Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

429. gelenekelsel paticik drama senlikleri

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

_Rave said:

triggerlanmadım işte onu diyorum olum zaten. havlıyosun, ısırmıyosun.

bak laraken ısırmaya çalıştı hemen. sen yardım çağırıyorsun bir tehlike durumunda.

anladın mı niye beta olduğunu?

olm ısırırsam koparırım betalar en sevdiğimdir. sen kendini barda otururken diğer nerde bakmayıp sana baktığı için alpha sanan insanlardansın. hayat öyle değil lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

_Rave said:

triggerlanmadım işte onu diyorum olum zaten. havlıyosun, ısırmıyosun.

bak laraken ısırmaya çalıştı hemen. sen yardım çağırıyorsun bir tehlike durumunda.

anladın mı niye beta olduğunu?

olm ısırırsam koparırım betalar en sevdiğimdir. sen kendini barda otururken diğer nerde bakmayıp sana baktığı için alpha sanan insanlardansın. hayat öyle değil lan.

yaparım , ederim değil işte. yapabiliyorsan yapıcaksın. yoksa hav hav oluyor o.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

napayım olm kro-magnon gibi seni bulup öldüreyim mi?

denk gelir bi ortama gireriz, bakarız o zaman muhabbetlerden.

amigdalamız çok gelişmiş değil di mi karşim? kavga etmek falan istemezsin di mi ay ay

yoo gel burda fikir üzerinden kavga edelim. illa fiziksel güç ile olmuyor alphalık.

konu hakkında ne düşünüyorsun, neden gelip havlama gereği hissettin onu anlat mesela, konu hakkındaki haksızlığımdan vur.

yaparım ama yapamıyorum betalık oluyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

ürkek mi mdnsn, alfa adamın lügati biraz daha net ve keskin olmalı.
ağladığı selpakları kurutup, üzerine şiir yazan, arasında zambak bekleten adam romantizmi bu.

ÜRKEK NE OLM

sakin sakin konuşuyorum ki üslubu çok kötü onun için haksız kartını oynayıp vanishleme diye.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

axedice said:

Aaa rave ne kadar aptalmış halbüki konsolculara laf çakarken ne kadar sevimliydi.

adam xboxçu diye muhtemelen. there are console peasants, and then, well, there are xbox doritos dew peasants

konsolculuktan değil pc toplıcam dedim dolar 7tl anasını satıyım ondan xbox sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

yoo gel burda fikir üzerinden kavga edelim. illa fiziksel güç ile olmuyor alphalık.

konu hakkında ne düşünüyorsun, neden gelip havlama gereği hissettin onu anlat mesela, konu hakkındaki haksızlığımdan vur.

yaparım ama yapamıyorum betalık oluyor işte.

bak sen havlamak diyorsun her seferinde. köpeğin çıkarttığı sesi kötü bir şeymiş gibi göstermek istiyorsun. bana köpek diyorsun yani.

bunu senin betalığına veriyorum. sıkıntı yok, karşındakini zekanı kullandığını düşünerek ezmek istersin. hehe tamam.

hah tam anlatmak istediğim buydu aslında, bu yüzden haksızsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...