıyo komple, inmiyo da. 6-8 ay olmasa da 3-5 ayda bir gidiyorum, 2 haftada bir giden var şirkette.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...