Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

davranışsal yeme bozukluğu

roket adam

Öne çıkan mesajlar

miyaw33 said:

Antep:sabah 7 beyran çorbası, saat 9 katmer,saat 10 elmacipazari gulluoglunda baklava, 12 İmam cagdasta yemek+havuç dilim, saat 3 antep mezeleri ve lahmacun. Saat 7 kocakta özel kare dilim baklava.
Antep'te birgun de alınan kaloriyi hesaplayabilitsiniz
Akşam yemeğini katmadim daha

Ya ben Antep'ten bahsederken tatlılara girmemiştim. Ben tatlı sevmiyorum. Hani bayaa bayaa sevmiyorum. Çok meh geliyor.

Sorun benim normal yemekleri absürt fazla yiyor olmam. Ya şöyle diyeyim. Sabah uçaktan içince beyran içtik. Eve gidince önüme içli köfte koydular (2 saat sonrası falan) 20 tane yedim. Sonra öğlen minik (böyle bir avuç kadar) lahmacunlar koydular. O kadar çok yedim ki sayısını kaçırdım. Öğleden sonra akşam yemeğini beklemeden adana yemeye gittik... Anla nasıl bişey yaptığımı.

Benim sorunum tatlı değil.. Keşke tatlı olsa. Doymuyorum abi. Hele kazara sevdiğim bir şeyle karşılaşırsam gözüm dönüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

181'e 85kg normal. Ben de 87 civarı geziyorum aynı boyda. İç yağlanma varsa onu at ve açlık tokluk şeker hemoglobin a1c ve troidlere baktır.

diğer konuya dönersek, sabah kahvaltı lavaş arası nohut ezmesi ve ciğer çok mübarek bir kahvaltıdır. Baklava atan da var ilk kalktığında da, hiç benlik değil sabahleyin o olay.

imamçağdaşta yemek, güllüoğlunda tatlı yenmez lol. Koçak büker sorry.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Rewendor said:

Saat 9 katmer ne abi, tuğla gibi oturmuyo mu mideye? Üstüne bi de baklava varmış sonra. Filmi çekilir bunun: Diabete Çağrı. Çok tutarsa "İnsülin Direnişi" diye devamı da gelir.

sabah aç karnına bile baklava- katmer yerim/ yemişliğim de var.

15 gündür şeker tüketmiyorum krizlere girmek üzereyim help me :(

Evde baklava varsa sabah yataktan uyandığımda yüzümü yıkamadan ağzıma bir tane atarım. Günüm daha aydın geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

181'e 85kg normal. Ben de 87 civarı geziyorum aynı boyda. İç yağlanma varsa onu at ve açlık tokluk şeker hemoglobin a1c ve troidlere baktır.

diğer konuya dönersek, sabah kahvaltı lavaş arası nohut ezmesi ve ciğer çok mübarek bir kahvaltıdır. Baklava atan da var ilk kalktığında da, hiç benlik değil sabahleyin o olay.

imamçağdaşta yemek, güllüoğlunda tatlı yenmez lol. Koçak büker sorry.

DAT(Gaziantepli approved)
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Oo siz ailecek dombili olmuşsunuz..

Bundan sonra dönüşünüz olmaz. Çocuklu ve göbekli olanların göbeği verebildiği görülmemiş.

sorma . Hatunla beraber evrim geçirdik resmen. hadi o neyse de ben 40kg aldım yav. cidden bende o göbeği verebileni göremedim .
Sosyal ağlarda paylaş

30 yaşına gelene kadar şişkolara laf etmiş ama şişkoluğun temellerini anlamamış adamların böyle büyüyünce iş stresiyle hatta evlenince falan çarpılması süper oluyor.

sonra gelip aids'e aşı bulmuş gibi bir heyecanla "knk ekmeği bi de çaya attığım şekeri kestim var ya bir ayda 8kg verdim" diye maceralarını anlatıyorlar şirket yemekhanelerinde sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...