Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aquaman (2018)

progamer

Öne çıkan mesajlar

konusu yok muydu ya bunun, neyse asdfas

filmin 2/3'lik kısmı su altında geçecek. bayağı ekstra bir iş çıkacak gibi gözüküyor. benim bayağı ümidim var filme karşı.

dc filmleri zaten genel olarak iyi bir çizgide. solo filmlerin hepsi çok kaliteli işler marvel'ın filmlerinin yarısını tokatlarlar ama toplu filmlerde büyük sıçtılar.

yani çok dedim bunu ama toplu filmlerde aslında çok güzel başlayıp, ortalardan sonra sıçıyor ve bok gibi bir sonla bitiyorlar. çünkü temel aldıkları öncü filmler vs. olmayınca detay vermen gerekiyor çok şey ile ilgili ve çok fazla ek konu vs. derken karman çorman oluyor.

bvs sadece ana konuya odaklanan, yarı yarıya daha az şeyden bahsedilen bir film olsaydı eminim en iyi çizgi roman filmlerinde top 3 yapardı çünkü harbi müthiş bir background ve karakter tasviri vardı.

neyse, shazamda bu da çok iyi gözüküyor. solo filmlerden yürüsün dc her şekilde tutunurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bvs sadece ana konuya odaklanan, yarı yarıya daha az şeyden bahsedilen bir film olsaydı eminim en iyi çizgi roman filmlerinde top 3 yapardı çünkü harbi müthiş bir background ve karakter tasviri vardı.

https://www.youtube.com/watch?v=JB3hbhs4U1s
http://media.comicbook.com/2017/07/deadpool-vs-punisher-teases-batman-v-superman-martha-scene-2-1005966.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

konusu yok muydu ya bunun, neyse asdfas

filmin 2/3'lik kısmı su altında geçecek. bayağı ekstra bir iş çıkacak gibi gözüküyor. benim bayağı ümidim var filme karşı.

dc filmleri zaten genel olarak iyi bir çizgide. solo filmlerin hepsi çok kaliteli işler marvel'ın filmlerinin yarısını tokatlarlar ama toplu filmlerde büyük sıçtılar.

yani çok dedim bunu ama toplu filmlerde aslında çok güzel başlayıp, ortalardan sonra sıçıyor ve bok gibi bir sonla bitiyorlar. çünkü temel aldıkları öncü filmler vs. olmayınca detay vermen gerekiyor çok şey ile ilgili ve çok fazla ek konu vs. derken karman çorman oluyor.

neyse, shazamda bu da çok iyi gözüküyor. solo filmlerden yürüsün dc her şekilde tutunurlar.

dark her zaman haksız olmayı nasıl başarıyorsun abi :/
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

DarKRideR said:

https://www.youtube.com/watch?v=JB3hbhs4U1s
http://media.comicbook.com/2017/07/deadpool-vs-punisher-teases-batman-v-superman-martha-scene-2-1005966.jpg

sfsadfs ben onu hep diyorum, diğer konuda da dedim yeni; başka konularda da dedim.

BVS, Martha sahnesine kadar müthiş gidiyor bence. Ondan sonrasını 6 saatte projeyi yetiştirmek için hızlı hızlı çekmişler gibi. Öğrenci işi direkt sonrası ya... Tek iyi sahne Batman'ın limana dalıp Martha'yı kurtardığı sahne o kadar.

Film orada bitse eminim bugün bu kadar ters konuşulan bir film olmazdı. Öncesinde cidden hata yok gibi bir şey çünkü.

Bir filmin kalitesini de zaten büyük ölçüde son parçası belirler hep.
Sosyal ağlarda paylaş

O sahne çok kötü çekilmişti kabul. Ama batmanin anası babasına yaklaşımı türk filmi seviyesindedir zaten. Yani martha falan denmeden "anamı kurtarmalısın" gibi bir şey dense batman "sen uzaylı işgalci değil misin ne annesi" falan gibi düşünerek bir saniye duraksasa bence çok daha iyi olurdu. O arada superman durumu açıklardı. Luther'ın müdahalesi açıklandıktan sonra gerekirse martha falan derdi. O ara batman "O BENİM ANAMIN İSMİ" falan olup duygulanabilir o gazla kadını kurtarmaya gidebilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok genel bir kavramdan bahsediyorum marta fln değil. isimlerin aynı olmasını, o sahneyi fln komple unut. sonuç olarak olayın özü batmanin süpermani hep canavar olarak kafasında düşünüp sonradan insani yönünü farkedip etkilenmesi işte.

bu konu işlenebilirdi başka şekillerde daha uzun bi şekilde. marta şeklinde değil, tek sahnede değil. biraz daha yedirilebilirdi konuya. güzel bağlanır sonra öldürmekten belki vazgeçerdi yine daha güzel bi şekilde. onu diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...