Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatta istediğini elde edebilenler

Chastor

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Nazar değmesin - maddi hedeflerimin ilerisindeyim, 35'te falan ulaşmayı planladığım noktaya 27'de ulaştım. Amma velakin hayatsal, duygusal mevzularda yaşımdan çok geride olduğumu hissediyorum. Özellikle geçen 1.5 senelik sevgilimden ayrılınca bu konuda bitik olduğumu düşünmeye başladım. Huzurlu, keyifli ve mutlu bir hayat yaşamak dışında duygusal bir hedefim yok, ama tüm maddi manevi olanakları öne koyduğum halde olmadı işte. Neden başarısız olduğumu bulamıyorum da.

insanlar sikiliyor, dogal. ultima online oyna desem oynar misin?

kendini gelistireceksin her yil yeni bir hobin olacak, iliskiye degil kendine yatirim yapacaksin, gunun sonunda elinde sen oluyorsun, zaten bu durumda o 1 kisinin gitmesi de umrunda olmuyor sirada bekleyen 5 kisi oldugu icin.

ha benimle vakit gecirmis herkesle arkadasim hala ve onlara minnettarim tek basima bu kadar eglenemezdim ama ilk trip geldigi anda sutlayacaksin hele bu ilk ay icinde geliyorsa, hormonlar bisuru red flagi gormeni engelliyor.

hele paran varsa hic oyle bulunmaz hint kumasi degil kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

"roket adam" said:

Nazar değmesin - maddi hedeflerimin ilerisindeyim, 35'te falan ulaşmayı planladığım noktaya 27'de ulaştım. Amma velakin hayatsal, duygusal mevzularda yaşımdan çok geride olduğumu hissediyorum. Özellikle geçen 1.5 senelik sevgilimden ayrılınca bu konuda bitik olduğumu düşünmeye başladım. Huzurlu, keyifli ve mutlu bir hayat yaşamak dışında duygusal bir hedefim yok, ama tüm maddi manevi olanakları öne koyduğum halde olmadı işte. Neden başarısız olduğumu bulamıyorum da.

insanlar sikiliyor, dogal. ultima online oyna desem oynar misin?

kendini gelistireceksin her yil yeni bir hobin olacak, iliskiye degil kendine yatirim yapacaksin, gunun sonunda elinde sen oluyorsun, zaten bu durumda o 1 kisinin gitmesi de umrunda olmuyor sirada bekleyen 5 kisi oldugu icin.

ha benimle vakit gecirmis herkesle arkadasim hala ve onlara minnettarim tek basima bu kadar eglenemezdim ama ilk trip geldigi anda sutlayacaksin hele bu ilk ay icinde geliyorsa, hormonlar bisuru red flagi gormeni engelliyor.

hele paran varsa hic oyle bulunmaz hint kumasi degil kimse.

Bu dediğini yapmak kolay zaten, bunda bir sıkıntı yok. Hobilerim de var, tek başıma hayattan zevk alabiliyorum. Ama hayattan beklentim bu değil sanırım, yani kadınlara bakış açım sadece iyi gününde beraber olduğum ve ilk tribinde paketlediğim bir oyuncak değil, o dönemi biraz geçtim gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

İlk tripte şutlama falan neler diyorsunuz siz ! Hiç mi kız arkadaşınız olmadı!

Valla çok zor abi keşke yapabilsem. Geçen ayrıldım kız arkadaşımdan ki beni sinir hastası yapan bir ilişkiydi, bildiğin bitik durumdayım, elim ayağım karıncalanıyor kaç gündür. Resmen mantığıma yatmayan bir ilişkiye geri döneceğim hasret yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

fenn said:

İlk tripte şutlama falan neler diyorsunuz siz ! Hiç mi kız arkadaşınız olmadı!

Valla çok zor abi keşke yapabilsem. Geçen ayrıldım kız arkadaşımdan ki beni sinir hastası yapan bir ilişkiydi, bildiğin bitik durumdayım, elim ayağım karıncalanıyor kaç gündür. Resmen mantığıma yatmayan bir ilişkiye geri döneceğim hasret yüzünden.

çözüm bir telefon kadar yakın.
etiler nehir
feriköy hande
beylikdüzü aylin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...