Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Joker (2019)

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

film çıktığında da tartışmamışsınız ki, 5 sayfa iyi/kötü demişsiniz başka birşey yok.

shadowfury:

Spoiler

1- yani bağlantı eksik, "yapmıştır etmiştir" diyebiliyoruz ancak. hiçbir sahnede görgü tanığı yok. 1-2 cümle söylenir yani göze sokma değil bu, olay örgüsünü oluşturmak.

2- wayne'in o lafı zaten milletin "oh ne güzel iyi olmuş öldürülmüş" gibi bir tavır takınması üzerine ne düşündüğünü sorduklarında geliyor. neden seviniyor millet en baştan yani ben bunu anlamıyorum. olayın nasıl geliştiğini bir şahit aktarsaydı o zaman evet gayet mantıklı. ama gerçekler hiçbir yerde paylaşılmadan "millet seviniyor ne düşünüyorsunuz" sorusu geliyor tv'de. öldüren adam seri katil mi, kapkaççı mı neci yani ölenlere karşı durulması neden? üç tane memur yani böyle kanser hapına zam yapan ceo değiller ki.

3- yani o noktada katil olduğunu itiraf ediyor, üstüne daha da cinayet işliyor. imkansız değil ama bana kuvvetli bir bağ hissi vermedi. hoş gerçi aşağı yukarı trump'ın "sokakta birinin kafasına sıksam beni salarlar" olayı resmedilmiş adeta, o bakımdan artistik suspension of disbelief olsun hadi. önceki maddeleri ona dahil edemiyorum ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...